2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selamlar herkeseee..
ben bugün testlerimi yaptırdım sezeryan öncesi...hastanedende aradılar sigorta provizyon verdi diye.kızlaar çok heyecanlandım ben..

selamm hoşgeldinn ne güzelll inşallah her şey yolunda giderr.doğum tarihini bilmek çok güzell bi şeyy.heycanlanmamak mümkün değilll.

bende de hiiiç belirti yok ne sancı ne karın düşmesii ben de korkarım ki 40. haftayı dolduracağım :))) kanala girip girmediğini söylemedi dr ama girse sanırım belirtirdi o yüzden girmediğini düşünüyorum :))

amin canımm.hem korkuyorum hem endişeliyim.Allah'ım sağ salim alalım artık kucağımıza yavrularımzıı...

Allah sabrını gücünü verecek inş. canım hiç merak etme...

gitcem dedim kaldım yine hadi ben kaçtüm görüşürüzz...

Kızlar mrb bugun doktordan geldım 25 ağustos sezeryan dedı doktorum 35 haftadayım bebeğın baş ölçümü 39 hafta çıktı baska doktora gonderdı ptesı gıdecem cok tedırgınım basında sıvı bırıkmesı yok dedı bu rahatlatıcı bı durum dedı ama bu fark beynımı kurcalıyo ((

sağol cnm teşekkürler..
çok şükür ki açılmışta dedem.kuzenimle konuşmuş yoğ.bakımda şu an.
hepimizi tek tek sormuş morali de gayet yerindeymiş çok şükür allahıma...:Saruboceq:

hoşgeldin canım,

Allah'ın izniyle birşeycik çıkmaz..içini rahat tut,dua et arkadaşım..

Bu arada oğum 1-2 vurdu sağ tarafımdan çok rahatlatmadı beni ama
az az hareket ediyor sanki..

sevcancım hiiiçbişeycik çıkmaz inşallah arkadaşım usg ölçümleriçok
yanıltıcı oluyor gelişmiş dooplere falan gönderdi mi?

mrhba canımm ne güzel seninde belli tarihin mevlam kolaylıkla kucağına almayı nasib etsinn.sanırım bebeğin erkek ve erkeklerin baş ölçümü biraz daha büyük oluyor.rahat ol canım her şey yolundadır inşallah..

Kızlar ben doğum yaptım 24 Temmuz'da ! minik Kuzey doğduuu :) 3340 gr kendileri ve 52 cm !

Sakın Hizmet Hastanesi'nde doğum yapmayın diyorum, allah cezalarını versin! Ve bi de emzirme tekniklerini öğrenin başka da bişey diyemiyorum içerde aç bir ufaklık var. Herkese sevgiler.

Kızlar merhaba!Doktorumuzdan geldik bugün.31 temmuz için sezeryan tarihi vermişti bu gün kontrolde bebeğin doğum kanalına girmiş olduğunu Bebeğin sıkıntıda olmadığını söyledi.bebek doğum kanalına girdikten ne kadar süre sonra beebk doğuyor bilen varmıdır arkadaşlar?

hosgeldın kuzey bebek .....allah analı babalı buyuytmeyı nasıp etsın...
sezeryandı değilmi canım senınde nasıl gectı

cumartesımı canım doğumun ayyy neguzel cok azz kalmıss...
bılemıyorumkı sen normalmı ıstıyordunkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…