2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım ya acaba alttan muayene etmesi mi doğumun başlamasına neden oldu acaba..Muayeneden önce ağrın sancın yada bu şekilde bir durum var mıydı..

geçmişteki mesajlarımda hep anlattım canım sadece 1 saati geçen bi sancıyla gittim
hastaneye ebe muayene etti sonra kanamam oldu dr.u aradım o da gel bakiim dedi
o da muayene etti yine kanamam oldu şimdi devam ediyor işte.biyerde de okudum
kk da bi topikte hatta link vermiştim bugün çatı muayenesi doğumu tetikler falan yazmışlar...

oo kocaman olmuş maş.

evet teyzesi büyüdü artık doğsa bi problemimiz olmaz şükür.15 gün içinde gelir dedi doktorumuz.doğumum normal olsun çok istiyorum.epidural istedim ama malesef hastane yeni olduğu için sanırım epidural daha oturmamış.yani mecburen sancı çekicemm.

öfff kızlar çok dertliyim ben de ama bişey sorucam size..
akşam kötü oldum böyle bir halsizlik birde kalp çarpınıtısı oldu
ama içimde bi sıkıntı sürekli derin derin nefes aldım sonra eşim
dedi tansiyonunu bi ölçelim ölçtük normal çıktı 11-6 ama kalp
atışım 100 ün üzerindeydi nedenini anlamadım hemen uyudum
sonra biraz önce yine aynısı oldu bi halsizlik ve kalp çarpıntısı ölçtüm
kalp atışım 101 -105 falan çıktı bikaç defa ölçtümde neden olabilir acaba??
bilginiz var mı bi de bi zararı var mıdıdr şimdi yatıp uyuycam belki geçer...

aminn canım sizde dua edin olur mu?
birşey olursa yazamasam falan buraya dideme haber veririm
o yazar doğuma gittiğimi falan...

öncelikle herkese merhaba...

defnecim bence sen panik yapıyosun ve o nedenle kalp atışın yüksek çıkıyor.
önce bir sakin ol ve bebeginin hayırlı zamanda geleceğini düşün...
çatı muayenesinin doğumu bazılarında tetikleyici etki yaptığını benim doktorumda söyledi eşim yurt dışına gideceği için yapmadı 38.haftaya bıraktı.
bişey olupta başlarsa zor durumda kalmayayım diye..

ama kanamalar için bence birdaha görüş doktorunla

doktor nasıl bu kadar rahat oluyo bilmiyorum ya benim hamileliğimin ikinci ayında kananmam olmuştu hemen gitmiştim doktora içini ferah tut allah bi,r kolaylığını verir

canım artık bu haftalarda doğum olsa da normaldir diye düşünüyor.
o yüzden rahat sanırım dün nerede oturduğumu da sordu yakınmıyım
değilmiyim hastaneye diye..o yüzden gayet rahat heralde...

evet kızlar stresten de yükseliyor olabilir haklısınız...
hecabebe canım kanama için bir iki saat önce aradım doktorumu
normal dedi yavaş yavaş doğum başlayacakmış ondan dedi..
stres yapmamaya çalşıyorum ama olmyor eşim gelse daha iyi
olacağım...

aminn canım sizde dua edin olur mu?
birşey olursa yazamasam falan buraya dideme haber veririm
o yazar doğuma gittiğimi falan...

canım dualarım seninle
telaş yapma nolur
o yüzden bu çarpıntın falan sakin ol bi duş al felak nas falan oku rahatlarsın
doğum anını kolaylştıran dualar var bak netten
yer gök dua ile biliyosun herşeyin başı dua Şeniz

canım ya bende aynı gözüm telde ve dönüyorum demesinde ama sanırım bu gecede gelmeyecek yarın burda olucak

gerçi ne kadar yapma desemde bende senin gibiyim:)
sonuçta normal doğum ve ne zaman nasıl geleceğini bilmediğin için panik oluyorsun.

allah yardımcın olsun en hayırlı zamanda doğumun gerçekleşsin inşallah

ben geldim kızım iyi şükür 2650 gr boyuda fl ye göre ben kendim hesapladım 49 cm dr uzun geldi sanırım 3 kere ölçtü :)) maşallah kızıma yine ağzı burnu oynuyordu elini emiyordu miniğim ortalamanın biraz üstünde ama normal doğum yapamayacak kadar iri olmaz dedi 3750 falan doğar muhtemelen dedi benim tansiyon yine 16 çıktı dr tabi panik yaptı kendi ilacından verdi şimdi ölçtüm evde normal

canım benim de çarpıntım çok oluyor bu aralar, doktoruma söledim hemogram istedi kanım 14 ten 8.4 e düşmüş kan hapını günde ikiye çıkardı , doktoruna bi söle bakalım ne dicek ?

ben geldim kızım iyi şükür 2650 gr boyuda fl ye göre ben kendim hesapladım 49 cm dr uzun geldi sanırım 3 kere ölçtü :)) maşallah kızıma yine ağzı burnu oynuyordu elini emiyordu miniğim ortalamanın biraz üstünde ama normal doğum yapamayacak kadar iri olmaz dedi 3750 falan doğar muhtemelen dedi

maşallah canım ne güzel haberlerle görmüş ve dönmüşsün:)

hoşgeldinn maşallah aramızda 3hafta kadar olmasına rağmen senin kız benimkine yetişmiş ve geçecek.benim doktorrumda bana 2700 le doğum yaparsın demişti 37+6 dayız 2800 şuanda.ben kendimde biraz küçüğüm benim bebişte annesi gibi çıtı pıtı.

evet burcumm ben de çok inanıyorum ayetel kursüye çok güveniyorum ben
bütün bildiğim duaları hergece okuyorum zaten...
duşa girdim çıktım şimdi daha iyiyim sanırım...

canım benim de çarpıntım çok oluyor bu aralar, doktoruma söledim hemogram istedi kanım 14 ten 8.4 e düşmüş kan hapını günde ikiye çıkardı , doktoruna bi söle bakalım ne dicek ?

bnim doktorun pek tahlille işi yok ama allahtan sağ.ocağında yapıorlar hemogram
idrar falan ama benim geçen hafta yapıldı iyi çıktı sonuçlar.telaş stresmi yapıyorum ne?

çisem panik yapma güzelce sola yatıp dinlen oğlun babasını bekler merak etme
bu arada bende dr sordum doğum anında tansiyonum yükselirse falan diye acı çektirmeyiz bizde dana dedi olmadı ya epidural yaparız yada bebeği alırız hemen hastanede olduktan sonra sorun yok dedi hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

kızlar çok çok güvenmeyin sakın usg deki gramına baksanıza dorukk un bebişlerinin
hiç alakalrı yok doktorun söylediği gramla birine 350 gram az diğerine 400 gr fazla mı
ne söylemiş hiç tutmuyor yani doğduktan sonraki gramıyla...

eşim mesaj atmış demin ben duştayken aramış..
5.30 da feribota biniyorr 8 de burada kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…