2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

demetcm valla yormadm bugün
hatta kaç gündür hiç bi iş yaptığım yok
arada bazen yerimden kalkarken 1 yada 2 kez iğne batio sanki belime
ama sürekli olan bişi değil -de ben korkak :) tırsıorm hemencik

canım o herkesde oluyordur eminim. ben sandalyede veya sert bir zeminde oturduğum zaman oluyor o batma ve bel ağrısı çokkötü yaa...
Artık kavuşmak istiyorumoğluma çok zorluyor beni. aşağıda olduğu için doktor yürümeyi de yasak etti. zaten sezeryan olacağı için yürüsem de kar etmeyecek. boşuna yormuyorum kendimi. en fazla floryaya dondon yemeye gidiyoruz eşimle. o da araba tepesinde zaten
ben artık sağ tarafımın göğsümün altındaki kemiği hissetmiyorum o kadar çok vuruyor ki oraya anlatamam yaaa..çok zor uyuyorum bu yüzden zaten ayaklarımı etime bir bastırıyor sanıyorum ki çivi batıyor etime. olumunekankayizsmile

ee büyüdüler cnm
senin doğum kesinleşti mi sezeryen mi olcak ?

bizimkinin poposu sağ gögsümün altındA bir dayanıor ki sorma
valla hafif itiorm seviorm felanda çekio hemen :)
ayacıklarıda solumda hiç rahat vermio
çıkıo topuklar dışarı:)
hele yatıosam resmen içimde yürüdüğünü hissediorum

cnm kesin sezeryan olacak doktor bu saatten sonra eşi yanından çıkmaz dedi. zaten bebeğin de pozisyon değiştirmesi imkansız dedi doğum kanalında başı amam tam içerde değil. hayırlısı olsun inşallah. valla artık işimizçok zor yaa. allahım yardım etsin

alsanaalsanasmilebenımde doğurmama değilde delirmeme az kaldı.2hafta önce pazardan emzirme sütyenı aldım büyük almısım değişiyim ddedim eşime.mırın kırın etti.geçti netın basına spor haberıydı yok baska seydı yok face di.gelmedı oğlanla benı yapayalnız götürdü.oğlan yolda ağladımı kucagıma almak zorunda kaldımmı.zaten okadar streslıyımkı akşam otururken bi gözüme takıldıki göbek deliğimdede siğil olusmaya baslamıs.okadar hızlı dağılıyorki.eşime dedım umursamadı bile.dediği tek şey cinsel ilişkiyle gecıyo diyodun hani göbeinlede mı sex yaptık benden değil dedi cıktı.başkasıyla yattım gibi hissettim afedersınız kendımıalsanaalsanasmile
pazardanda geldım saydı saydı yok 200liralık alısverıs yapmısta yok adam değilmişim bende.bana destek olması nazımı ckmesı gereken yerde neler yapıo bana.:1no2:dayanamıyorum artık.yarın dr a giidip alın bu cocuğu artık diyecem.bi an önce siğillerime bi çare bulmam gerek yoksa böle düşündükçede artıyo.o değil Allah korusun kanser tipli falan bişi çıksa tedavi için masraf cıkacak olsa bu adam bana parada vermez babamlardan ister Allah bilir ya.zaten aileside para içine yüzüp açız diyenlerden...delirmemek içten değil..

erkeklerle uğraşmak büyük meziyet gerçekten allah sabır versin canım. ama hiç kafana takıp bebeğini üzme kendine deona da yazık bak son zamanların.onlarda bazen bizler gibi stres olabiliyorlar. ben bu konudaşanslıyım allahtan eşim hem destektir hem de anlayışlıdır yani. zaten biraz ağlasam hemen yumuşar. ama sıkıntı verse bile kafama asla takmam bebeğimidüşünürüm sende öyle yap. aklına da kötü şeyler getirme inşallah geçer hayırlısı ile canım.olumunekankayizsmile

ben burda eşim şöle iii böle ii diyenleri okudukça zaten içim gidiyo.ister istemez aglıyorum her seferınde.akşa gelıo gelır gelmez oğlanı azarlamaya baslıo.ilgi yok bizle alaka yok.ilgilenmıyoosun diyincede 2dk konuusyo sonra aynı.ben bir kişi okumadımkı burda eşim bana şöle anlayıssız diye yazmıs.ağlamaktan yazamıyorum suan.çok kötüyüm..içimdekileri bi anlatabılsem..senağlama

ah be canım yaa üzme kendini sakin olmaya çalış bebeğin için
bu erkekler böyle işte
bazen iyi bazen kötü
benimkide bi ara çok umursamazdı şükür iyi şimdi
hatta son günlerde baya bi ilgi şefkat ben de şaşırıorum ama sesimide çıkartmıorm hiç şımarmasn
bak p.tesi kontrolüm vardı nst felan derken çok bekledik perişan oldum haftaya yine gel dedi dr ama bugün aradım full dolu randevu alamadım bi tek 3 e var o da eşim için ters oluo sabah gitmek lazım işi gereği
ne bakiosn sen dr a perş cuma gideriz yer yoksa dedi
ters konuştu kapadı teli
şimdi ario napiosn die morali iyi hiç bişi yok olmamış gibi keyifli
ama öyle konuşması bnm içimde kalıo işte
dr aa gitme yatcan dese p.tesi afedersin sap gibi kalcam bn hastanede tek başıma
ama işte bi anları bi anlarını tutmuo
en iyisi onlar gibi bişi yok gibi davranmak
olan bize oluo

