Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

burda yazanları okudum parmaktan sonra hiç acı çekmeden nasıl olduğunu anlamadık diyorlar kendim aparat hazırladım kalınlaştırdım bu sefer gene itmeye çalışınca acı hissediyorum itemiyorum yani. parmakla yaptığımda acı yok ama kızlık zarımın parmaklarımı çevreleyip gerildiğini hissediyorm. diğer üyelerde nasıl hiç acıma olmamış bu konuda lütfen yardım edin :KK43:

bnde acıma oldu valalhı bnce bu durum kısıye göre degısır. belkıde o kısıler cok egzrsız yapmıslardır. ben bır gun egzersız yaptım aynı gun cesaret geldı bırden.ve yaptım dun. ama bugun yıne korkuyorum işte:KK43:( ıkıncı kez yapabılırmıym bılmıorum
arkadaşlar ben de vajinismusu yeni yendim. bu işle yanlız başetmek gerçekten cok zor. her zaman yardıma hazırım

kesınlıkle haklısın arkadasım yalnız cok zor. bu sıte olmasa bnde basaramazdım

arkadaşlar ben de vajinismusu yeni yendim. bu işle yanlız başetmek gerçekten cok zor. her zaman yardıma hazırım

merhaba sizin adınıza çok sevindim. benim tek derdim kızlık zarım. gerilince acıma hissediyorum daha çok ilerliyemiyorum o zaman. parmak egzersizleini yapıyorum iki parmak da oldu. aparat hazırladım yaptım çokşükür kalınlaştırdım bu sefer yapamadım tekrar aynı aparat ile deniycem ama acıma olmuyor diyenler nasılacımıyor :KK43:

merhaba sizin adınıza çok sevindim. benim tek derdim kızlık zarım. gerilince acıma hissediyorum daha çok ilerliyemiyorum o zaman. parmak egzersizleini yapıyorum iki parmak da oldu. aparat hazırladım yaptım çokşükür kalınlaştırdım bu sefer yapamadım tekrar aynı aparat ile deniycem ama acıma olmuyor diyenler nasılacımıyor :KK43:
aslında söylediğin seu cok garip. kızlık zarına geldiğiini filan nasıl hissediyorsun. vajinanın icinde ve kzlık zarında sinir hucresi yok ki. kesinlikle hicbişi hissedemezsin. bu düşüncen bence tamamen psikolojik
ilk girerken girdğini hissedersin sadece onun arkası tam bir bosluk. acıma sadece girişteki kasları sıkıyorsam oluyor bende o da psikolojik işte

aslında söylediğin seu cok garip. kızlık zarına geldiğiini filan nasıl hissediyorsun. vajinanın icinde ve kzlık zarında sinir hucresi yok ki. kesinlikle hicbişi hissedemezsin. bu düşüncen bence tamamen psikolojik
ilk girerken girdğini hissedersin sadece onun arkası tam bir bosluk. acıma sadece girişteki kasları sıkıyorsam oluyor bende o da psikolojik işte
Size sinir hücreleri konusunda kim bunu söyledi bilmiyorum ama yanlış biliyorsunuz sinir hücreleri var elbette yrtılmada oluyor şarıl şarıl kan gelmediğini bende biliyorum ama sıkmasının halde bu gerilme acımasını hissediyorum vajina da sinir hücresi olmasa ilerde ilişkiden nasıl zevk alınır bunu düşündünüz mü?

Size sinir hücreleri konusunda kim bunu söyledi bilmiyorum ama yanlış biliyorsunuz sinir hücreleri var elbette yrtılmada oluyor şarıl şarıl kan gelmediğini bende biliyorum ama sıkmasının halde bu gerilme acımasını hissediyorum vajina da sinir hücresi olmasa ilerde ilişkiden nasıl zevk alınır bunu düşündünüz mü?
yardım aldığım uzman psikologum söyledi ve bir suru kaynaktan da okudum zaten vajinada yok demedim sadece girişinde var dedim. içinde yok. zaten egzersizleri yaparken de bunu hissediyorsunuz. içerde his yok giriş ve klitoristen zevk alınıyor diye biliyorum ama tabi inanmak inanmamak size kalmış.

