2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

o zaman akşam eczaneye gideyim lansinoh 10 ml si 13 ile 26 lira arasında diyor internet mustela 35 lira bakalım eczane ne önerecek

yok canım on tarafımı tuy dokucu kopukle halledıyodum ne olur ne olmaz dıye pamuk tıkamıstım... pamugu cıardım baktım pembe olmus pamuk...

valla sl34 bende mi öle bol meyveli bişi ypsam ki, ama ıslak kek de yemesi gzüel gul_sultanın dediği gibii:)

kızlar, bnm göğüslerim büyük ama süt falan gelmedi, bu hormanlarla alakalı, büyüklüğü küçüklüğü ile değil kii...

bi de sl34 cüm, bu kadar kasma kendini yeni doğan bebeklerde yenidoğan sarılığı çoğunda oluyor, tabii kim ister ama çaresi olan bişi, ve sütümüz öle ya da böle gelecek kaçınılmz bişii bu. süt salımının artması uyku, huzur bol sıvı tüketilmesi... rahat olun, olumlu düşünün...

canım ara bi doktorunu pembeyse nişandır, tabii doktorun daha ii yönlenrir seni...

yok canım on tarafımı tuy dokucu kopukle halledıyodum ne olur ne olmaz dıye pamuk tıkamıstım... pamugu cıardım baktım pembe olmus pamuk...

o zaman hayırlısı tatlım aklinialirimsmile ne diyeyim kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

kız dr zararlı demedımı tüy dökücüye.ben oğlumda kullanmıstım doğuma gitmeden bişi olmadı valla.ama saçsız doğdu sanırım içeriye sızıp saçlarını döktü :roflol::roflol::roflol:

şimdi siğillerimde var jilet kullnamıycam yine tüy dökücü alsammı diyorum bakalım..
bence senın o gelen sey nişandır.ara hemen dr.u

valla tatlım napıyım jıletle gecen denedım kestım bıdaha cesaret edemedım... kopuklerden kullanıyorum bende... annem bendede krem kullanmıs hıc bısey olmadı kullan dıyo...:):)kaydirigubbakcemile3

tatlım o zaman kesin nişanndır.hemen doğum olacak diye bi şey yok ama doktorum nişanın geldiğinde beni ara demişti nst de bebeğin durumunu bilmemiz lazım her şey normalse eve göndeririz demişti.en güzeli sende haber verr.

ahanda bir bebek daha geldi geliyooo..

hadı ıns gelsın artık ya...:):):) ben gıdıyımde doktorumu bı arayayım ozman... ama hıccc agrım sızım yok... hergun sancısı olan ben sımdı hıc agrımıyo....

valla tatlım napıyım jıletle gecen denedım kestım bıdaha cesaret edemedım... kopuklerden kullanıyorum bende... annem bendede krem kullanmıs hıc bısey olmadı kullan dıyo...:):)kaydirigubbakcemile3

işte bende kesiyorum heryerımı göremeyınce.bana özelden yada burdan yazarmısın hangisini aldın ondan alayım bende

kızlar ben de kullanılmaması gerek die biliorum tüy dökücü kremleri, emin misiniz zararı olmadığına kimyasal sonuçta...

peki bir soru daha nişan geldikten sonra suyumuz da hemen geliyor mu ki

hayır canım nişan bi nevi doğumun yakın zamanda olacağını haber veren bir iz.. düğünü müjdeliyor yani
kimisi nişanı görmeyebilir bile. suyumuz hemen gelcek diye bişiy de yok. kiminin suyu doğum zamanı doktor keseyi patlatınca geliyor..

sağolun kızlar
bişey daha ben midemin yanması yüzünden ağlıycam nerdeyse gece gündüz ne yersem yeyim fark etmiyor buna ne yapıyorsunuz rennie kullanıyorum ama bana mısın demiyor

sağolun kızlar
bişey daha ben midemin yanması yüzünden ağlıycam nerdeyse gece gündüz ne yersem yeyim fark etmiyor buna ne yapıyorsunuz rennie kullanıyorum ama bana mısın demiyor

süt iç canım iyi geliyor ama lıkır lıkır değil yarım çay bardağını yudum yudum ara vererek içersen mideyi rahatlatıyor.benim de zaten reflüm vardı yanmalarım çok arttı beni rahatlatıyor.

merhaba kızlar ben geldim....opuyorumnanaktan

nişandan bahsetmişsiniz..ben de ilk defa duydum....akannehir her yeni şey öğrendiğimde veya duyduğumda öyle bir korkuyorum ki anlatamam....eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

benim de dilimin kenarlarında yara çıktı arkadaşlar...kansızlık mı sebebi acaba?...gerçi doktorum da burada değil...o yüzden danışamıyorum...kansızlığım da hiç olmadı şimdiye kadar ama bilemiyorum tabi...benim ile aynı durumu yaşayan var mı?...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…