Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

kızlar okudum ve çok şaşıtdım bnde bu tr rahatsız oldum ama bu yazdıklarınızı ilk defa okuyorum doktora giitim ve bi fitille tedavi sonucu düzeldimm

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...eneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim-8060.html
burdada yazılanları okudum ağzım açık kaldı ne diyim şimdi sorulacak bi sürü sorum var şimdi şükür böyle bi sorunum klmadı artık ve bebeğim bile var
şimdi izninizle sorularımı sorımm
1:cinsel organa bakmak günah değilmi kii bu nun la ilgili hadis i şerif var
2:ayy parmak orayı hepten kurutur ve enfeksşyona yol açmazmıı
3:bunlardan sonra illllaa gusul abdesti gerekirki siz ne yapıyorsunuz
4:kızlar bn kaynanm varken çok kasılmıstım o gittiikyen sonra rahatladım ve 1 paket kii düzelince 3,4 tanesini de kullanmak istemedimm fitille bütün sıkıntılarım geçtii
5:birde son olarak hiçbirsey o anın hazzını verip bunu yenmemi sağlayamaz kii tek hiçbişey yapmadımmm eşimin parmağına bile ihtiyac duymadan atlattık şükürr neden bu yollar ayy kafam çok karıstı ve tuhaf oldummşimdi
fitil derken

Merhaba kizlar
10 ay 2 gündür bu başlığı sürekli takip ediyorum.bu illeti yendim diyenlerin adina o kadar cok seviniyordum ki bir gun ben de yenersem buraya yazacagim diye kendime soz vermistim.veee bugun oldu bitti =) hem de size yemin ederim en ufak bir acı bile hissetmedim hatta anlamadim bile esim tamam artik dediginde nasil yani gerçekten oldu mu dedim =) 2 gundur bu is olacak diye kafaya koydum.dun baya yol aldk ama olmadi.bugunde gittim kayganlastirici jel aldim o kadar ise yaradi ki oldu bitti iste =) su an esim misil misil uyuyor cok mutluyum ben de size yaziyorm =) sormak istediginiz birsey olursa elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisirim..siz ondan degil vajinismus sizden korksun...
Jelin markasi neydi acaba bende zor durumdayim :KK43:3 aylik evliyim ama birlikte olamadik

Kizlar ben de 3 ay once yendim ,bebek istiyorduk bir aydir ilk deneme olmadi bugun adet oldum Rabbimin takdiri, bisey soracagim biz kayganlastirici olarak zeytinyagi kulllaniyoruz spermleri etkilermi ki zeytinyagi ????

Arkadaşlar bende 10aylık evliyim 2 gün önce yendim vajinismusu. Burası olmasaydı ne yapardım bilmiyorum onun için bende nasıl başardığımı paylaşıyorum ki birilerine umut olsun derman olsun cunku burdaki başarı öykülerini okuyarak düzelttim psikolojimi şu şekilde yendim: İlk önce aparatla egzersiz yaptım (10 cm kalınlığında) bu egzersizi ultrason jeli ve fındık kadar emla sürerek yaptım daha sonra aparatla git gel yaptım ve sonrada yaklaşık bir 20 dakika kadar içimde tuttum aparatı. Daha sonra oturduğum koltuğun arkasına yastıklar koydum ve ayaklarımıda iki tane sandalyeye dayayarak bacaklarım açık bir şekilde pozisyon aldım eşimde önümde diz çöktü aynı aparat gibi eşimin penisini tutarak yavaş vajinamın girişine getirdim başta bir stres oldum ama sonra sanki egzersiz yapıyormuşum gibi düşündüm işe de yaradı yavaş yavaş girmeye başladı en son kalçamı eşime doğru kaykıltarak hepsini almayı başardım ve SIFIR ACI SIFIR YANMA hiç birşey hissetmedim sadece içimde olduğunu hissettim ve birazda tuvaletim varmış gibi hissettim daha sonra eşim gitgel yaptı biraz işte o zaman biraz rahatsızlık hissettim ama kesinlikle acı yoktu sadece alışkın olmadığım bir duyguydu ondan rahatsızlık diyorum pek tabi hiç zevk almadım inş o da zamanla olur ama inanın iş azimli olmakta bitiyor kesinlikle canınız acımıyor o benimde yaşadığım hepimizin yaşadığı acı yanma hissi kendimizi kasmamızdan kaynaklı. Acı duyar gibi olduğunuzda penisi hiç çıkarmadan bekleyin hareketsiz sonra yavaş yavaş almaya çalışın. Allahım herkesi bu illetten kurtarsın ve lütfen asla vazgeçmeyin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
aminnn insallah bende yenı baslayıp kurtulucagım....

