2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hosgeldın dıdemcım bız aynı bebıs beklıyoruz asıl sen anlat annelığı yasayan sensın ha bu arda masalı merakedıyorum hanı bı foto koysanda gorseka.s.

canım ya kociş internete koymamı istemiyor resim biraz daha geçsin en azından face e koyarım:)))) ama anlatıyım kızımı bembeyaz teni var yanakları böyle kilosuna göre kocaman simsiyah uzun saçları var

hoşgeldin didemcim ohh ne güzel kızın yanında artık ve mavlütü bile yapıcaksın
sen herşeyi bitirmiş olcaksın biz daha bekliyoruz

hepsinin güzelliği ayrı meralcim sizin de az kaldı sabır canım

didemcim hoşgeldin bebişle ilgili güzel haberler almışsın gözün aydın
çocuklu kadın olmak zor di mi şekerim
senin doğum yaptığın gün benim de kontrolüm vardı çok istedim gelmeyi ama cesaret edemedim uygun olmayabilir diye düşündüm şimdi seni burda görünce çok sevindim

ooo maşallah herşeye alışmış masal hanım
kaynanda gitmiş işte ohhh

alıştırmayacağım deyip büyük konuşmamak lazım canım hepimizin başına gelecek şeyler bunlar ne yapalım dediğin gibi sağlıklı olsunlarda :)) Allah bize de yaşatsın inş. tez zamanda bu mutluluğu...

eheheh senin adına sevindim canım :) neye kızdıda gitti... bence gitmek için bahane bulmuştur o :)))

nedne uzun kollu pijama canım? dikkatimi çekti. şimdi yanıyoruz ama doğumdan sonra üşiycek miyiz?

12 günlük olacak canım mevlutta ama en ramazandan önce olsun şstşyorum artık sonraki haftasonu da yarı 40 olacak allah kısmet ederse

evet canım doğdu benim kuzum valla alıma gelenleri yazdım mama kaşığı da almamıştım ama şimdi geceleri az da olsa mama yaptığım için gerekti onu da aldık siz de eczaneden alın isterseniz. buı arada 3 gecelik ve pijama almıştım toplamda hepsini de kullandım hastanede mutlaka bolca alın yanınıza kanama filan olabiliyor

serdem hoşgeldin allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin kızını darısı başımıza bizede dua et sen kavuştun sağ salim rabbim bizede nasip etsin inşallah hepimize

bende geldım bebeısı uyuttum geldım nasılsınız.dıdem hosgeldın canım msj attmıstım aldınmı?

kızlar inanan var inanmayan var ben söyliyim de karar vermek size kalsın. bize garip gelse de karnımızda da olsalar bebişler bu dünyaya başka bi yerden geliyolar hala maneviyat izleri taşıyolarmış yani.40 ları çıkana kadar hala irtibatları kopmamış oluyomuş o tarafla.hani bazen uykularında gülüyolar melek görüyolar diyoruz ya onun gibi. ve 40 ları çıkana kadar insanların iç yüzünü görüyolarmış. iyi kötü anlıyolarmış.bu yüzden 40 ı çıkana kadar güvendiğiniz yakınlarınız hariç kimseye göstermeyin resimlerini de paylaşmayın derler. bide bebişiniz birinin kucağına gidince ağlıyosa ağlatmayın zorlamayın alışsın diye alın kucağından. o hoşlanmıyosa vardır bi sebebi :))

keşke gelseydin aslıcım valla ne yalan söyliyim çok iuyiydim ne ağrım oldu ne sancım:)))darısı hepinizin başına

nedne uzun kollu pijama canım? dikkatimi çekti. şimdi yanıyoruz ama doğumdan sonra üşiycek miyiz?

canım bizim için değil bebiş için uzun kollu piajam içine kolsuz body üstüne uzun kollu pijama üstü alına da ayaklı tulum giydiriyorlar hastanede filan o yüzden dedim

bende geldım bebeısı uyuttum geldım nasılsınız.dıdem hosgeldın canım msj attmıstım aldınmı?

veee işte bir annemiz daha geldii :))) Hoşgeldin canım... sen de durumlar nasıl anlat biraz :)) senin bebeğinin alışkanlıkları neler? :))

gercı cok fazla tanıdık yok ama yıne duyan konu komsu gelcek nasıl yapcaz pekı yaaa ben kucuk mıkrop bulasır dıye korkuyorum en cok

serdem hoşgeldin allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin kızını darısı başımıza bizede dua et sen kavuştun sağ salim rabbim bizede nasip etsin inşallah hepimize

İşallah aspirincim her isteyene yaşatsın allah anne olmayı tüm hamişlere dua ettim masalımı ilk kucağıma alınca

aldım canım cevap da attım gelmedi mi?aaa şaşırdım şimdi eee onat bebek nasıl canım sarılık geçti di mi?

hımmm.. saol canım dikkat edelim ozaman.

tuğçecim bugün kontrolde doktor d vitamini verd 15 günlükken kullanmak için sana da verdi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…