2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar..opuyorumnanaktan
herkes iyi mi?
uğrayamadım bu ara!
dün fethiye devlet hastanesine gittim anestezi uzmanları iyi diye!
doktor ve de hemşireyi görünce hiiçç uğraşmadan döndüm..
eşimi içerii almadıı mandaa!!:dilcikar:
burasıı kadınn doğumm diyoo bi dee biz bilmiyozz yaa!!
valla tamm öküzler...
özeline gidersen iyisin yoksa insan yerine koymuyolar Allahı'ım gücü olmayana yardım etsin..:Saruboceq:

canım sen özele git imkanın varsa valla.banada göztepe eğitim arastırmada yaptılar aynısını.doktor tanıdıktı bide hemşire eşimi almadı içeri.nst ye bağlan die gönderdıler bide nst dekı kızı gebertecektım.makınayı bana baglattı.birde gerrryyy benım öğrencılerim yaşında bana canım dıo,sanki küçük çoccukla konusuyo.sonra sevgilisi aradı.onun yuzunden 15dk fazla kalmısım makınada..devlet hast.leri ne biçim ya.eşim bide demezmi özel hastaneye bi sürü para bayılıyoruz ne farkı var burdada yapıolar herseyı işte ..alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
kızın acısını eşimden cıkaracaktım nerdeyse...

Herkese günaydınnnnnnnnnnn, şuanda hem güneş hem de yağmur yağıyor hava çok güzellllll

Kocişle kahvaltı hazırlıyoruz , hepinizi öptüm & Kolaylıklar diliyorum

afiyet olsunnn bize daha gelmedi yağmur(bakırköy). bebişim uyku setleri kaldı yıkanacak ama bu yaz ne zamn yağmur yağacak belli olmuyooo

günaydın kızlar..opuyorumnanaktan
herkes iyi mi?
uğrayamadım bu ara!
dün fethiye devlet hastanesine gittim anestezi uzmanları iyi diye!
doktor ve de hemşireyi görünce hiiçç uğraşmadan döndüm..
eşimi içerii almadıı mandaa!!:dilcikar:
burasıı kadınn doğumm diyoo bi dee biz bilmiyozz yaa!!
valla tamm öküzler...
özeline gidersen iyisin yoksa insan yerine koymuyolar Allahı'ım gücü olmayana yardım etsin..:Saruboceq:

günaydın canım
ben iyiyim çünküm son 3 günüm cuma son artık evdeyim hayırlısıyla inşallahkaydirigubbakcemile2
malesef doğum hastaneleri öle canım burda ben ayrıntılı ultrason için gitmiştim de kapıdan bile almıyolar bekleme salonuna eşini akannehir çünkü bekleme salonunda emzirme videoları doğum vs izletiyolar ondanmış:kedi:

bana bişey demezde yüzüme,ne biliyim arkamdanda pis denilmesini hiç istemem..
düşün dün ben o halıyı yatagı yıkadım içeri geldımkı eşim bir elmayı ye çöpünü gerı kalanıını sehpanın üstüne koy.eee sümeyra temızlediği kadar temizlesin etrafı ..nasıl sinirlendım bagırdım o ne die.hemen kaldırdı attı.birde dıokı ben atarım ben atarım sen dokunma.tabi sen atacaksın dedım..Allah tanda korkmuyo ya..:çok üzgünüm:

akannehir of ya eşler böle işte
sinirini moralini bozma canım ama çokta çabalama iş için ne derlerse desinler kendi ayıpları karnın burnunda halı yıkayıncada övmezler yani görmezden gelir umursamazlar bile:sinifsinif:

günaydın canım
ben iyiyim çünküm son 3 günüm cuma son artık evdeyim hayırlısıyla inşallahkaydirigubbakcemile2
malesef doğum hastaneleri öle canım burda ben ayrıntılı ultrason için gitmiştim de kapıdan bile almıyolar bekleme salonuna eşini akannehir çünkü bekleme salonunda emzirme videoları doğum vs izletiyolar ondanmış:kedi:

akannehir of ya eşler böle işte
sinirini moralini bozma canım ama çokta çabalama iş için ne derlerse desinler kendi ayıpları karnın burnunda halı yıkayıncada övmezler yani görmezden gelir umursamazlar bile:sinifsinif:

canım valla cok doğru dıyosunda arasamda gelmi desem diyorum valla.gel oğlana bak ben iş yapacammı desem.yoksa gelecek oturacak.2gun sonrada ramazan kayınbabamların yanına kacacak üsküdara.topu topu kalacagı 3-5gun olacak.ayyyyyy ramazanda napacam.gelsede dolaba buzluğa yemek yapıp atsam..

