2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:roflol:valla bencede bi cimri ölçüsü iyi gelir sanabizde bu gün doktorla bunları konuştuk bilgili olmanız çok güzel diyo ama bazıları internetten bakıp okuyup burda ahkam kesiyo diyo kıyamam ben ona dertliydi bu gün.tabi biliyolar internetten baktığımızı.benim kocişde her seferinde bebeğimin karnını yüzü sanınca doktorla gülüşüp duruyoruz.:roflol:

ya vallahi bide herkese söylüyor öyle birşey ki hastanedeki adam ne yapsın kızın mobilyasını kimin aldığını mesala:)

vallahi bende öyle istiyorum ama eşimde yazık oda heyacanlandı filan diyor.
annemde o kadar abartma günah gelsin nolcak diyor ama onlar sonrasını görmüyor ben başıma gelicekleri biliyorum oysaki

bazen diyorum sancı gelince kimseye söylemeden git hastaneye:)

inan hiç birşey almaması muatap olmamak meraba merabada resmi ilişki yürütmek daha iyi
ben şimdi torun olunca daha bi yakınlaşır diye korkuyorum

kermit 15 kilo almışım şu anda 91 küsürüm maşallah bana :))) eşim sen bu işi 100 le ancak bitirirsin diyor drumda sen kendine bak ona laf etme tığ gibiydin göbek aldı başını gidiyor diyor gerçkten eşimde 85 oldu yetişti bana :)))) başka bi dr vardı oda bak benim göbek 2. çocuktan hatıra onlar zırt diye veriyor 10 kiloyu sonra biz sap gibi kalıyoruz diyor

bu arada kızımı hıçkırık tuttu :)

merhaba......

bızde esımle ıkımız gıtmeyı dusunuyoruz doğuma ailelerımıze oğlum doğunca heber vercez insallah kuscekler belkı ama sezeryanda olsa solemıcez acılma olmadı mecbur kaldık falan fılannn... ben soyleyelım dıyorumda esım ıstemıyoor pek

aslında fazla duyurmamak lazımmış doğumu hani ne kadar az kişi duyarsa sanırım o kadar kolay oluyormuş keşke benimde gece tutsa sancı kimseye haber verdirmem annemede bi şey yok diye çıkarım evden tabi eşim kesin durmaz arar annesini sonra ben daha çok stres olurum

senın kılonu bılmem ama bebeğin kılosu engel canım...

bizce bana oyuzden catı kontrolu yapmıyor bıde oğlum hala donmedı (

merhaba.. bende eşimle gitmek istiyorum kimseye demeden.sancı çekerken beni kimsenin görmesini istemiyorum.ben doğuma girince annemde gelir hastaneye.inşallah normal olursa tabi.sezeryan olursa gelmeleri daha iyi olur sanırım.

korkma canım korkma
inşallah babasını bekler miniğimiz:))
sen yalnız kalmıyosun dimi canımcım

evet canım dinlenmeye çok ihtiyacım var burası da öldürücü sıcak bi işyeri
az kaldı inşalalh bayanssulusmile
[/QUOTE]

yok annem bizle kalıyor çok şükür zaten o yuzdende iyice tembelleştim:)
annem elimi bişeye sürdürmüyor:)

dinlenmeye ihtiyacın olmazmı evde durulmuyor sıcakta ne yapıcamızı sasırıyoruz.allah yardımcın olsun yani ama neyseki bitmiş şimdi kuzucunla gecirceğin güzel günler bekliyor yerini:)

işte bende öyle istiyorumda annem bizle kaldığından mecbur haberi olur gelir.kayınvalidemide eşim dayanamaz arar

bende onu görünce stresim artar ve hemen doğururum bir işe yarar belki:)

bende annemle konuşurken dedim kimse gelmesin diye annemde zaten olmaz öyle şey dedi ben bile girmem yanına dedi içim rahatladı valla sadece eşimi istiyorum kayınvalidemi falan kesinlikle istemiyorum çok panik beni çok geriyor bebeğim hareket ediyor canım yanıyor şöyle sıkıştırmayayım diye geriye yaslanıyorum ayyy hemen sancın mı var ne oldu başlıyor sancım olsa durmam diyorum sanki sancı çekicem söylemiyicem allahım ya

merhaba.. bende eşimle gitmek istiyorum kimseye demeden.sancı çekerken beni kimsenin görmesini istemiyorum.ben doğuma girince annemde gelir hastaneye.inşallah normal olursa tabi.sezeryan olursa gelmeleri daha iyi olur sanırım.

