2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

beyazıttayımmmmmmmmmmmmmmm
bardaktan boşanırcasına yağmur yağmaya başladı kızlarrrrrrrrrrrrr
çok garip az öncesine kadar sıcaktan yanıyordukk bu çok iyi geldi

ay defne banyo wv yıkayıp nasıl oturabiliyosun.amanın ben en son tuvaleti yıkadığımda(yerden tuvalet)ağrıdan bayılacaktım. maşallah sana.doğum zamanı anneye enerji gelirmiş hep öyle derler:):)

selaammm kızlar ben geldiimm....

keşke buraya da biraz yağsa çook sıcak sıcaktan elimi kaldıracak hal bulamıyorum kendimde...

bu arada didemden haber mi geldi :))) geçmişi okuyamadım pek :)

sana da maşallah çiğdemcim ben yatıp kalkmaktan acizimm sen temizlikten çamaşırdan söz ediyorsun :S:S annem olmasa ölmüşüm ben

hoşgeldiiin.didem iyiymiş çıkacaklarmış hastaneden

hoşbuldum canım... ayy ne güzel oldu bitti yavrusunu aldı kucağına darısı başımıza...

bana sorsaydı doktorum başlatayım mı doğumu diye ben kesin başlat derdim çünkü ben artık yoruldum sanki bebeği taşıyamıyorum gibi geliyoor... ooff kendimi çok yorgun hissediyorumm

Merhaba arkadaşlar..biraz geçmişi okudum geldim aranıza

Özlemcim al benden de o kadar valla bende hiç bi iş yapmıyorum büttttüüüünnnn gün evde oturup uzanıyorum..Haftada bir temizlik yapıyorum o da kocişle beraber..zaten yemek işi k.validede oluyo orda yiyoruz yanii..çamaşırları yıkayıp ütüyü de onlara gönderiyom ben.(k.validemin yardımcısıda var buarada) yanii hiçç bişey yapasım yok benimde..izinde başlayınca evde iyice tembelleştim sanırım..

kaydirigubbakcemile3 annem her sabah laf ediyor özlem ne olacak senin bu uykulu halin nasıl alışacaksın bebeğe falan diye ee diyorum ben de ne yapayım gece uyuyamayan sen misin ben mi? tam ezan okunuyor benim uyku zamanım ancak geliyor gece 10 kere kalkıyorum uyku mu kalır.... sıcak ayrıı tuvalet ayrıı susamak ayrııı ooff oofff çok zormuş yahuuu...

benim doğumdan sonra acilen bu kiloları vermem lazım ben biliyorum ne oluyorsa bu kilolardan oluyor inan sadece bol yağlı kısımlarım terliyor yaa insanın kalçaları terler mii ilk orası ıslanıyor bıktım üst baş değiştirmektenn...

ayyy ne guzel ya benımkıler cok uzaktalar ablam gelcektı bugun oda canım benım cok yorucu calısıyor ızın bıle kullanamıyor kıyamıyorum bende ona ıs yaptırmaya ama gelseydı cam sılecektı ıyı olcaktı banalülülülülülü
simdi camlara baktıkca kalkıp yapasım gelıyo ama ınanın ayakta zor duruyorum yavastan yavastan hep işleri yapmaya calısıyorum olur anıden gelır oğlum etraf dagınık kalmasın dıyeee
ama hıç bellı olmaz bırazdan kalkıp camları sılebılırım gozume cok batıyor

özlemcim hoşgeldin cnm...annen var işte annen olmayınca benim gibi oluyorsun
maalesef.kocişim yardım ediyor bana sağolsun ama gün içinede de akşama bırkıp
işleri bekleyemiyorum yazık onada zaten haftalardır süpürge açmıyorum hep o
yapıyor...

Evet cnm hepimiz maalesef aynı dertlerden muzdaripiz..doğru düzgün kaliteli uyuyamıyoruzki sabah normal kalkalım..amann boşver uyu gitsin bebişler gelince uykusuz kalcaz zaten o zaman kadar depolarız bizde napalım :))

Vallahi cnm cnm benim yağlı yağsız hertaraftan şıpır şıpır ter fışkırıkıyo..normaldeyeknde ben çok terlerdim zaten ki kilom 53 filandı..düşün bide böleyken nasıl terliyorum..bildiğin gibi değil..

Banada geçen bi gaz geldi bende fazla uzanmadan camları sildim :))))))))))))
Ama artık gaz filan yok bi tek evi dağınık tutmamaya çalışıyorum malum doğum oluverirse diye hazırlıklı olalım diye işte, bi de dediğim gibi haftada bir güzel bi temizlik o kadar..
Sanada gaz geldiyse fazla uzanmadan yapabilirsin cnm :)) sen bilirsin tabii yinede..

iste sıbelcım oo gaz gelıyooo sonra ya bısey olursa dıyorum bıde esım geldığınde anlarsa cok kızar bana hastalık senınkı dıyoooda artık yapamıyorum 2 dır esım yardım edıyor bıde hamılelığımın baslarında yapmıstı saolsun oda yetıyor ınsana ama yapana kadar epey dıl dokmek gerekıyor...
esimin bekar arkadasları var aynı sıtedeyız onlara gıttığımızde eve geldığımızde kapıda daha corpılerını cıkartıyorum ne yapım ama onlar bekar dıkkat etmıyorlarkı bıde dıs kapının esığıne ayakkabıyla bastımı cınnet gecırıyorum yawww

Cnm endişelenme bazı günler bizdede oluyo az hareket ediyoo..senin haftanda ileri baya..yeri malum çok az kaldı..sen yinede bi tatlı ye soluna yat o azçok tepki verir annesi meraklanmaa...

cısemcım sabah benımde oyle oldu anlattımya ...yerlerı daraldı halıyle eskısı gıbı değıller annesı ama yınede kontrol et sen

Evet cnm insan bişey olur diyede korkuyo işte..bizim camlar aşağıda olduğu için rahat siliniyo..benim eşimde bana kızıyo temizlik hastalığı var sende diye..banada yardım eder bizimki ama binbir rica minnetle bazen hiç istemez yapmayı yani..süpürge tutar kan ter içinde kalır off aman başlar sızlanmaya..ee bak diyorum sen bi süpğrgeyle öldün şimdiden..bi de bunun yerleri silmesi var, tozları almak var,lavabo,tuvalet küvet var..diğer işleri de saymıyorum sana diyorum sesi çıkmıyoo..ama iyi oluyo biraz da olsa anlıyolar bizim halimizi..banada zaten bi tek hamileliğimde yardım etti biraz ondan önce hiiççç yapmazdı bişey..bi de süpürge tuttumu mesela akşamları bişeyler yerken çerez gibi.., bana sakın yerlere dökme filan diyoo :))))))) ay çok komiğime ve hoşuma gidiyoo..tabii süpürgeyi yaptı nasıl da kıymetli oluyoo yaptığı işş..eee bak diyorum işte ben böle konuşunca bana kızıyosun temizlik hastasısın diyosun bak kendin bi süpürge tutunca nasılda konuşmaya başlıyon diyorum sırıtıyooo :)))))))

hıckırık tuttu oğlusumu teyzelerıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

beni artık bebeğin hıçkırığı bile geriyor bir yerim delinecek gibi oluyor rahatsız oluyorumm çabuk bitsin diye dua ediyorumm çok büyüdüler yaa .. bazen utanıyorum böyle düşünmekten ama gerçekten çok büyüdüler artık kollarımıza gelsinler orda hıçkırık tutsun biz de bakıp sevelimmm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…