günaydın canım

canım valla cok doğru dıyosunda arasamda gelmi desem diyorum valla.gel oğlana bak ben iş yapacammı desem.yoksa gelecek oturacak.2gun sonrada ramazan kayınbabamların yanına kacacak üsküdara.topu topu kalacagı 3-5gun olacak.ayyyyyy ramazanda napacam.gelsede dolaba buzluğa yemek yapıp atsam..

ee canım gel deyince gelirse ara bence
kendi düşünmüyosa sen hatırlatıcaksın
en azından yemek işini falan halledersin dediğin gibi aman ne zor yaaa bu işler
annen olmazsa kimsede ilgilenmiyor iştebilmiyorumkismile

canım sen özele git imkanın varsa valla.banada göztepe eğitim arastırmada yaptılar aynısını.doktor tanıdıktı bide hemşire eşimi almadı içeri.nst ye bağlan die gönderdıler bide nst dekı kızı gebertecektım.makınayı bana baglattı.birde gerrryyy benım öğrencılerim yaşında bana canım dıo,sanki küçük çoccukla konusuyo.sonra sevgilisi aradı.onun yuzunden 15dk fazla kalmısım makınada..devlet hast.leri ne biçim ya.eşim bide demezmi özel hastaneye bi sürü para bayılıyoruz ne farkı var burdada yapıolar hersyı işte ..alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
kızın acısını eşimden cıkaracaktım nerdeyse...
benim eşime de daral geldi hadi gidelim dedi.
ben burda özele gidiyorum anaztezi uzmanı için bakmak istedim ama kalsın dedim..
evet bazıları çok densizz oluyolar!:kızgın:
günaydın canım [/B]
ben iyiyim çünküm son 3 günüm cuma son artık evdeyim hayırlısıyla inş

doğum hastanesi değil canım ya normal devlet hastanesi muaynehaneye almıyolar...
eşim bütün kontrollere benimle gelir doktorla birlikte konuşuruz..
bu ikinci bebeğim ikisinde de aynıydı doğuma giremedi sadece!!
ben yanımda istiyorum konuşurken görsün bilsin zaten tırsıyorumm..
deli mi nelerr bebeği tek mii yaptımm ben??:umursamaz:

herkese günaydın geçmişi okuyup geliyorum dün raporumu aldım ama bir hafta daha buradayım şefimiz izne cıkıyo onları yüz üstü bırakamam:)))

Öncelikle herkese günaydın. Son bir kaç haftadır benim de sıkıntılarımmbaşladı. Hemen hemen her sabah 5'te uyanıyorum. Sonra dön dur uyuyamayıp kalkıyorum. Bu arada size de oluyor muydu? Tam iki bacağımın arasındaki kemikler sızlıyor. Pelvik kemiğim yani. Özellikle gece uyanıp sağa-sola dönmeye çalışırken çok sızlıyor. Doktorum kemiklerimin kendini doğuma hazırladığını söyledi. Ama etrafımdaki hiç bir annede olmamış bu ağrı.

Teşekkür ederim, ama inanılmaz korkuyorum plasenta previa sebebiyle sezaryan eyvahedigeldismile

DYM, benim de kısmi Plasenta Previa, sırf bu yüzden sezaryen olacağım ve beni de çok korkutuyordu. Ama dün yendim bu korkumu. Burayı daha sık takibedeceğim. Buradaki herkes çok moral veriyor gerçekten. Yalnız olmadığım için huzurlu hissettim dün kendimi. Sen de yalnız değilsin, en azından dualarımızla yanında olacağız. İyi haberlerle dönersin dilerim. Güzel bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın.

Öncelikle herkese günaydın. Son bir kaç haftadır benim de sıkıntılarımmbaşladı. Hemen hemen her sabah 5'te uyanıyorum. Sonra dön dur uyuyamayıp kalkıyorum. Bu arada size de oluyor muydu? Tam iki bacağımın arasındaki kemikler sızlıyor. Pelvik kemiğim yani. Özellikle gece uyanıp sağa-sola dönmeye çalışırken çok sızlıyor. Doktorum kemiklerimin kendini doğuma hazırladığını söyledi. Ama etrafımdaki hiç bir annede olmamış bu ağrı.