benım bu gıdısle sezeryan gıbıı.. ama oda kotu doğum yapan arkadaslar anestezıden sonra fenalasanlar falan oluyor yaa been oyuzden ıstemıyorum bıde dıyorum kızcaklar sezeryan olunca sartta bırının olması ne yapcaz bılmıyorum valla

yok annem bizle kalıyor çok şükür zaten o yuzdende iyice tembelleştim:)
annem elimi bişeye sürdürmüyor:)

dinlenmeye ihtiyacın olmazmı evde durulmuyor sıcakta ne yapıcamızı sasırıyoruz.allah yardımcın olsun yani ama neyseki bitmiş şimdi kuzucunla gecirceğin güzel günler bekliyor yerini:)

işte bende öyle istiyorumda annem bizle kaldığından mecbur haberi olur gelir.kayınvalidemide eşim dayanamaz arar

bende onu görünce stresim artar ve hemen doğururum bir işe yarar belki:)[/QUOTE]

iyi bari canım yalnız olmada
bu hafta sonu teyzemin kızının düğünü var öyle geçer oralarda:)
sonra anneme dedim gel bize salı falan kalır bi kaç gün kalır
o arada kızımın kıyafetlerini yıkar ütüler yerleştiririz inşallah
çok heycanlıyım valla

ilahi yaa çok güldüm Allah kolaylık versin artık bebişin gelince o zaman vay haline.ay bebeğe bi şeymi oldu diye başının etini yerr.benim kayınvalide ist dışında doğumdan sonra gelecekler.anenm yanımda olacak sadece.oda pek evhamlıdır.benden çok telaşlanacağına eminim onun için doğuma girince haber vericem.bizi neler bekliyo acaba böyle planlar yapıyoruzda.

sezeyan olunca şart evet ama bazı eşler çok becerikli oluyo eğer eşine güveniyosan sana yeterli olabilir.sezeryan diye adapte etme benimkide geç döndü 35 haftalık falandı bazıları son anda dönüymuş hatta doktorum sezeyana alıpta son anda dönüp normal doğuma aldığımız oluyo dedi.

sorma çok panik mahfoldum ben onun yanında kızımın ateşi falan çıkarsa bittiğimin resminidir ortalığı ayağa kaldırır.
en basit örnek vereyim ambulans geçse bizim tarafa doğru hemen bi şey bahane eder eşimi arar yani ben hamile değilkende bu böyleydi yani ambulans bizemi geliyor diye yangın olur itfaiye geçer yana döne arar neresi yanıyor öğrenmeye çalışır sanki bizim ev yanıyor gibi geliryormuş ona töbe töbee

soylememekle ıyımı yapıcaz koyumu bılmem ama gelmelerı bızımkılerın 6 saatı bulur ablam 1 saat ıcınde yanımızda herseyı planladık bakalım soylemeden durabılcekmıyız.....

kızlar dün doğum yapanlardan haber yokmu geçmişe baktım ama bi onat msj atmış sanırım diğerlerini göremedim

benden daha ıyı yapıcağına emınım ben yenı doğmus bebeklerı pek elleyemem bakalım kendı yavrum olunca kımseye vermem herhalde kendım ılgılenmek ısterım

vay vay bence sen kesin haber verme yoksa vay o hastenenin hastanedeki hemşirelerin haline.gündüz bile sancı çeksen sen haber vermeden bilemez sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…