2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

duyanlar duymayanlara anlatsın:)

face de sohbet ortamı için değil sadece resimlerimizi görebilmek adına en güzel anneler klübü grubunu açtık..
grup gizli.. sadece davet ile üye kabul ediliyor ve üye dışında kimse göremiyor.. üye olduktan hemen sonra gruba ulaşmak için face arama motorundan en güzel anneler yazıp bulabiliyorsunuz..
kendi profilinizde de gruba üye olduğunuz gözükmüyor..
katılmak isteyenler özelden oraya kayıtlı msn adreslerini yazarlarsa ekleyebilirim...

çok dedektif gördüm kendimiii:1ninca: :1ninca: :1ninca:

hahaha koptummm yolladım şekerim mail adresimi msni yanee parola ne pekii kaydirigubbakcemile3

CANIMCIM HAMİŞ OLMAADAN DA CANIMIN HER SANİYE İSTEDİĞİ TEK ŞEYDİ O YEŞİL ŞEY, NESEKİ AZ KALDI KUZU, BENDE SENİN RESİMLERE BAKIYODUM, MAŞALLAHIN VAR VALLA. HERKES DE PEK GÜZEL YAUW.
:sm_cool:
SÜPERSİN VALLA .. :dance:

merhaba güzel anneler bugün 3 lü test sonucunu aldık doktor normal sınırlar içinde dedi. rahatladım inşallah herkesin sonuçları çok güzel çıkacak. Ağustos anaları sağlıkla alcaklar bebişelrini kucaklarına. geçmişi okudum çok merak ettim sizleri başkanımın gelinliğini görmek istiyorum bendekaydirigubbakcemile3

merhaba canım hoşgeldinnn
maşallah sonuçlarında temizmiş
gel sende face e gör hepimizi:)))

bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

hadi gözünaydın canım darısı sonuçlarını bekleyen diğer güzel anne adaylarının başına inşallah

CANIM BENİM YA ÇOK SEVİNDİM ADINA, İNŞ.SONUNA KADAR NORMAL SEVİDE GİDER HEPİMİZİN SONUÇLARI :Saruboceq:

kzılar pc açıktı ama burda değildim okuyamadım da hazırlanmam laızm hepinizi öpüyorum bebişlerinizi de
hayırlı günlerrrrrrolumunekankayizsmile

ay canım tamda ismi gibi güzel
41 kere maşallah
yiyesim geldi yaaaa
bende istiyorummmm:)))))))

senin de öyle bir meleğin olacak annesiii az sabret ben göremiyorum Özlemin kızını ama nasıl tatlı olduğunu hayal edebiliyorum :)

Merhaba kızlar :) benim face im filan yok.hiçte anlamam nasıl olcak.
ya ben bide diyelim face e üye oldum.herkes beni görür bulurmu nasıl oluyo.bu konuda çok cahilim hiç te sevmem bu işleri..bi anlatın bakemmm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…