2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlarr Hallisna başkanı gördüüüüm MAŞALLLAH çokk güzelmişşş yahu ayrıca gelinliği ve duvağı da harikaaaaa.

saol canım içim rahatladı en azından.. her şey programlı bizim için yaa.rabbim nelere kadir

Aslııımmm Hoşgeldiiinnn... Nasılsın? Meleğin nasıl? Çok özledik seni yahuu :))

hoşgeldin arkadaşım... çok şükür iyi diyeliimm iyi olalım :)))

hoşbulduk canım ne var ne yok face girmişiniz benide alın vallaa:)))

Aslııımmm Hoşgeldiiinnn... Nasılsın? Meleğin nasıl? Çok özledik seni yahuu :))

hoşgeldin arkadaşım... çok şükür iyi diyeliimm iyi olalım :)))

güzellik tam aklımdan geçiyordun bak özlem nazlanma kızların sayısı artıyor diye mesaj atacaktım baktım güzel arkadaşım bana yazmış biz dana oğlum Alahın izniyle iyiyiz teyzesi heyecanla tepiklerini bekliyorum şimdilik bi,şey yok siz nasılsınız senin prenses hareketlendi mi annenler nasıl

evet benim de face de yokum neyse bize de özet geçer arkadaşlar kıyamazlar

hanımlar bana şimdilik müsade biraz daha bişiyler hazırlayayım mola verince uğrarım..çok kaynatmayın sonra okumak zor oluyo :))

evet canım artıyorlar... maşallah size de :)) tosun yavruna da sana da :))) Allah bozmasın canımcım :)) bikaç güne kalmaz sen de hissetmeye başlarsın... geceleri hiç dinliyor musun kendini?

Arkadaşlar hepinize tekrar merhabalar...
Ben bu akşam küçük maymunuma yapayım bari kaç akşamdır öksürmekten geceleri uyumuyor....

tamam şekerim kolay gelsin :)
sağol tatlım
eşim gün sayıyor şu kadar gün kaldı oğluşumun gelmesine diye. çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin...
ne güzel eşin çok duyarlı maşallah

tamam canımcım tavsiyelerine uyucam alt değiştirme konusunda:))
adımda burcu tatlım unutkanlık normal:)) bende de var hat safhada:))

B
tamam burcu unutmam inş daha
bebeişlerin doğmasına yakın yine konuşuruz cnm
En Güzel Anneler Kulübü yaz canım çıkar karşına, hamiş bi resim var kaydirigubbakcemile5
baktım bulamadım ben cnm neyse halisnaya msj atayım bende

merhaba kızlar umarım herkes iyidir

merhaba canım hoşgeldin nasılsın

bu face işine acayip sevindim ne güzel bi grup olduk :)
herkes ne kadar güzel ne kadar tatlı..
korumalı özel bi kulüp olmak ne hoş sadece bizbize kaynatabilirizaklinialirimsmile

evet tatlım bayanssulusmile

evet canım benimde tek derdim hayırlısıyla doğum yapıp meleğimi sağlıkla eli ayağı düzgün bi şekilde kucağıma alabilmek:Saruboceq:
bende hareket pek yok ama azcık kıoırdanma var oda 2 gün seyirme gibi değişik bişey
artık inşallah hissederiz bizde canımmmkaydirigubbakcemile5

beyaz ve angel cım hoşbuldukk:)),
işte ne kadar eyi olunursa eyi olmaya çalışıyom

evet canım artıyorlar... maşallah size de :)) tosun yavruna da sana da :))) Allah bozmasın canımcım :)) bikaç güne kalmaz sen de hissetmeye başlarsın... geceleri hiç dinliyor musun kendini?

şekerim geceleri öyle uyuyorum ki oğlum içerde gecekondu yapsa ruhum duymaz akşam 9 olunca başlıyorum zaten uyuklamaya 10 da kapsama alanını terk ediyorum o nedenle geceleri erkek adam napar bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…