2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kocası vınn la gelmiş cuma akşamı konuştuk hatta ama sancıları çok yüksekti
merak edeceğimizi de bilir mutlaka ama yok işte bugün kime ne yazsak ki
ulaşabilsek hiç bilmiyorum:uhm:

hee ben bilmiyodum cnm cuma akşamı girdiğini
bende merak ettim şimdi iyice acaba doğum yaptımı yaa

aman bizim bu topicin hanımları çok hamarat yaw

kız maşallah de :))
benımde halılarımın bi kısmı yıkamaya gidecek bugun.yolluklarıda ben cmtesı yıkadım.küçük balkonumuz var ardiye gibi kullanıyorum orayı temzledım .banyoyu temızledım dün tavana kadr çamasır suyuyla.sadece koltuklar silineecek mutfak temizlenecek ve camlar kaldı kızlarrr..ee benım günüm cok az kaldı inşallah biter.
demınde kayınvalıdem aradı istanbula iniş yapmış:roflol: sonunda yani:))))))))
gerçi hiçbişi yapmayacak ama neyse...yarın akşam gelıomus.diyecektım erken olur anne persembe sabah gel die:roflol::roflol:

aman ya bu oduncuklar hep mi böyle? hem yapıolar diyceklerini diyolar sonra gönül almaya çalışıyolar.ama bi kere kırmış oluyolar biz tavır yapınca da mevzuyu uzatmış oluyoruz. ilk dedikleri laf hamilesin alıngansın aslında ben bişiy demedim ne var bunda kırılcak. ya madem biz hamileyiz daha kırılgan olduğumuzu biliyosunuz siz biraz odunluğunuza gem vurun dimi ama klava:

bnm herif de hep sevgi sözcükleri dilinde 10 tane canım cicim diyosa en son bi kırıcı laf söyler hepsini siler yani. sonrasında yine gönül almaya çalışır ama nafile

bi tek hatice de var numaralarımız biz de birbirimize verelim.bakın hatice yok çiğdemi merak ediyoruz. o an topic de kim varsa haber ulaştırır böylece merak etmeyiz kimseyi.aklım piside kaldı en son sancısı 100 dü

ben geldim kızlar ilkdoktor kontrolümüzden geldik bana pansuman yaptılar masalım da 2910 çıkmıştı hastaneden 2960 olmuşiyi dedidoktor amcamız sonra doğumu yaptıran doktor teyzemize teşekküre gittik çikolata çiçek alıp ama yorulduk valla çocukla evden çıkmak ne zormuş:)))))

bu arada bana biri tcker yapabilir mi ben bilmiyorum masalım gerçek oldu yazsın. doğum tarihimiz de 26.07.10:))) çiğdoş kız sen becerirsin yapsana bana ben de kopyalıyım....

vallahi aynı oldu dün işte ben alınmıs oldum ..balım gaymağım aşkitom bizimki 3ten öte değil :roflol:

aaa ya niye konuşan yok ben de beni özlemişinizdir dedim bakın şimdi kızım uyanıcak gitmem gerekecek anlatın biraz neler yaptınız

Hoşgeldiinn Didemciimm... ayy sen aklıma geldikçe bir garip oluyorum ben :)) Allah bize de nasip etsin... bizimkinin pek gelmeye niyeti yok ama ne yapalım...

maşallah Masal kızımıza sütün yaramış :) anne olmak nasıl bir duyguymuş dedikleri kadar var değil mi?

bu arada kesinlikle telsiz alın ben gerek yok deyip almamıştım dün apar topar kociş gitti aldı evinde wireless olanlar mutlaka digital alın diğerlerinde hat karışıyor ama malesef dijitaller çok pahalı(( bu arada uzun kollu pijama tarzı şey çok alın ilk günler deli gibi değiştiriliyor

aaa ya niye konuşan yok ben de beni özlemişinizdir dedim bakın şimdi kızım uyanıcak gitmem gerekecek anlatın biraz neler yaptınız

hosgeldın dıdemcım bız aynı bebıs beklıyoruz asıl sen anlat annelığı yasayan sensın ha bu arda masalı merakedıyorum hanı bı foto koysanda gorseka.s.

hoşgeldin didemcim ohh ne güzel kızın yanında artık ve mavlütü bile yapıcaksın
sen herşeyi bitirmiş olcaksın biz daha bekliyoruz

sağol özlemcim yaradı kızıma herhalde ama bizim kız nazlı akşamları 15cc mama da yiyor süt de içiyor ayakta da sallanıyor emzik de emiyor 1 haftalık her şeye alışt. benim kızımın da niyeti yoktu daha dursa durucaktı aman sağlıklı olsunlar da gerisi boş. anne olmak dersen tarifi cidden imkansız en az 8 saat uyku uyuyan ben 2-3 saatlik uykuyla duruyorum ama çok ama çok mutluyum. bu arada kaynanam bize kızdı 3. gün bastı gitti

canım bnm hoşgeldin. maşallah kızını da sana da. ilk kontrolünüz iyi geçmiş ne güzel.
özledik tabi özlemez miyiz? mevlütün de hayırlı uğurlu olsun.. 40 ı çıkmış olcak meleğinin :))

serdemmcim...merhaba..ben de yeni yeni buralardayım...ağustos annesi olacağım kısmetse...senin bebişin olmuş öyle mi?...ne güzel...sağlıcakla büyüt bebeğini canım...bizlere tavsiye edebileceğin "bunları mutlaka yapın" diyebileceğin bir şeyler var mı arkadaşım?....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…