2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kıZlar dun dr Amcamızı zıyaret ettık oğlum kafasını doğum kanalına sokmus bas aşağı duruyor ayaKlar. Mıdemde Pazartesi yıne gideceğim sanırım erkeen gelmek istiyor AmA cok. YoRuuluyoruM. AyAKLARıM. AgrıyoR. Sürekli wC. Gıdıyoruum şimdilik bu kadAr

Erken gelmek istiyor derken ? var mı bir şikayetin kanama v.s.

bazen uyuyorum bile ben tuvalette :)) Arkadaşlar ayaklarımı fil ayağına benzetip takılıyorlar artık ayak bileğim yok benim :))

Bugün az da olsa yağmur yağması biraz serinletti galiba, inşallah bu gece uyuruz birkaç gündür korkunçtu hava camları açsam da cereyan bile yapmıyordu....

kızlar benimde ayaklarım çok şiş ve ayaklarımın altı yanıyoo... 2 gündür çok daha fazla yanıyorum.. allah yardımcımız olsun...

günaydın kızlar bugün erkenciyiz oğlumun sayesınde yıne ..
dün o halının yıkanması sünger yatak yıkanması ve misafirin yorgunluğuna rağmen kalkabıldım başardım :))
kayınvalidem gelip napacak çok merak ediyorum.kendini ağırlatmassa iyi.Ağırlatmaya ağırlatamazda son dk gelip neye yardımcı olacaksa üfffffffffff:kızgın:

günaydıınn anneciklerr. günler ne kadar hızlı akıyorr. Allahın izniyle vuslata az kalıyor...

günaydınlar herkesezemuszemus
dün kayınvalidem sepet beşikimizi süslemiş:)) çok güzel olmuş bayıldık :)) prenses kızıma göre
bide büyük yatağa cibinlik yaptılar o bundanda güzel :) bütün hepsi bitince resimlerini çekip paylaşırım sizinle. tabi el emeği olunca daha da bi güzel oluyor :)

Günaydın herkese. 8.haftaya bugün girdim ve saat 16:00'da doktora gidicem. Ya yarın doğurtacak beni ya da cumartesi bugün belli olacak! Ama tarihi daha ileri atamam mümkün değil diyor hem açılma başlamış hem de adam bu yola baş koymuş çoktan :) süprizzzzz

Dünkü yağmurlar sağolsun ilk defa deliksiz uyudum şükürler olsun ama tabi eşim sayesinde gene 05:30 itibariyle uyandım ! Uyanış o uyanış...

Acayip sancı var kasıklarımda...

günaydın kızlar bugün erkenciyiz oğlumun sayesınde yıne ..
dün o halının yıkanması sünger yatak yıkanması ve misafirin yorgunluğuna rağmen kalkabıldım başardım :))
kayınvalidem gelip napacak çok merak ediyorum.kendini ağırlatmassa iyi.Ağırlatmaya ağırlatamazda son dk gelip neye yardımcı olacaksa üfffffffffff:kızgın:

günaydın canım
halıyı ve yatağı sen yalnızmı yıkadın canım:eek:lmaz:
benim kayınvalidem yaklaşık 20 gündür bizde hem bebeğin hazırlığı hem evdeki işler baya bişeyler yaptı sağolsun:) pzt gidecek evine artık doğuma yakın gelir
bende haftaya izne ayrılınca artık annemle bebeğin kıyafetlerini yıkama işlerini falan halledicez dolaplarını yerleştircez ayy heycanlanıyorumkaydirigubbakcemile2

günaydıınn anneciklerr. günler ne kadar hızlı akıyorr. Allahın izniyle vuslata az kalıyor...

günaydın canım evet günler geçiyor Allah ın izniyle bi doğumu atlatıp yavrularımıza sağlıkla kavuşursak yeter:kedi:

Günaydın herkese. 8.haftaya bugün girdim ve saat 16:00'da doktora gidicem. Ya yarın doğurtacak beni ya da cumartesi bugün belli olacak! Ama tarihi daha ileri atamam mümkün değil diyor hem açılma başlamış hem de adam bu yola baş koymuş çoktan :) süprizzzzz

Dünkü yağmurlar sağolsun ilk defa deliksiz uyudum şükürler olsun ama tabi eşim sayesinde gene 05:30 itibariyle uyandım ! Uyanış o uyanış...

günaydın canım
hayırlısıyla alırsın meleğini inşallah kucağına sağlıklı bi şekilde:emir_bebek:

Teşekkür ederim sağolasın angel. Sende inşallah hayırlısıyla kavuşursun bebişine sağlık ve huzurla inşallah.