Yok sizi anlıyorum ama kızlık zarı diye birşeyim olduğunu okumuş olmanız lazım ve onda da sinir hücresi var siz nasıl yırtıldığını hissetmediniz anlayamadım sizin adınıza sevindim orası ayrı bir konu ama yırtılmama gibi durumu yok. Yırtılma oluyor kimisi uyuşturucu kullanıyor hissetmiyor kimisi kendiliğinden hissetmiyor ben başka yöntem kullanıp da acı hissetmeyenlerden yardım iatiyorum sadece.

Yok sizi anlıyorum ama kızlık zarı diye birşeyim olduğunu okumuş olmanız lazım ve onda da sinir hücresi var siz nasıl yırtıldığını hissetmediniz anlayamadım sizin adınıza sevindim orası ayrı bir konu ama yırtılmama gibi durumu yok. Yırtılma oluyor kimisi uyuşturucu kullanıyor hissetmiyor kimisi kendiliğinden hissetmiyor ben başka yöntem kullanıp da acı hissetmeyenlerden yardım iatiyorum sadece.
bu konuda yazılmış kitaplar var vajinismusla ilgili ben bunu iki sene kadar cektim ve okumadığım sey kalmadı. ayrıca uzman destek de aldım. yanlış bilgi vermekten de cok korkarım ayrıca. kızlık zarı yok da demedim vajina da sinir yok da demedim. dediklerim bilimsel. bence vajina ve kızlık zarının yapısıyla ilgili guvenilir kaynaklardan bilgi alın. ya da bi uzmandan. ben bildiklerimi paylaşarak yardımcı olmaya calıstım sadece ama siz surekli yanlış anlıyorsunuz beni :KK43:

Yok sizi yanlış anlamıyorum bende doktordan aldığım bilgileri söylüyorum bu dediğiniz bilgiler muhtemelen kişiyi daha çok rahatlatmak için olabilir ama sinir hücrelerinin dediğimiz yerde elbette yoğunluğu daha az diğer yerlere göre orası gerçek. Ben sadece acı çekmeyecek nasıl oluyor benim yanlış yaptığım bişi mi var onun için yardım istiyorum sadece tek istediğim bu parmak egzersiLerini yapıyorum aparat yaptım oda oldu çok şükür ama kalınlaştordım acı hissettim o yüzden acımıyor kesinlikle diyenlerden yardım bekliyorum anlatabilmişimdir umarım çünkü kötü birşey insan psikolojik olarak tamamen çöküyor

Yok sizi yanlış anlamıyorum bende doktordan aldığım bilgileri söylüyorum bu dediğiniz bilgiler muhtemelen kişiyi daha çok rahatlatmak için olabilir ama sinir hücrelerinin dediğimiz yerde elbette yoğunluğu daha az diğer yerlere göre orası gerçek. Ben sadece acı çekmeyecek nasıl oluyor benim yanlış yaptığım bişi mi var onun için yardım istiyorum sadece tek istediğim bu parmak egzersiLerini yapıyorum aparat yaptım oda oldu çok şükür ama kalınlaştordım acı hissettim o yüzden acımıyor kesinlikle diyenlerden yardım bekliyorum anlatabilmişimdir umarım çünkü kötü birşey insan psikolojik olarak tamamen çöküyor
acımıyor kesinlikle değil ben bir hafta oldu hala ilşkinin en basında kendimi kasıyorsam girişte bir acı hissediyorum. ama tamamen benim kasılmamla alakalı olduğunu biliyorum. ve sadece vajinanın girişinde bir sure sonra alısınca ve zevk almaya başlayınca geciyor.
bu konuda soyle yardımcı olabilirim. bol kayganlaştırıcı biişler kullan ve aparatı prezervatifin içine koyuyorsundur zaten. acıyı hissettiğinde hemen geri cekme aparatı bekle içinden 10a kadar say mesela sonra derin nefes al verirken ittir. zaten kalın aparatıda aldığında iş bitti demektir. sakın acıyor diye bırakma nefes al bekle devam et. devam ettikce gevşiyor kaslar.
ben uyışturucu krem kullanmadım sadece kayganlaştırıcıve p.zervatif kullandım. ama kullanıp sonuç alanlar var. benim gerek kalmadı cok sukur.

