2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar ben geldim....opuyorumnanaktan

nişandan bahsetmişsiniz..ben de ilk defa duydum....akannehir her yeni şey öğrendiğimde veya duyduğumda öyle bir korkuyorum ki anlatamam....eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

benim de dilimin kenarlarında yara çıktı arkadaşlar...kansızlık mı sebebi acaba?...gerçi doktorum da burada değil...o yüzden danışamıyorum...kansızlığım da hiç olmadı şimdiye kadar ama bilemiyorum tabi...benim ile aynı durumu yaşayan var mı?...

hoşgeldin canım geçmiş olsun
ağzındaki yaralar beyaz renkte aft gibiyse kansızlıktan değil vitaminsizlikten çıkar canım.

hoşgeldin canım geçmiş olsun
ağzındaki yaralar beyaz renkte aft gibiyse kansızlıktan değil vitaminsizlikten çıkar canım.

yaaaaa....ama o kadar fazla miktarda meyve yiyorum ki.....hala vitaminsizlik varsa ne yapmam lazım peki?.....:1shok:

kizlar ya benim karnim asagi dusmus her goren oyle diyor :KK70:

sizde de bu durumda olan var mi :)

canım...benim karnım o kadar aşağıda ki,oturduğum zaman bacaklarımı kapatamıyorum...hemen hemen bacaklarım açık olunca oturduğum koltuğa değiyor...resim de ekleyeceğim fakat bir türlü kısmet olmuyor...
Bebe04.gif

yaaaaa....ama o kadar fazla miktarda meyve yiyorum ki.....hala vitaminsizlik varsa ne yapmam lazım peki?.....:1shok:

tatlım yediğin meyve sebze bebişe yarıyo demek ki. sen yersin ama bebek senden alır. vitaminler ona gidince sen vitaminsiz kalırsın. aft genelde a vitamini eksikliğinde çıkar. a vitamini içeren yiyecekler tüketmelisin. yumurta brokoli kayısı yeşil sebze gibi. ama çok fazla a vitamini birikimi de bebek için iyi değilmiş ayarlaman lazım.

tatlım yediğin meyve sebze bebişe yarıyo demek ki. sen yersin ama bebek senden alır. vitaminler ona gidince sen vitaminsiz kalırsın. aft genelde a vitamini eksikliğinde çıkar. a vitamini içeren yiyecekler tüketmelisin. yumurta brokoli kayısı yeşil sebze gibi. ama çok fazla a vitamini birikimi de bebek için iyi değilmiş ayarlaman lazım.

anladım canım....ayarlamayı yapmak zor olacak sanırım...yeşil sebze de bol tüketiyorum ama yumurtayı severek yediğimi söyleyemem...kahvaltıda çabucak bitsin diye bıldırcın yumurtası yiyorum....:kedi: sulu besinler ve de özellikle meyve yemek daha hoşuma gidiyor....

göğüs kalkanı filan aldım ama yazmayınca kafama göre krem almak istemedim bir arkadaşım mustela demişti alsam mı siz neler kullanıyorsunuz

Benim de bi ablam mustelayı önerdi. Kendisi eczacı. Bebek için yağı, durulanmayan temizlik suyu vs. bi çok şeyi sipariş ettim. Hatta kargosu bugün gelecek. Onun tavsiyesiydi.:)))

kimse sohbet etmiyor :KK43:
herkes pasif takılıyor bugün..
aşağıda olanlar neden suskunsunuz???

ben kendime buz gibi karpuz kesip geldim....yazın en fazla yediğim meyve...sıcaktan da durulmuyor..sürekli hareket halindeyim ben....kaplumbağa hızıyla dolaşıyorum evin içinde....

ben kendime buz gibi karpuz kesip geldim....yazın en fazla yediğim meyve...sıcaktan da durulmuyor..sürekli hareket halindeyim ben....kaplumbağa hızıyla dolaşıyorum evin içinde....

afiyet olsun canım. gerçekten yazın en çok yenilen meyve karpuz.bol bol su :)

doğum daima 40.haftada mı oluyor bir terslik olmazsa?...mesela doğum belirtileri olmazsa 40.haftadan sonrasını da bekleyemez miyiz?...beklesek bir zararı olur mu?..ben mümkün olduğu kadar beklemek istiyorum....

kızlar ben annemlere gidiyorum,yarın eşim nöbetçi pazartesi kontrolüm var,bi kaç gün dinleneyim,nete giremeyebilirim ama belli de olmaz haberiniz olsun dedim öptüm hepinizi

X