2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ohhh miss gibi yağmur yağıyor çamaşırlarım ıslanıyordu az daha topladım
allahtan hızlanmadan:)))

Var ya öle ii anlıyorum ki seni. Ben daha 35+4 deyim. Sabırsızlanıyorum şimdiden. Hayırlısı ne ise o olsun. İnşallah gönlündeki gibi olsun doğumun:))))

hoşgeldin hülaycımmm.nasılsın?

aa kızlar ben yok bekle falan dersiniz diye düşünüyordum.
aslında iyice aklıma yattı benim hani cuma olmasa da p.tesi ya da salı kararlaştıralım
dr.umda hastanede olur anestezi uzmanını da ayarladık mı o saatte iyi olur diye düşünyrm.
bakalım cuma konuşucaz eşimle beraber gidicez.ya aklıma takılan dr.umun söylediği aslında
anne karnında 1 gün 1 gündür diyorr arada bana o aklıma takılıyor ama böyle de riskleri
var kordon dolanması falan olabilir kalp atışları düşebilir.
bu arada geçen hafta girdiğim nst de bebişn kalp atışları 136 140 hatta 160 lara kadar çıkıyordu
ama hiç 130 dan düşmemişti.son girdiğimde 123 124 falan dı hep 130 un üstüne çıkmadı.
dr.a sordum 120 den aşağı düşerse tehlikeli dedi.korktum ben de şimdi düşmediği ne malum
demi ama????

cnm bildiğim kadarıyla 37. haftasını anne karnında tamamlayan bebek tıbben miyadını doldurmuş sayılıyor ve anne karnında kalacağı her fazladan gün için 25-30 gr alırken anne sütüyle beslenmesi sonucu günde 40 gr alabiliyor o nedenle çok takılma planlı bi doğum senin için daha hayırlı die düşünüyorum tabi son söz senin hayırlısıyla kavuş bebeğine inşallah

hoşgeldin hülaycımmm.nasılsın?

hosbulduk...ıyıyım canım senın bol sancılı gecmıs gecen (( benımde arada bır yokluyor acılmam falan varmı bılmıyorum bazen kotu oluyor...
cuma bence acılman ılerlemısse ıkınız içinde bı problem yoksa doğur gıtsın kız:roflol::roflol:

cuma bende gıdıcem artık bıseyler netlessın ıstıyorum zaman ılerledıkcede korkuyorum bısey olcak dıye allaha emanet bebıslerımız

kendikendimi pimpiriklendirmek istemiyorum ama doruk sabah beri 5 defa ya hareket etti
ya da etmedi...boş yere telaş yapma istemiyorum uzanıcam biraz sol tarafıma bakalım...

çisemcim sen cuma gnü git konuş doktorunla zaten orda netleşir kafanı bulandırmaa.

bende gideyim bir iki iş yapayımm saat iki yaa. olmadı duş alıp oturayım yineee:))))

kendikendimi pimpiriklendirmek istemiyorum ama doruk sabah beri 5 defa ya hareket etti
ya da etmedi...boş yere telaş yapma istemiyorum uzanıcam biraz sol tarafıma bakalım...

bu sabah benımde aklımı aldı oğlum ne yaptıysak uyandıramadık ee korkuyor ınsan doğal olarak sonra babası optu falan babasının yuzune bı tekme Çok üzgünüm çoook eee ne yapalım keyfını bozdu oğlusumun bazen derın uyuyorlar :roflol::roflol:

çisemcim sen cuma gnü git konuş doktorunla zaten orda netleşir kafanı bulandırmaa.

bende gideyim bir iki iş yapayımm saat iki yaa. olmadı duş alıp oturayım yineee:))))

hehehe yaa ben bu forumda konuşmayı çok iyi öğrendim bak deli gibi neler
yaptım size laf yetiştirirken bi de.çamaşırlarımı topladım banyoyu vc yi yıkadım.
az bişi bulaşığım vardı onlarrı yıkadım gelip gelip oturuyorum arada hiç çaktırmıyorum.
sen de yapsana :))))hamilelikten gelen bişi bi de oturma htiyacı da hissediyorsun...

insan çok endişeleniyor ama ya kaydirigubbakcemile3

evet kızlar sağolun ben cuma cuma olmasa da planlayıp gidip doğurayım en iyisi
dr.umla da konuşayım...

acıkcası bende kordon dolanmasından falan korkuyorum yengem 13 yıldan sonra bebek sahıbı olucaktı seker var kendınde sureklı dusuyor doğuma 1 hafta kala kordon dolanmasından dolayı bebısımızı kaybettık oyuzden cok endıselenıyor ınsan hareketını duymadan uyuyamıyorum rahat ama karnımızda yer daraldığı için kıpırtıları yavasladı hepımız aynı seylerden sıkayetcıyız normal demekkı

yok yok gitmezsin :):)

zaten gebesin diye dikkatli davranır alan kişi. ufak ufak alır.ama acımayacak desem yalan olur.

ohhhhhh maşallah bütün işleri bitirdin seni gidi seni biz de sanıyoruz ki burda oturuyor yaramaz benimde işlerim var artı açıktım o yüzden ben kaçıyorum bilg şarjı bitiyor o yüzden kapatıcam ama görüşürüz.....:1hug:

bu arada yarın 38 bitiyor.ayy bu haftasonumuzu da kocamla geççirelim yavv.
allahın izniyle 39 un içinde doğursam en güzeli olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…