2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba cisemcim ya hala doğurmadın kız ha geldi ha gelecek dedik geri gitti senin yaramaz..Hergün çisem belki doğurmuştur diyordum ama artık umudu kestim sendenkaydirigubbakcemile3sağlıkla gelsinlerde ne zaman gelirlerse keyifleri bilir artık...

ayyyy çok güzeller yaa ben en çok ilk sayfadaki ilk kolyeyi ve zümrüte hiç dayanamam zümrütlü olanı beğendim ama insanın boynunda teninde nasıl olur ki acaba?

yok be cnm okonularda biraz hayırsızdır kardeşim maalesef okul olayını
bitirdi bu yaz kafasında gitmeyecekmiş.şimdi elektrik işinde çalışıyor akşamlarıda
düğünlere gidiyor kamera çekimi klavye öğreniyor.t.dağın düğünleri de bitmez tabi
iyi oluyor bir yandan ama çok çok isterdim okumasını dışardan bitiricekmişşş
hayırsızım benim...

didemi aradım annesi çıktııı(
mahcup oldum birasss duştaymış daha çıkmamış
hastaneden çıkıcaklarmışşş...

hayırlısı canım yaaa becerikli olsun ekmeğini taştan çıkarsın da e tabi bi de iyi insan ahlaklı insan olsun gerisi olurinş...bakarsın değişir fikri bi iki yıl sonra hayırlısı.....benimki de tam bi eşek kafalı öyle bi zeka var ki eşime açık açık söylüyorum sende olsa onda ki kafa dünyayı sallarsın diye eşim çok çalışkandır....gel gör ki o kafayı kullanmayacak diye ödüm kopuyor...

hiç ders çalışmaz ama hiççç..matematik geometri dil anlatım felan süper kötü dersleri de psikoloji yok tarih ezber felan yapcak yaa beyimiz hiç gelmez çalışmaya...

ayyy didem aradı daha hiç uyumamış bebiş geldiğinden beri
uyumak istemiyorum ki diyorr.şimdi çıkıcaklarmış hastaneden..
ağlıyor mu çok dedim kalabalığı hiç sevmiyor dedi.
sütü gelmiş dün daha azmış ama ben de yemeye başlayınca sütüm
geliyor dedi.herkese selamı var yarın giricekmiş buraya haberler bu kadar
fahriyecim senin de selamını ilettim cnm....

ohh maşallah güzel haberler geliyor hep....

iyi yaa çok sevindim. çok yorgundurr eminimm. darısı başımızaaaa

offf ben de doğurmak istiyorum artıııık.
akşam eşimle konuşuyoruz dokturm iki oldu soruyor ya bana istersen doğumunu
başlatabilirim diye.şimdi bu hafta son doktorum gidiyor hastaneden muayenehane açıcakmış
kendine ama yine de yakın sayılır hastaneye hemen gelicek yani ama norma doğum olacağı
için ben yine de bi terslik olmasından korkuyorum.şu an 2 cm açıklığım var belki biraz daha
artmıştır bilemiyorum.cuma günü randevum var sabah ve aç gel dedi.açılmam olduğu için
doğumum başlayabilir ve de bebek kalp atışları düşerse sezeryana alabilirim dedi.biz de
eşimle düşündük acaba kontrollü hazırlıklı gidip doğumu başlat desek mi doktoruma.çünkü
herseferinde soruyor doğumunu başlatıym mı diye ben de 2 oldu hayır diyorum bu sefer evet
dersek cuma doğurtur beni e 38.haftam da bitmiş olacak sizce ne yapsam ki?beklesem mi?
kendi sancımla gitsem de ama anestezi dr.unu kendi dr.umu hepsini aramamız lazım kontrollü
bi doğum olursa planlı gerçekleşir diye düşünüyorum bir sorun yaşamayız diye düşünüyorum.
sizce?????

merhaba kızlar ıyısınızdır umarım gecmısı okumadım henuz...
masal kalabalığı sevmıyormus hııı eee alıskın değıller tabı ıkısınınde ıyı olmasına sevındım sutu gıttıkce artar sezeryan doğumlarda oyle oluyor...
bı gecmıse bakıp gelıyorum

ya zaten epi. normal olacak senin onun içinde 4 cm olması geriyor ee senin 2di bence 3 olmuştur. sancı veirse çok çekmeden açılır gibi. çok sıkıntın varsa e doruk içinde en iyisi buysa ben yap derim ama sen bilirsin yine.

canım ben senin yerinde olsam doğururdum kesinlikle yani şu an öyle düşünüyorum herşey yolunda çok şükür e zamanı da problemli değil,planlı olması çok daha rahatlatır insanı bence....tabi sen bilirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…