Teşekkür ederim sağolasın angel. Sende inşallah hayırlısıyla kavuşursun bebişine sağlık ve huzurla inşallah.

inşallah canım hepimiz kavuşalım tek tek yavrularımıza:emir_bebek:
Allah ım bu kadar emeklerimizi hevesimizi boşa çıkarmaz inşallah:Saruboceq:
çünkü doğum yaklaştıkça hem heycanlanıyorum hem korkularım artıyor
rüyalarım bile değiştiakannehir

günaydın canım
benim kayınvalidem yaklaşık 20 gündür bizde hem bebeğin hazırlığı hem evdeki işler baya bişeyler yaptı sağolsun:) pzt gidecek evine artık doğuma yakın gelir
bende haftaya izne ayrılınca artık annemle bebeğin kıyafetlerini yıkama işlerini falan halledicez dolaplarını yerleştircez ayy heycanlanıyorumkaydirigubbakcemile2

valla ben yıkadım kayınvalidem misafir sanatçı olarak gelecek doğuma sanırım.kendi annemde amelıyat oldu gelemem dıo.haklıda yani...yapmassamda valla laf olacak..üfffffffffff:kızgın:

hadi hayırlısı çok güzel bebişinee kavuşuyorsunnnn

günaydın canım

valla ben yıkadım kayınvalidem misafir sanatçı olarak gelecek doğuma sanırım.kendi annemde amelıyat oldu gelemem dıo.haklıda yani...yapmassamda valla laf olacak..üfffffffffff:kızgın:

boşver canım kim ne laf ederse etsin yazık değilmi canına
hem son gün gelip hem de lafmı edicek o kaynana:eek:lmaz:

günaydın kızlar..opuyorumnanaktan
herkes iyi mi?
uğrayamadım bu ara!
dün fethiye devlet hastanesine gittim anestezi uzmanları iyi diye!
doktor ve de hemşireyi görünce hiiçç uğraşmadan döndüm..
eşimi içerii almadıı mandaa!!:dilcikar:
burasıı kadınn doğumm diyoo bi dee biz bilmiyozz yaa!!
valla tamm öküzler...
özeline gidersen iyisin yoksa insan yerine koymuyolar Allahı'ım gücü olmayana yardım etsin..:Saruboceq:

boşver canım kim ne laf ederse etsin yazık değilmi canına
hem son gün gelip hem de lafmı edicek o kaynana:eek:lmaz:

bana bişey demezde yüzüme,ne biliyim arkamdanda pis denilmesini hiç istemem..
düşün dün ben o halıyı yatagı yıkadım içeri geldımkı eşim bir elmayı ye çöpünü gerı kalanıını sehpanın üstüne koy.eee sümeyra temızlediği kadar temizlesin etrafı ..nasıl sinirlendım bagırdım o ne die.hemen kaldırdı attı.birde dıokı ben atarım ben atarım sen dokunma.tabi sen atacaksın dedım..Allah tanda korkmuyo ya..:çok üzgünüm:

Herkese günaydınnnnnnnnnnn, şuanda hem güneş hem de yağmur yağıyor hava çok güzellllll

Kocişle kahvaltı hazırlıyoruz , hepinizi öptüm & Kolaylıklar diliyorum

Teşekkür ederim, ama inanılmaz korkuyorum plasenta previa sebebiyle sezaryan eyvahedigeldismile
korkma canımsonuçta hepimiz korkuyoruz ama sonucunda mucizen kucağın olacak inş. bize haber ver mutlaka yavrunuda bizim yerimize koklaaaopuyorumnanaktan

günaydın kızlar..opuyorumnanaktan
herkes iyi mi?
uğrayamadım bu ara!
dün fethiye devlet hastanesine gittim anestezi uzmanları iyi diye!
doktor ve de hemşireyi görünce hiiçç uğraşmadan döndüm..
eşimi içerii almadıı mandaa!!:dilcikar:
burasıı kadınn doğumm diyoo bi dee biz bilmiyozz yaa!!
valla tamm öküzler...
özeline gidersen iyisin yoksa insan yerine koymuyolar Allahı'ım gücü olmayana yardım etsin..:Saruboceq:
maalesef biraaz öyle iyi dr denk gelmek çok önemli. neyseki az kaldı

X