2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

beyaz ve angel cım hoşbuldukk:)),
işte ne kadar eyi olunursa eyi olmaya çalışıyom

çok iyisindir o zaman canım sennn
çünkü çok iyi olmamız gerekiyor dimi ama
hayatımızın mucizesi karnımızdaaazemuszemus
Allah ın lütufları çok güzel ya çok büyük bi mutlulukkkopuyorumnanaktan

merhaba canım ....
biraz sitemli geldin bir sorun yoktur inşallah

işte be kızlar benim sorunlarım var ya bebişimde mr sonucunu aldık çok bi aydınlatma olmadı 22. haftada yine çekilecek amniyosentezin sonucuna göre yani günlerdir perişanım aslında da işte vakit öldürmeye çalışıyorum bazen yoktur birşey diyorum sonra okudukça çıldırıyorum falan filan

Gurbet ve Burcu fotolarınız durucak mı daha ne zaman kaldırıcanız benim kocişe akşam dedim
kızar gibi oldu:))))
canımcım paydosa kadar dursun,çıkmadan kaldırcam, benim kociş bilmiyo, yoksa kesin kızar
merhabalar herkese nasılsınız
bugün misafirlerim gelecek şöyle bi uğraıyım dedim
face de grup fikri güzel olmuş:)) ben de başkana msj atıyım bari
ne var ne yok görüşmeyeli?
biz iyiyiz kuzumla, inşallah sende de herşey yolundadır cancan,öptüm

Allah kolaylık versin kuzuş,yorma kendini fazla

kızlar selamlar hayırlı olsun yeni sayfamız nasılsınız şöyle bir baktım çoğumuz yolu yarılamışız bundan sonrası için de Allah yardımız olsun

Amin canım benim, Allah hepimizn yardımcısı olsun yerimseniben

merhaba kızlar umarım herkes iyidir

Merhaba canım benim, senle bebikin iyisiniz umarım. a.s

bu face işine acayip sevindim ne güzel bi grup olduk :)
herkes ne kadar güzel ne kadar tatlı..
korumalı özel bi kulüp olmak ne hoş sadece bizbize kaynatabilirizaklinialirimsmile
Ben kimsenin resmini fila görmüyorummmmmmmmmmmmmmmmmm facede :gitme:
Kızlarr Hallisna başkanı gördüüüüm MAŞALLLAH çokk güzelmişşş yahu ayrıca gelinliği ve duvağı da harikaaaaa.

Ben neden göremiyorumm ya, küscem bak şimdi hepinizeee :çok üzgünüm::dilcikar::dilcikar::dilcikar:
kızlar bende 2 gün önce başaldım hissetmeye opuyorumnanaktan
Ben bile daha net hissediyom canımcım, kızım rahatına pek düşkün sanırım kaydirigubbakcemile3

şekerim geceleri öyle uyuyorum ki oğlum içerde gecekondu yapsa ruhum duymaz akşam 9 olunca başlıyorum zaten uyuklamaya 10 da kapsama alanını terk ediyorum o nedenle geceleri erkek adam napar bilmiyorum

çok tatlı bahsediyorsun oğluşundan yaaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

evet canım geçen hafta yaptırdım şimdide gerile gerile sonucu bekliyorum :sinifsinif:

Bir de mr çekilecekti değil mi canım?
Gerilme tatlım ya gerilme ben boşverdim sonuca
kadar düşünmüyorum eşim de öyle inanmıyoruz ya biz bu testlere...
ama yaptırmadan da olmuyor işte...

yvzyvz cim işte nasıl olalaım canım belirsizlik çok fena bişey

Canımcım, Alllah yardımcımız olsun valla, beklemek kötü gerçekten. Cumartesi bende bi bebekimi görim, detaylı için randevu alcam. Doktorum sorun olursa amniyosentez isticem senden dedi. akannehir

anam çiçekçik sende mi çiğdem ben üstüme alındım ama Şeyma hangimize sordun ki canım?

afedersin tatlım ben bilmiyodum amniyosentezi yada unuttum
merak etme canım herşey güzel olur sonuçlar güzel çıkar inşallah
hiç okuma nettekileride onlara takıldıkça zaten üzülüp geriliyoruz canım
Allah ım yardımcın olsun sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah canımm

Bir de mr çekilecekti değil mi canım?
Gerilme tatlım ya gerilme ben boşverdim sonuca
kadar düşünmüyorum eşim de öyle inanmıyoruz ya biz bu testlere...
ama yaptırmadan da olmuyor işte...
evet canım mr çekildi zatende pek açıklayıcı olmadı aslında doktorum ulturasonda gördükleri sorunun teyit edildiğini ama daha tam tanı koymak için erken olduğunu söyledi amniyosentezin gelsin ona göre davranırız dedi bakalım allahım kimseye yaşatmasın ki benim yaşadığım bu görülen durum 30000 de bir görülürmüş şansıma bakarmısınız

Canımcım, Alllah yardımcımız olsun valla, beklemek kötü gerçekten. Cumartesi bende bi bebekimi görim, detaylı için randevu alcam. Doktorum sorun olursa amniyosentez isticem senden dedi. akannehir

sağol canım yaa hayırlısı olsun inşallah ulturasonda bir anomali görülmez benim ulturasonda anomali gördü beyinde beyincikte ondan hemen ayrıntılı değerlendirmelere girdim allahım kimseyi utandırmasın inşallah ne diyim korkma sakın sakin ol tatlım

anam çiçekçik sende mi çiğdem ben üstüme alındım ama Şeyma hangimize sordun ki canım?

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 he ya bende çiğdemim yaa hatta şaşırdım adımı dmeişmiydim deyin kaydirigubbakcemile3

YA KIZLARRRRRR BEN NEDEN SİZİN RESİMLERİNİZİ FACE DE GÖREMİYORUM, SİZ NASIL BİRBİRİNİZİN Kİ GÖRÜYONUZ... BAK KÜSERİM HEEEE senağlama

oyyyy üzülme canım yaaa offff ben de kötü oluyorum böyle.
Sonuç çok çok daha önemli ozaman senin için.
Aslında aklıma takarsam ben de başlıyorum kurmaya ya sonuç kötü gelirse
falan diye allah korusun ama çoğu zaman aklımdan atıyorum.
Yani hep iyi bekliyoum kötüye hiç ama hiççç hazırlıklı değilim...
İNNŞŞAALLLAAHHH bişeyciği yoktur bebişinin:Saruboceq::Saruboceq:

tatlım bir sürü kişiyiz burda çok normal hatırlamaman ben sabah ne yediğimi hatırlamıyorum kaydirigubbakcemile3
inşallah canım ya hayırlısı ama işte benim durumum 3lüde riskli çıktıda yaptirimde değilki gözle görülür durumlar var o insanı geriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…