Bugün başardığıma aparatı bu şekilde dediğiniz gibi yaptım ilk başta bir acıma oldu ama kendimkendime bu çok kalın değil girer dedim bekleye bekleye yavaş yavaş soktum alışınca itmesi kolay oldu zaten. Ama işte ben gerginlik ve acı hissediyorum o yüzden kalınını yapamadım ınu da yaparsam dediğin gibi bitti bu iş. Peki siz evlilikten ne zaman sınra uzmandan yardım aldınız ve ne kadar sürede sonuçlandı? Gerçekten bilen biriyle konuşmak çok rahatlatıyor teşekkür ederim size ☺️ Bu arada emla kullandım ben ama tahriş yaptı galiba bilmiyorum daha girmeye çalıştığı anda yanmam oldu alamadım içime. Emla kullananlar ve ölümü sonuç alanlar lütfen bana yardımcı olabilirler mi yada uyuşturucu kullanıp sonuç alanlar lütfen yardımcı olun belki bana da etki eder

Bugün başardığıma aparatı bu şekilde dediğiniz gibi yaptım ilk başta bir acıma oldu ama kendimkendime bu çok kalın değil girer dedim bekleye bekleye yavaş yavaş soktum alışınca itmesi kolay oldu zaten. Ama işte ben gerginlik ve acı hissediyorum o yüzden kalınını yapamadım ınu da yaparsam dediğin gibi bitti bu iş. Peki siz evlilikten ne zaman sınra uzmandan yardım aldınız ve ne kadar sürede sonuçlandı? Gerçekten bilen biriyle konuşmak çok rahatlatıyor teşekkür ederim size ☺️ Bu arada emla kullandım ben ama tahriş yaptı galiba bilmiyorum daha girmeye çalıştığı anda yanmam oldu alamadım içime. Emla kullananlar ve ölümü sonuç alanlar lütfen bana yardımcı olabilirler mi yada uyuşturucu kullanıp sonuç alanlar lütfen yardımcı olun belki bana da etki eder
ben bir sene hiçbişi yapmadım. bir sene sonra psikologa gittim o da bir sene surdu ama yine eş denemesine gecemedim. sonra buradakilerin desteği ile yendim evleneli 2 seneden çok oldu yani boşa gitti zamanlarım :KK43:

ben bir sene hiçbişi yapmadım. bir sene sonra psikologa gittim o da bir sene surdu ama yine eş denemesine gecemedim. sonra buradakilerin desteği ile yendim evleneli 2 seneden çok oldu yani boşa gitti zamanlarım :KK43:
Neden bir sene beklediniz ama olsun sonunda yenmişsiniz çok şükür şimdi önünüzdeki günlere bakmak lazım. Ben yarın tekrar deniycem kalın olanla dediğinizi yapıcam inşallah olur

bnde acıma oldu valalhı bnce bu durum kısıye göre degısır. belkıde o kısıler cok egzrsız yapmıslardır. ben bır gun egzersız yaptım aynı gun cesaret geldı bırden.ve yaptım dun. ama bugun yıne korkuyorum işte:KK43:( ıkıncı kez yapabılırmıym bılmıorum

kesınlıkle haklısın arkadasım yalnız cok zor. bu sıte olmasa bnde basaramazdım

dun yaptım bguun tamamını alamadım. delı olcam ya. esımle tarıstık hıc yapmadıgı seylerı yaptı cok kotu tepkı verdı benı sucladı. bu nasıl bısey ya:KK43:((((((((((((((((((((

en zor kısmını atlattığını düşün. ara vermeden yaparsan bir haftaya kalmaz daha iyi oluormuşsun. en zor kısmı gitti eşine telkinde buln sabırlı yavaş olmasını söyle bence sende pes etme üstüne gi bence yapabilirsin en zor kısmını yapmışsın çünkü.