Evleneli 8 ay oldu...vajinusmusu yenmek icin ilk 3 ay cok gayret ettim,aglaya aglaya titreye titreye saatlerce ugrasarak egzersizleri yaptim.... zorda olsa 3 ay sonunda oldu.... baslangicta ben cok istekliydim hem bir an once kurtulayim su hastaliktan istiyordum hem de kocami cok seviyordum, arzu ediyorum tahrik oluyordum... Ama o kendini surekli geri cekiyordu... o kadar sasirdim ki.. ona dokunmam opmem hic hosuna gitmiyor. Fiziksel temastan hoslanmiyor... Kac kere tartistik bu yuzden...bense dokunulmak opulmek sevilmek istiyordum.... soyledim de ... ama cok tepki gosterdi... o an istemedigi biseyi yapamazmis.... soyledigim icin hic yapmayacakmis... ( iyi de ben soylemeden once de fiziksel temasta bulundugunu hic hatırlamıyorum) ilk zamanlar guzel gecelikler camasirlar giyip yanina gidiyordum beni gormuyor gorse de ilgilenmiyor bi kere israr ettim beni gorsun istedim, bi de o yuzden tartistik... o istediginde de asiri kisa bir on sevismeden sonra bodoslama olaya atliyor ..ben de hic islaklik olmadigi icin bi turlu penis girmiyor girdiginde de ben surekli aci cekiyorum bagiriyorum... cok canim yanmasina ragmen sesimi fazla cikartmanaya calisiyorum. acidan inlerken esim zevk aldigim icin bagirdigimi zannediyor... bugun yine giyindim kusandim hayaller kurdum (islaklik olsun da adam gibi seviselim diye)yanina gittim yine beni hic gormedi sonra basit biseyi bahane etti gitti kanepede uyuyor. Ustumu degistirdim ben de yaticam. hic tahrik olmuyorum bana dokunsa da hicbirsey hissetmiyorum ben de onu istemiyorum ama sirf biseyler degissin diye fayret ediyorum.. sirf intikam icin aldatmak onunla yapamadiklarimi baskasiyla yapmak geliyor icimden... evlilik icin aldigim camasirlar gecelikler hic giyilmemis halde dolapta duruyor... ziyan olmasin birileri gorsun istiyorum... o kadar sinirliyim... aglayarak yaziyorum bunlari... konusacak kimsem yok... derdimi kimse bilmiyor... herkez cocuk diyor daha ben kocamla sevisemiyorum 15 gunde bir sex yapiyorum o da cok zaman gectigi icin hep basa donuyorum ... ne cocugu...
üzüldüm yani erkekleri seksi kıyafetler tahrık eder ama neden oyle davranıyor yanı sana sevgısındemı bır sıkıntı var acaba yanı aldatmayı dusunme sakın cozulebılır sorunlar...yokusa gıdecek bırsey yok acık acık konusularak hallocak seyler..ama eger sevmıyorum dıyorsa o ayrı...

