2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

boşver canım ne olursa olsun sen öyle şeyler düşünme yaa ne demek camdan atıcam bilmem ne yaa..olmaz.. sakın diyorum sana sakın düşünme öyle şeyleri.

ah be canım yaa üzme kendini sakin olmaya çalış bebeğin için
bu erkekler böyle işte
bazen iyi bazen kötü
benimkide bi ara çok umursamazdı şükür iyi şimdi
hatta son günlerde baya bi ilgi şefkat ben de şaşırıorum ama sesimide çıkartmıorm hiç şımarmasn
bak p.tesi kontrolüm vardı nst felan derken çok bekledik perişan oldum haftaya yine gel dedi dr ama bugün aradım full dolu randevu alamadım bi tek 3 e var o da eşim için ters oluo sabah gitmek lazım işi gereği
ne bakiosn sen dr a perş cuma gideriz yer yoksa dedi
ters konuştu kapadı teli
şimdi ario napiosn die morali iyi hiç bişi yok olmamış gibi keyifli
ama öyle konuşması bnm içimde kalıo işte
dr aa gitme yatcan dese p.tesi afedersin sap gibi kalcam bn hastanede tek başıma
ama işte bi anları bi anlarını tutmuo
en iyisi onlar gibi bişi yok gibi davranmak
olan bize oluo

işte yapım değil taktımı takıyorum bende..kimi kocasından ceker kımı cocuğundan kimi kaynanasından kimi anne babasından.benım koca hepsine yetiyor çok şükür..bana bişey olsa bu cocukları düşünüyorum bu adam buşekılde mi babalık yapacak cocuklarıma diye.sırf onlar için direnıyorum :çok üzgünüm:

of ya bu zaman geçmiyor valla. babannem geldi bende kalıyor saolsun bana arkadaş. yoksa hiç vakit geçmiyor evde yaaaa.. bir an önce sağlıkla kavuşsak meleklerimize inşallah.

selam kızlar...
bende bugün temizliği abarttım sanırım sıcakta belim heryefrim ağrıyor..
çocuk da çok dönüyor karnımda nedense!!!:1shok:

kızlar ben cıkıyorum sizinde tadınızı kaçırıyorum.ii bakın kendınıze ..stressiz bir hamilelik geçirmenizi dilerim.zira benımki cok kötüydü.umarım birgünde mutlu bişeyler yazarım buraya .hoşçakalın..

arkadaşlar herkese slm.benim bugün kontrolüm vardı dr dediki bu 25 ağustosu beklemez eli kulağında dedi.10 güne kadar gelirmiş.bakalım küçük hanımın canı hangi günü çekicek
kaydirigubbakcemile3

kızlar ben cıkıyorum sizinde tadınızı kaçırıyorum.ii bakın kendınıze ..stressiz bir hamilelik geçirmenizi dilerim.zira benımki cok kötüydü.umarım birgünde mutlu bişeyler yazarım buraya .hoşçakalın..
kendine dikkat et canım..
çocukların sana çokkk hayırlı olur inşallah üzülme sen.:teselli:

yatıyor fosur fosur..uyuyo.oğlanı azarladı gelınce ağlıo die garibim 2yasındakı cocıuk ne anlasın cocuk korktu halıda uyuyakalmıs.napacam sasırdım ben bununla..hiç kolay değil inan bana hele su durumda.beni bazen okadar zorluyorkı cocuğuda alıp kaç defa cama cıkmısımdır atıyım kendımı diye.benım eşim kımsenınkı gibi değildir sanmıyorum.cok agor laflar eder konusunca.herseyı paradan konusur.ben öğretmendım işten cıktım evlenınce şimdi, para kazanmıyorum diye neler dio bana hergün..:çok üzgünüm:

canım benim yaa ne kadar üzüldüm anlattıklarına anlatamam.
yazık valla eşin anlayışsızlık ediyor az daha sabretse seni bu halde üzmese..
offf off çıkmam lazım yarın iyice içini dökersin arkadaşım hiç çekinme
yaz bitanem hadi öptm..
Fahriyenin kontrol sonucuna bakmaya gelmişrtim.çok şükür bi sorun yok..
yazdıklarını okudum yorum yapmadan kapatmıym dedim...üzülme emiŞeniz