DYM, benim de kısmi Plasenta Previa, sırf bu yüzden sezaryen olacağım ve beni de çok korkutuyordu. Ama dün yendim bu korkumu. Burayı daha sık takibedeceğim. Buradaki herkes çok moral veriyor gerçekten. Yalnız olmadığım için huzurlu hissettim dün kendimi. Sen de yalnız değilsin, en azından dualarımızla yanında olacağız. İyi haberlerle dönersin dilerim. Güzel bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın.
o kemik ağrısı bende de var canım..
ilk doğumumda yoktu şimdi var...
evet burası moral oluyor gerçekten...:1hug:

ya arkadaslar nasıl ev ısı yapıyorsunuz ben hiçbir sey yapamaz oldum 1 aydır 35 haftalığım cok ağırlastım belım kanadım agrıyor...bırde adet olacakmısım gıbı agrılar gırmeye basladı sık olmasada galıba vucut kendını doguma hazırlıyor

benim eşime de daral geldi hadi gidelim dedi.
ben burda özele gidiyorum anaztezi uzmanı için bakmak istedim ama kalsın dedim..
evet bazıları çok densizz oluyolar!:kızgın:
günaydın canım [/B]
ben iyiyim çünküm son 3 günüm cuma son artık evdeyim hayırlısıyla inş

doğum hastanesi değil canım ya normal devlet hastanesi muaynehaneye almıyolar...
eşim bütün kontrollere benimle gelir doktorla birlikte konuşuruz..
bu ikinci bebeğim ikisinde de aynıydı doğuma giremedi sadece!!
ben yanımda istiyorum konuşurken görsün bilsin zaten tırsıyorumm..
deli mi nelerr bebeği tek mii yaptımm ben??:umursamaz:

hmm anladım canım o zaman saçma tabi almamalarıbilmiyorumkismile
neyse napıcaksın düzen böle işte bu ülkedeakannehir

herkese günaydın...

günaydın canım nasılsın

herkese günaydın geçmişi okuyup geliyorum dün raporumu aldım ama bir hafta daha buradayım şefimiz izne cıkıyo onları yüz üstü bırakamam:)))

günaydın şeker benim de son 3 günüm
daha yıkılsa gelmem dünya:))
(ay büyük konuşmayım hayırlısı Allah tan:kedi:)

günaydın canım
benimde öle dönerken ağrılarım oluyor özellikle ani dönüşlerde falan ama tam bilmiyorum kemiklerimmi nerem ağrıyor:kedi: ama geceler çok sıcak resmen sırılsıklam uyanıyorum yataktan çok gıcık bi durum akannehir

herkese günaydın aşırı yoğun 1 gün daha beni bekliyor 1-2 saate dayımlar gelicek oturmaya akşam üstü kayınvalidem gelicek temelli artık görümcem de yarın gelicek akşam hafif karın ağrım vardı yani yoğunum yoğun 1 bakınıp çıkıcam umarım herkes iyidir

o ağrı bende de 32. haftadan sonra arada bir olmaya başladı.kime söylesem kemiklerin açılması ve kendini vucudun doğuma hazırlamasıyla ilgili olduğunu söyledi.bir iki gün oluyor.sonra duruyor.sonra tekrar oluyor.şu anda yok mesela.öyle yani.ben çok normal olduğunu duydum.

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için Zeynop. İnşallah sende hayırlısıyla sağlıkla kavuşursun bebeğine. Korkmamak lazım Allah yardımcı olacaktır eminim ama işte... Sıcak nedeniyle uykusuzluk, doğum tedirginliğiyle birleşti tam bir zombiye döndüm :)

Ataköy'de otuyorum bende yağmur henüz teşrif etmedi ama etse keşke...

Hizmet Hastanesi'ni düşünüyorum ben. Deminden beri forumdaki yorumları okudum gayet olumlu gözüküyor, sizler ne dersiniz?

ben bu ara doğururum cünkü artık dün gece dahil olmak üzere aĞRILARIM ARTTI
canımm ama hala çalışıyorsunnnn

herkese günaydın aşırı yoğun 1 gün daha beni bekliyor 1-2 saate dayımlar gelicek oturmaya akşam üstü kayınvalidem gelicek temelli artık görümcem de yarın gelicek akşam hafif karın ağrım vardı yani yoğunum yoğun 1 bakınıp çıkıcam umarım herkes iyidir

günaydınn sen ne zaman boş oldunkii. valla iyi dayanıyorsunnn:bbo:

ya arkadaslar nasıl ev ısı yapıyorsunuz ben hiçbir sey yapamaz oldum 1 aydır 35 haftalığım cok ağırlastım belım kanadım agrıyor...bırde adet olacakmısım gıbı agrılar gırmeye basladı sık olmasada galıba vucut kendını doguma hazırlıyor
valla çok zor oluyoo bana sinir basıyoo.akannehir
ben bir de titizim ev derli toplu dursun isterim hep yapıyorum.yanımda teyzem var yardım etmeye çalışıyor ama herkes benden çok hamile gibi sıcaktan bunalıyolar..:1shok:
ben de dayanamıyorum ağrılı sızılı yapıyorrumm...
herşeyi yıkadım ütüledim öncedenn içimi şişireceklerini bildiğim için...benneyaptımki

X