benimde 2yıl oldu ewleneli.yok bi adım yol alamadık..bi kaç kere egzersiz yapıyım dedim beceremedim ayıpmış gibi saçmaymıs gbi geldi.bi arkadas krem fln önermiş eczaneden alamadım bile..bir iki gun esimin ustune gttm artık olcak ugrasalım diye o da ters tepti..çok anlayıslı o da istiyo ama üzülüyorz walla.ön sewişme uzun olamıyo uzatsak esim erken şey oluyo baslayamadan bitiyo.walla çok utanıyorum bunları yazarken ama coğu zaman sürtünmeyle yada soyunmadan oluyo..walla ne biliyim çok umutsuzum.yazmak bile cok zor benim için.

duyuduyu86 post: 36497276 .!.:
merhaba arkadaslar bende yenı uyeyım. ve malesef aynı sorunu 2 yıldır yasıyorum. ne yapacagımı bılemıyorum

Merhaba canım. Öncelikle bir ayna karşısında vajinanı inceleyerek başla işe. Nefes alıp vererek veya ıkınarak vajina girişinin nasıl açıldığını görürsün böylelikle. Serçe parmağıma kayganlaştırıcı jel sürerek içeriye sokmaya çalış. Ama fazla zorlama. Olmadığı zaman tekrar dene vazgeçme. Yapabildiğini gördükten sonra daha da merak ve heves ederek diğer parmaklarına geçiceksin. Ve canım acı falan olmuyor biz kendimizi kastıkça bir duvar oluşturuyoruz ve acı oluşuyor. Ben böyle başlamıştım çünkü burada sana benden daha fazla yardımcı olabilecek kişiler var ben daha yeni yendim bu illeti ve alışma evresindeyim. Ama kendine güven ve inan canım başarıcam dedikten sonra her şey bitmiş oluyor bence.

Merhaba canım. Öncelikle bir ayna karşısında vajinanı inceleyerek başla işe. Nefes alıp vererek veya ıkınarak vajina girişinin nasıl açıldığını görürsün böylelikle. Serçe parmağıma kayganlaştırıcı jel sürerek içeriye sokmaya çalış. Ama fazla zorlama. Olmadığı zaman tekrar dene vazgeçme. Yapabildiğini gördükten sonra daha da merak ve heves ederek diğer parmaklarına geçiceksin. Ve canım acı falan olmuyor biz kendimizi kastıkça bir duvar oluşturuyoruz ve acı oluşuyor. Ben böyle başlamıştım çünkü burada sana benden daha fazla yardımcı olabilecek kişiler var ben daha yeni yendim bu illeti ve alışma evresindeyim. Ama kendine güven ve inan canım başarıcam dedikten sonra her şey bitmiş oluyor bence.

cok sagol cm. vallahı ınsanı hayatını mahvedıyor bu durum. kendımı cok kotu hısetmeye basladım artık.

Allah yardımcımız olsun cok zor. bnde 2 yıllık evlıyım. evlıyken esım 1 yılda askerlık yaptı.:KK43:( daha yenı geldı zaten bu malum sorun var. sankı benden sogumus gıbı hıssedıyorum cok uzuluyorum:KK43:(

Allah yardımcımız olsun cok zor. bnde 2 yıllık evlıyım. evlıyken esım 1 yılda askerlık yaptı.:KK43:( daha yenı geldı zaten bu malum sorun var. sankı benden sogumus gıbı hıssedıyorum cok uzuluyorum:KK43:(

Biliyorum canım çok zor ben de çok çektim. Eşim çok şükür çok anlayışlıydı bu konuda.. Ama çevrendeki insanları susturamıyorsun maalesef.Evlendikten sonra bebek bekliyorlar hemen olmayınca da bir sürü laf... Ama canım sende burada başaran arkadaşlarımızın yazdıklarını okuyarak işe başla.. Ben yaptıysam sen hayli hayli yaparsın. Başlayınca gerisi de geliyor inan.Boşa geçirdiğin zamana büyüttüğün konunun aslında çözümlenmesi kolay bir durum olduğunu görünce sadece üzülüyorsun. Üzülmedim dersem yalan olur çünkü..