iyi geceler kızlar bende uzanacağım.
hiç halim kalmamış kızım da durmuyor bu gece babası uyutsa yaa uyutmaz ama!!!:1no2:

herkeze merhaba kızlar saglık ocagına gıttım hem tansıyonumu olcturttum hemde sordum gelen pembe kanı... kendını zorlamısta olabılırsın dogumun habercısıde olabılır dedı... sancın falan olursa ole gıt bence doktoruna dedı... gıtmedım bende doktoruma... ama bı ssat gectı gecmedı bı anda belıme karnıma bı sancı gırdıkı anlatamam canım cok acıdı bole dogurcaksam ben hayatta doguramam dedım... hemen cıktık yola koyulduk... nstde sancım vardı ılk baslarda sonra gectı agrım falanda gectı... doktorum alttan muayene ettı... acılma yok dedı... bu arda catı muayenesıde olmus oldum:... bıde guzel azarladı gerızekalı kadın benı ınan son haftalarım olmasa degıstırcem doktoru... yalancıktan gelmıs gıbı yapmsıım bara resmen bole dedı... bıdaha gercek sancılarla kanamayla gel dedı bana... okadar moralım bozuldukı sankı daha once dogum yaptım ben kan geldı arkasına sıddetlı sancı oldu gıttım doktora... bunda gıtmıceksem ne zman gıdıcem yanı anlayamadım ben... cok agladım bugun yanı... neseyanı benım kızın gelesı yok daha... hayırlısıyla gelsın bakalım...

herkeze merhaba kızlar saglık ocagına gıttım hem tansıyonumu olcturttum hemde sordum gelen pembe kanı... kendını zorlamısta olabılırsın dogumun habercısıde olabılır dedı... sancın falan olursa ole gıt bence doktoruna dedı... gıtmedım bende doktoruma... ama bı ssat gectı gecmedı bı anda belıme karnıma bı sancı gırdıkı anlatamam canım cok acıdı bole dogurcaksam ben hayatta doguramam dedım... hemen cıktık yola koyulduk... nstde sancım vardı ılk baslarda sonra gectı agrım falanda gectı... doktorum alttan muayene ettı... acılma yok dedı... bu arda catı muayenesıde olmus oldum:... bıde guzel azarladı gerızekalı kadın benı ınan son haftalarım olmasa degıstırcem doktoru... yalancıktan gelmıs gıbı yapmsıım bara resmen bole dedı... bıdaha gercek sancılarla kanamayla gel dedı bana... okadar moralım bozuldukı sankı daha once dogum yaptım ben kan geldı arkasına sıddetlı sancı oldu gıttım doktora... bunda gıtmıceksem ne zman gıdıcem yanı anlayamadım ben... cok agladım bugun yanı... neseyanı benım kızın gelesı yok daha... hayırlısıyla gelsın bakalım...

Seymacım uyku tutmadı benide bir bakayım dedim topiğe ama senin msjınla üzüldüm biraz, geçmiş olsun canım kendine dikkat et nişan falan değilse allah korusun sakın şu sıralar kafana bir şey takma çok hassaslaştık hepimiz bebeğimize başkalarının zarar vermesine engel olmalıyız...

Ay ne gıçıkmış ya sonuçta açılman olmuş doğum başlamak üzerede olabilirdi sen nerden bilecektin ya hayret bişey gıçık oldum doktoruna arkadaşım..

günaydınnnn güzel anneleropuyorumnanaktan hayırlı cumalar olsun

şu günler su gibi akıp gitse yaaa gün azaldıkça uzuyor sanki.bu arada hafta sonu deli sıcak olacakmış işlerinizi bugünden halledin hafta sonu oturun son günlerde başımıza iş almayalım.
bakalım bugün kimler doğacak:) sabah kalkarkalmaz aklıma çisem geldii doğrur mu şimdi bu kız:))) hayırlısı olur inş. hepimiz içinn

günaydınn canımcım. deli doktormuş ben olsam saydırırdım. son haftamda gitmicem ne yapcam. yok doğdunda sevmeye getireyim deseydinn. ay sinirlendimm sabah sabahh:eek:klava:

X