en zor bıtt
en zor kısmını atlattığını düşün. ara vermeden yaparsan bir haftaya kalmaz daha iyi oluormuşsun. en zor kısmı gitti eşine telkinde buln sabırlı yavaş olmasını söyle bence sende pes etme üstüne gi bence yapabilirsin en zor kısmını yapmışsın çünkü.

en zor bıttı dedıgın gıbı ama esımden hıc boyle bı tepkı beklemıodum. sen hıcbıseye yaramıosun deyınce artık bttm

merhaba hanımlar bende daha öncesinde bi tür bu sorunla karşılaştım bahsettiğiniz gibi özel yaşantıda bunlar önemli şeyler ve sorun teşkil etmesi hoş bi durum değil fakat bu rahatsızlığınız var diye de panik yapmayın çünkü belli başlı egsersizler ve bi çok yöntem var

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba hanımlar. bende 1 senelik evliyim. 4 ay yapamadık. ne doktorlar ne kremler ilaçlar işe yaramadı. en son bir doktora daha gittim. oda bazı filmler seyretmemi ve bir yöntem uygulamamı söyledi. ve ben korkarak ama hemen denedim. ertesi gün çözülmüştü problemim. çok şükür. şmdi çok rahatım yani. çözülemeyecek bir problem değilmiş. çok büyütmüşüm gözümde

Slm arkadaslar. Bu konuda iyi bir doktor arayanlara tavsiyem olsun. Bursada dr.Aynur sendemir super bi insan ve isinde cok basarili. Kesin sonuc arayanlar aynur hanimaaa...

Merhaba, benim 15 gün sonra düğünüm var. Nişanlımla 7 yıldır birlikteyiz. Düğünden önce şu işi yapalım balayımız zehir olmasın dedik. Bundan bir 20 gün kadar önce denedik ama hiç bir bilgimiz yok o konuya aşırı yabancıymışız. Deniyoruz olmuyo duvar gibi şaşırdım kendi kendime sonra tamam iyice zorla dedim zorladı baya öyle olunca tabi canım cok yandı ve kan geldi. Neyse dedik herhalde artık acılmıştır bir süre denemeyelim sonra rahatız bir hafta on gün denemedik. Bir kaç gün önce denedik olmadı yine canım aşırı yandı giremedi hiç bir şekilde. Ben ağladım baya ve dank etti kafama sorun var dedim. İnternette araştırmaya başladım burayı buldum. Hemen nasıl yendiklerini yazanları okudum. Aşırı rahatladım egzersizlere başladım. Serce parmak oldu. Sonra yüzük sonra orta derken denedim hep. Tekrar nişanlımla denedik yine olmadı. Moralim sıfıra düştü. Egzersizlere devam ettim tabiki. Dün denedik tekrar ve oldu:) tamamen girdi. Bir kaç kere denedik ve her seferinde girdi. Ama canım yine yandı cünkü hem görev gibi oldu yeterince ıslanmadan denedik sürekli istek yok tabi hadi olsun düşüncesiyle. Ama zamanla alışacağımı o acınında gececeğine inanıyorum. 15 20 günde hallettim toplamda 4 denemede oldu yani. Hala içim rahat değil kasıyorum kendimi ama o kadar olur insanız sonucta. Herkes yapıyor ben biye yapamiyim diye düşübün gayet normal ölümcül bir acıda değil sonucta biraz acıya katlanın ki sonrasında cok mutlu olun gecicek zaten:)

X