2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aslında altın pek kullanmam ama bitane altın kolyem olabilir yaniokadar da
katı değilim altın konusunda.
bu arada benim düğünde yapılan herşey beyaz altınla karışıktı takı setim falan da
beyaz sarı çok şık duruyor o zaman...

canım o bebek künyelerinin fiyatları ne ortalama bizimde dayımız alır belkim aslında kardeşim 17 sinde daha bu yaz ilk defa çalışıyo...henüz öğrenci ama almak istiyor çoksa aldırmayayım...???

dün sordum adama çok fazla değişiyor fiyatlar ortalama söyliyemem dedi.
ama sanırım benim beğendiğime 200 civarı bişi söyledi..durumuna göre alabilir cnm.
hepsi çok güzeller bayıldım vallahi...

kesinlikle canım mutfakta işin uzun olunca felan napsın bebiş içerde hem ben gözümün önünde olsun isterim uyurken felanda ev içinde çok kullnışlı olcak....bi de o araba koltuğu tiinde olanlar çok rahat görünmüyor yaa onda nasıl uyusun yavrucak bunu tam yatırabiliyorsun vs..

ayyy bneimki yine aştı kendini kızlar dünde sormuştum ama cevap gelmedi...şimdi benim oğlan dayanıyor bi taraf sanki nefesimi kesiyor nerdeyse..inanılmaz kasılıyorum bu kasılma mı yoksa sadece benim zıpırın yaramazlığı mı???

Merhaba kızlar nasılsınız bakalım biz iyiyiz çok şükür sadece fazlasıyla tembeliz hiç bnişey yapmak istemiyoruz ...

dün sordum adama çok fazla değişiyor fiyatlar ortalama söyliyemem dedi.
ama sanırım benim beğendiğime 200 civarı bişi söyledi..durumuna göre alabilir cnm.
hepsi çok güzeller bayıldım vallahi...

hımmm ayy kardeşime de kıyamıyorum yaaa... o benim ilk oğlum:))aslında aramızda sadece 5 yaş var ama çok düşkünüz birbirimize çocukluğumuzdan beri ablasının bitanesi o...:asigim:

yramazlık cnm yaramazlık seni çok iyi anlıyorum ama benim son günlerde
hadi 1 hafta diyeyim gayet yavaşladı hareketleri rahatım biraz ama korkuyorum da
pek hareketli değil çünkü 3.aydan beri hiç durmayan yavrucak sıkıştı kaldı içerde.
:))))beni biliyosunuz çıldırtıyodu:))seninki de yakındır hafifler hareketleri...

hımmm ayy kardeşime de kıyamıyorum yaaa... o benim ilk oğlum:))aslında aramızda sadece 5 yaş var ama çok düşkünüz birbirimize çocukluğumuzdan beri ablasının bitanesi o...:asigim:

cidddimisiiinn.
ayyy benim de kardeşim 17-18 yaşında o da yeni bu yaz çalışmaya başladı ben de
kıyamam ona 9 yaş küçük benden o da benim ilk çocuğum gibidir.hatta hamile kalmadan
önce bekarken de hep bana ablacım senin çocuğun olursa onu mu daha çok seveceksin
beni mi derdi bana kıyamazdım senin yerin ayrı derdim.şimdi de kıyamıyorum sürekli
arar beni canım benim.küçükken ben baktım hep ona k.kardeşim 1 yaş küçük ama asla
bakmazdı ilgilenmezdi zaten aralarında 8 yaşta olsa acayip didişirlerdi.şimdi bana çok düşkün erkek kardeşim.burada düğün gecesi bizim otobus gidecek t.dağa düğün
bittikten sonra herkes gitti kardeşim gidemiyor ağladı ağlayacak yavrum benim masmavi
gözleri doldu ablacımmmm diye diye srılıp durdu bana ayyy duygusallaştm şimdi...:çok üzgünüm:

inş. mı diyeyim bilmiyorum ki o zmaanda niye yavaşladı diye sıkıntı yapabilirim yani...ama benimki gittikçe coşuyo başka hamileler var etrafımda yok böyle bişi görmedik diyo herkes...hareketli sıpacım benim bi çıksa da görsek marifetlerini....yavrum benimmm:asigim:

laluz hoşgeldinn.biz iyiyiz valla ben delimiyim neyim sancım yok ya şimdi
sabah beri bişiler yapıorum evde.vallahi toparlanacak temizlenecek biyer olsa
içim yanmayacak sıkıntılı bir insanım ben de...tuhafım yaniii...

aa 13 kişi var kimse konuşmuyor.
hep ben konuşuyorum yavv birilerini bulup burada
çenem çok düşük ya da konuşacak kimsem olmadığından heralde:)))

kızlarrr canan doğum hikayesini yazmışş ayy benn çok sulu göz oldummmmmafoldumben

ayyyy canım benim yaaa üzüldüm sizin için...ben ilk evlendiğimde iki sokak ötede oturuyordum,her gün görüşürdük,4 aydır felan taşındım yine bi minibüsle yanyanayız ama buraya bile taşınırken nasıl üzüldü...yine sık görüşüyoruz ama özlüyorum onu nasıl seviyo bebeğimi anlatamam...elini koyuyo karnıma ama çok sert hareket edince çok şaşırıyo..:))

bakarsın seninki de üniversite için felan gelir istanbula...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…