2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ohh mis gibi olmuşlardır:) kolay gesin canım sana, yarın da büyük gün desene, hayırlısı olsun hakkınızda...bn de sana bişi sorucam sabah makinaya attım karyolamızın nevresim takımını elyaflı, şu barlara takılan var ya, 400 devirde yıkadım kururken sarı sarı leke olmuş yine attım makinaya nasıl canım sıkıldı, geçen sen de yıkamıştın galiba elyaf tarzı bişi demi canım? sen nasıl hangi programda yıkadın, elimde mi yıksaydım kii,çok canım sıkıldıı çookkkkkkkkkk:KK43:(
aminn canımm inş.
niye leke oldu ki? ben elde yıkamA programında yıkadımm. bazılarınıda 30dklık programda. benim süngeri bozulmuştuu götürdüm aldığım yere eşim bu akşam soracak bakalım. lekeyi çıkarmak için domestos rengarenk var renkli için onu kullan ben memnunum

sağolun inşallah.ama benim hamileliğim baştan beri sıkıntılı geçti tadını çıkaramadım pek başta aşırı bulantı kusma oldu hipertiroid varmış buna bağlıymış.düşük önleyici ilaç kullanıyodum bu da karaciğer enzimlerimi yükseltti ve vücuduma kaşıntı yaptı bi de ikiz hamilelik biraz zor geçiyo.ama inş daha fazla sıkıntı yaşamam.ALLAH sizleri de kolayca kurtarsın inşallah

Saol canım, Allah razı olsun, sen de hayırlısı ile bebişlerine kavuşursun...

aminn canımm inş.
niye leke oldu ki? ben elde yıkamA programında yıkadımm. bazılarınıda 30dklık programda. benim süngeri bozulmuştuu götürdüm aldığım yere eşim bu akşam soracak bakalım. lekeyi çıkarmak için domestos rengarenk var renkli için onu kullan ben memnunum

fazla sıktırmadım heralde ondan kururken suyu süzülürken mi leke yaptı die düşünmeye başladım ama çok üzüldüm ya, kaç zamandır yıkasam mı yıkamasam mı derken son anda böle olması baya canımı sıktı:KK43:( leke için ben de vanish kosla kullanıyorum ama pek de memnun değilim açıkçası, tekrar attım bakalım bu sefer nasıl olacak:KK43: çıkmazsa domestos alaiim saolasın

kızlar ben geldim yine
sabah beri 2.makina çamaşırımı attım diğerlerini serdim ortalığı toparladım
kahvaltımı ettim şimdi sadece bi toz alıcam...

ayy bitmiio valla eksikler ben de kargo beklioom gesin çıkcam hemen senin ana kucağı ne canım? markası modeli??? valla içimde kalacak bnm de kayınvalideme mi aldırsam ne yapsamm kii:))

kızlar bu çok güzel ben bayılıyorum buna...

FISHER-PRICE-YAGMUR-ORMANI-

Son düzenleme:
yarın doktor kontrolum var kısmetse tarihimiz belli olacak bugün geçmez arrtık. aslında işim var bebeğimin eşyaları yıkandı ütülendi onaları yerleştiricem. ayy yorgun gibiyimde içimden iş yapmakda gelmiyooo. öğlen oldu valla.

hadi hayırlısı fahriyecimm.git güzel haberlerle dön inşallah.
valla bebişin işlerini hallette gerisine bakma belli olmaz bu sııpalların işi
dur özeline bişi yazıcam...

fazla sıktırmadım heralde ondan kururken suyu süzülürken mi leke yaptı die düşünmeye başladım ama çok üzüldüm ya, kaç zamandır yıkasam mı yıkamasam mı derken son anda böle olması baya canımı sıktı:KK43:( leke için ben de vanish kosla kullanıyorum ama pek de memnun değilim açıkçası, tekrar attım bakalım bu sefer nasıl olacak:KK43: çıkmazsa domestos alaiim saolasın
evet bir denersen ben memnunum. inş çıkar ama bende çok üzüldümm heyecanla yıkamıştımbirtek o kalmıştıı deli oldum neyse nazarı olsunnn.