iyi akşamlar kızlarrrr. size haber vereyim dedim .
ay bu oğluş korkuttu benii bugün. gittim dra usgde baktıı biraz büyümüş nasıl dedim fena değil dedi 2yi geçtiğine göre sorunumuz yok takılma dedi. sonraa baktı işte kontrol olduğu için kısa baktı. bende 2 gündür az oynadığını söyledim. daha önce söylemiştim ama yien söylim beninm bebeğe giden damarlarda direnç vardı detaylıda doktor 8/9 aylarda gelişme geriliği açısından izlenecek demişti. benim doktorum hep bunun üstünde duruyor hatta demiştiki eğer böyle durum olursa erken alırız çünkü dışarda beslenmesii daha sağlıklı demişti. bende az hareket ediyo diyince beni ntsye yolladıı. 20dklık nst 1 saat sürdü önce kalp atışını zor buldu hemşire ödüm patladı tabii. sonrada bekledikki oynasın tık yokk benimkinde. bir iki tıladıı o kadar ama açtımm en son 1de yemiştim saat 17:30du. önce sağa yattım sonra sola sonra hemşire şeker verdi sırt üstü yatırdıı o zman pıtırdadıı. 1 saat sonra aldım sonucu doktora gittim tekrarr iyi buldu haftaya cuma gel dedii. tabii bu hafta bir sorun olmazsa ayy moralim bozuldu biraz ama çok şükür iyiyim şimdii.
Allahım kimseyi evladıyla denemesin inş hepimizzz sağlıkla alırız kucağımıza. valla dua edelim birbirimizee kazasız belasız inş.
hee bu arada tarihi sordum doktorum bir aksilik olmazsa ben 16sına kadar tutmak istiyorum dedi. ama arada bir durum olursa o zman düşünürüz dedi. ee kısmet nasip olursa SON :18

ay canım ya deme öyle ya ağlama. emin ol herkesin eşi ile sorunlu olduğu bir dönem olmuştur muhakkak. benimde olmadı değil yani oldu ama aştık. emin ol erkekler kadınlar kadar ince düşünceli ince fikirli yaratıklar değiller. ve bu dönemde böyle şeyler yaşanması gayet normal sıkma canını sen. boşver onu takmadığını göstererek onu kendi silahı ile vurursun. bu yöntem her zaman işe yarar. hem kendini üzmemiş olursun hemde minik kızınıkaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5
canım çok geçmiş olsun. ama üzülme bak iyiymiş bebeğin annesi seni üzmüş biraz ama maşallah 2 kiloyu geçmiş bak. iyi olacak cümlesi sağlıkla gelecek inşallah canım sıkıntı yapma kendine sakın sen.lmaz:

Fahriye ne yaptı acaba ne zaman gelir?
merak ettim kontrolü vardı ya...

çisemcim son msjını okudum canım 2 kere gelmiş. duacınım..

fahriyenin sezeryan tarihi belli olcaktı gelse de öğrensek
KIZLAR SAĞOLUN YAA YAZDIM DETAYLARIIII

AHH CANIM YAAAA değermi sanıyorsun herkesin 4/4lük mü sanıyorsunn . herkesin evinde neler oluyor. sen hastayım diye taktın kafaya herşeyi takıyorsunnn. bence umursamaz ol bebeişlerini düşünn . Allah sana iki tane sağlıklı evlat vermiş ötesi varr. sakin ol lütfenn. ilgilenmemeye çalışş. lütfen hastayım diyip durmaa hiç birşeyin yokkkk. hepsi geçecekkk bitecekk. fahriye dedi dersinnnn.

sağol canım yaa çok şükür. ay sende dönmüşsün artıkkk iyi olmuşşş

kimse konuşmayacak anlaşıldı. hatice de yok bu akşam nerelerde kimbilir. neyse bende 10 dk mola veriyorum biraz balkonda duracağım. orası serin..

yatıyor fosur fosur..uyuyo.oğlanı azarladı gelınce ağlıo die garibim 2yasındakı cocıuk ne anlasın cocuk korktu halıda uyuyakalmıs.napacam sasırdım ben bununla..hiç kolay değil inan bana hele su durumda.beni bazen okadar zorluyorkı cocuğuda alıp kaç defa cama cıkmısımdır atıyım kendımı diye.benım eşim kımsenınkı gibi değildir sanmıyorum.cok agor laflar eder konusunca.herseyı paradan konusur.ben öğretmendım işten cıktım evlenınce şimdi, para kazanmıyorum diye neler dio bana hergün..:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…