2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar herkese nasılsınız
bugün misafirlerim gelecek şöyle bi uğraıyım dedim
face de grup fikri güzel olmuş:)) ben de başkana msj atıyım bari
ne var ne yok görüşmeyeli?

Benim kocamda karışmaz resim eklememe . opuyorumnanaktan Şeyma 7. sınıftayken görücü mü geldi sana ? bilmiyorumkismile

ayyy evet tatlım hıc sorma.... bı tanıdıgımızın dugununden sonra... boyum uzun olunca (ozanda gelınle aynı boydaydık) benı buyuk zannetmsıler gelmıslerdı....:)

Valla bugün çok hareketli değil canım dünkü kadar ama iyi olduğunu anlayacağım kadar hareket etti sağolsun demekki bu akşam çok hareketli olucak ya sabah oynuyor ya akşam çünkü :1rolleyes:

tatlımm orda zaten sadece biz varız
dışardan kimse göremiyor giremiyor müdahale edemiyor
burası gibi hatta daha korumalı
başkanımız güvenlik ağıyla ördü orayııopuyorumnanaktan

yok ben profildeki fotolara falan dedim:)) yaa birde burda hep nick yaa kim kimdir anlıyamıyyorumm :))))))))))

Kızlar sistem düzeldi sabahtan beri hiç 1 iş yapamadım ben çalışmaya gidiyorum 4,5-5 gibi toparlarsam gelirim yoksa akşama kociş geç gelicek o zaman gelirim hepinizi çok öptüm dua edin şu işleri hallediyim

hosgeldın canımmmm... ben ve kızım ıyıyız cok sukur... ıyıce tekmelerı sıklastı bu aralar:) sen nasılsın? kızımız nasıl???

merhaba canım nasılsın
at tabi gel face e toplaşalım kaynaşalım
özlemde kıskansın:))))

yok ben profildeki fotolara falan dedim:)) yaa birde burda hep nick yaa kim kimdir anlıyamıyyorumm :))))))))))

anlamadım canımcım ama neyse:))
yani birbirimize mi yorum yapmayalım:)))
herkes ilk girişte yazdı canım en alttaki fotoya bak yorumlarına:) orda herkes yazdı nickini:))

Ayak tabanlarımızın yağı emen özel bir yapısı vardır. Bu nedenle eğer tabanınıza örneğin sarmısak sürerseniz yaklaşık 20 dakika

sonra tadını ağzınızda alırsınız. Bunu bulan bilim adamları nedenini bilmiyor henüz ama bu etki bize bir tedavi olarak geri dönüyor.

Özellikle çocuklarda (ve tabi büyüklerde) gece uyutmayan şiddetli öksürük durumunda ayak tabanınıza güzelce Vicks merhem sürün

ve kalın bir çorap giyin. Beş dakika içinde öksürüğün kendiliğinden geçtiğini göreceksiniz. Her zaman %100 çalışır ve çocuklara ağır

öksürük ilaçları vermekten daha etkilidir.”

mail olarak gelmıs faydalı olabılır dıye dusundum... bundan sonra denerım ıns....

hosgeldın canımmmm... ben ve kızım ıyıyız cok sukur... ıyıce tekmelerı sıklastı bu aralar:) sen nasılsın? kızımız nasıl???

hoşbulduk tatlım biz de iyiyiz çok şükür.. çalışıyoruz bugün anne kız hamarat takılalım dedik mutfaktaydık şöyle bi uğradık yanınıza.
bnm bıcırık da baya hareketli özellikle geceleri kıpraşıyo sürekli acaba rahatsız mı ediyorum sıkışıyomu diye düşünmekten uyuyamıyorum :)

merhaba canım nasılsın
at tabi gel face e toplaşalım kaynaşalım
özlemde kıskansın:))))

]

merhaba canım iyiyim çok şükür attım msjımı bekliyorum :)
ayyh merak ediyorum hepinizi kim kimmiş acep:))
sen nasılsın? yavrun nasıl?

kızlar selamlar hayırlı olsun yeni sayfamız nasılsınız şöyle bir baktım çoğumuz yolu yarılamışız bundan sonrası için de Allah yardımız olsun

kolay gelsın canımmm... ıyı yapmıssınız gelmeklede... masallah annesı bısı olmaz kefyı yetınce herseyı yapar bızım sıpacıklarımız:)

kolay gelsın canımmm... ıyı yapmıssınız gelmeklede... masallah annesı bısı olmaz kefyı yetınce herseyı yapar bızım sıpacıklarımız:)

saol canım buarada face girdim nickimi yazdım ben de geldim diye :) seni de ekledim tabi eğer kabul edersen :)

valla bence çok faydalı bi bilgi sağol canımın içi:))

merhaba canım iyiyim çok şükür attım msjımı bekliyorum :)
ayyh merak ediyorum hepinizi kim kimmiş acep:))
sen nasılsın? yavrun nasıl?

gelir canım bugün:))
ben de iyiyim canım
çalışmak yoruyor
bu koltuk beni mahvediyor onun dışında iyiyiz
yavrumda iyi teyzesi iki gün önce doktora gittik herşey yolundaymış maşallah:))

kızlar selamlar hayırlı olsun yeni sayfamız nasılsınız şöyle bir baktım çoğumuz yolu yarılamışız bundan sonrası için de Allah yardımız olsun

hoşgeldin aslıcım nasılsın meleğin nasıll
evet ya dimi yolu yarıladık bakalım diğer yarısı nasıl geçicek bizim için:)

şekerim bununla ilgili endişelenme çünkü çünkü biz uynaıkken bebeklerimizi daha rahat etsin diye onların uyumalarını sağlayan bir hormon üretiyormuşuz ama uyurken bu hormonun salınımı azalırmış bu nedenle de bebekler geceleri daha hareketli ooluyolarmış

bu face işine acayip sevindim ne güzel bi grup olduk :)
herkes ne kadar güzel ne kadar tatlı..
korumalı özel bi kulüp olmak ne hoş sadece bizbize kaynatabilirizaklinialirimsmile

canımcım çok sağol hoşbuldum ikimizde şimdilik iyiyiz dana oğlum da iyi şimdi kızlar okuyunca heyecanladım hareketleri hissetmeye başlayanlar var darısı bana ve hissetmeyen herkese yolun diğer yarısına gelince walla Allah yardımıcımız olsun sağlıkla doğurup kucağımıza alalım inan bana sıcaklar, uykusuzluklar, mide sorunları filan korkutmuyor beni

Aslııımmm Hoşgeldiiinnn... Nasılsın? Meleğin nasıl? Çok özledik seni yahuu :))

merhaba kızlar umarım herkes iyidir

hoşgeldin arkadaşım... çok şükür iyi diyeliimm iyi olalım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…