hadi hayırlısı fahriyecimm.git güzel haberlerle dön inşallah.
valla bebişin işlerini hallette gerisine bakma belli olmaz bu sııpalların işi
dur özeline bişi yazıcam...
bende öyle yapıcam inş. kalkabilirsem . bekliyorum yaz

kızlar kocişim bana doğum hediyesi almak istiyordu ben de kolye dedim
akşam çıktık biraz kuyumculara baktık ama kafama göre güzel bişi bulaadım
ben yaa....

bende kolye alacaktım ama pek takamıyorum kolye. aynı isimili kolyenin bilekliğini yaptıracak inş. beğendim onuu

ay ben de işte buna bayılıom ama 9 kg kadar taşıoo, bebişler de çok hızlı kilo alıolar işte:KK43: bakalım babannemizi kandırayım bn de yapsın bişiler:))
hoş babamız aldırttırmaz ama bn yine de şansımı deneyeyim dimi ama:))

kızlar kolay gelsin hepinize ben kalkıyom, çok canım sıkıldı, gideim de alaiim barii domestos:KK43:
görüşmek üzere, sağlıcakla kalın...

ayy bende çıkıcam çıkıcam dedim şimdi de öğle sıcağına kaldım,vazgeçtim geri geldim :))))akşam üstü inş. enerjim olur da çıkarım...

çisem çok tatlıymış ana kucağınız...

bizimki de bu :

http://www.e-bebek.com/ev_tipi_ana_kucagi/chicco/chicco_dreams_ana_kucagi/CHI-95774

bende kolye alacaktım ama pek takamıyorum kolye. aynı isimili kolyenin bilekliğini yaptıracak inş. beğendim onuu

hmm anladım cnm ama ben de bir tane kibar şöyle bi kolye istiyorum
bilekliğim var zincir gibi böyle onunda beyaz olan yerleri kopupu kolumu
çiziyordu onu da verip yerine başka alıcam ama bi kolye seçmem lazım.
bu arada bebişler için ne tatlı künyeler var yaaa çok farklı çok güzel şeyler
mavi boncuk böyle altın arasında bayıldım bayıldım ama bize hediye gelicek...

şunu paylaşmıştı birileri burada kim di hatırlayamıyorum..
nasıl sizce

Canm Annem Kolye

:roflol::roflol::roflol:evet evet artık öyle çok fena değil eskisi gibi koptum yalnız:roflol::roflol:[/QUOTE
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kolye güzelmişş didemde buna bakıyordu galiba. içine sinen bişey al .

ayy bende çıkıcam çıkıcam dedim şimdi de öğle sıcağına kaldım,vazgeçtim geri geldim :))))akşam üstü inş. enerjim olur da çıkarım...

bizimki de bu :

http://www.e-bebek.com/ev_tipi_ana_kucagi/chicco/chicco_dreams_ana_kucagi/CHI-95774

ay çok ciciii güle güle kullanın

bizimki de bu :

yasemincim biz almadık onu çok beğeniyorum yalnız ama araba kolt+ana kucağı da var
ama zararlıdır gibi me geliyor yavv bir de bu park yataklar kapıdan da geçmiyor.genişler
kapılara göre bütün gün yatak odasında başında duracak değilim yaa içeriye de bişey
koymam lazım gün içinde ilgilenebilmem için ya da alıp mutfağa götürebilmem lazım
yani araba kolt.nu pek içime sinmiyor bu konuda bakalım belki alırız bunu...
ama bu senin gösterdiğinde çok süpermiş...

canım o bebek künyelerinin fiyatları ne ortalama bizimde dayımız alır belkim aslında kardeşim 17 sinde daha bu yaz ilk defa çalışıyo...henüz öğrenci ama almak istiyor çoksa aldırmayayım...???

bende hediye gelir diye almıcam o tarz şeyler. ben baktım künye gibi değil benim baktığım alırsak yollarım resmini.

X