Biliyorum canım çok zor ben de çok çektim. Eşim çok şükür çok anlayışlıydı bu konuda.. Ama çevrendeki insanları susturamıyorsun maalesef.Evlendikten sonra bebek bekliyorlar hemen olmayınca da bir sürü laf... Ama canım sende burada başaran arkadaşlarımızın yazdıklarını okuyarak işe başla.. Ben yaptıysam sen hayli hayli yaparsın. Başlayınca gerisi de geliyor inan.Boşa geçirdiğin zamana büyüttüğün konunun aslında çözümlenmesi kolay bir durum olduğunu görünce sadece üzülüyorsun. Üzülmedim dersem yalan olur çünkü..

bende cok kotu gunler gecırdım esım askerdeyken kaynanamlarla kaldım ordaykende cocuk baskısı oldu. hala da var ve benı cıddı etkılemeye basladı bu durum. devle hastanesınde cınsellık uzmanına gtmıstık ama ondada esınle beraber her hafta gtmen gerekıo. ve hafta ıcı oldugu ıcın bır kere gttgımızle kaldı. doktorda odevlerden bahsetmıstı. ben sımdı kegel egzersızlerıne mı bakmalıyım.

bende cok kotu gunler gecırdım esım askerdeyken kaynanamlarla kaldım ordaykende cocuk baskısı oldu. hala da var ve benı cıddı etkılemeye basladı bu durum. devle hastanesınde cınsellık uzmanına gtmıstık ama ondada esınle beraber her hafta gtmen gerekıo. ve hafta ıcı oldugu ıcın bır kere gttgımızle kaldı. doktorda odevlerden bahsetmıstı. ben sımdı kegel egzersızlerıne mı bakmalıyım.

Canım bak burada yazılan yorumları oku önce. Okudukça göreceksin ki yalnız değilsin. Bu durumda olan bir çok arkadışımız var. Ve çözülebilecek bir konu. Egzersizlere başlamadan önce ayna karşısında geçip vajinanı incele. Nefes alıp vererek vajina agzının nasıl açıldığını göreceksin. Öncelikle egzersize serçe parmağınla başla. Olmadıkça tekrar dene sakın vazgeçme

Canım bak burada yazılan yorumları oku önce. Okudukça göreceksin ki yalnız değilsin. Bu durumda olan bir çok arkadışımız var. Ve çözülebilecek bir konu. Egzersizlere başlamadan önce ayna karşısında geçip vajinanı incele. Nefes alıp vererek vajina agzının nasıl açıldığını göreceksin. Öncelikle egzersize serçe parmağınla başla. Olmadıkça tekrar dene sakın vazgeçme

cok sagolun ınsan kendını burda cok ıı hıssedıyo. bu egzersizlerin tam lıstesını nerde bulabılırım ben

merhaba egzersiz yapan arkadaşlarım bana yardımcı olurmusnuz 3 aydır terapste gidiyrm vajinisms için fakat dha kulak çubugndan başka bişe alamyrm içime mum denemesi yapmam gerekyo ama olmuyo korkyrm yapamyrm :KK43: kadınıda sürekli oyalayrm işim var düğün var misafir var :/

merhaba , egzersizleri yapıyorum. daha önce kadın doğum dktoruna gittim fakat bana vajinusmus değilsin sürekli dene dedi. ben korkmuyorum fakat derdim kızlık zarım gerilip hafif acı hissettiğimde olan oluyor bir anda çekiliyorum. tek derdim kızlık zarı. işaret orta hatta iki parmak soktum. emla kullandım ilişkiiçin oda tahriş yaptı bayanlar girerken yanma oldu baya. anestol öyle aman aman uyuşturmuyor da. ne yapacağımı şaşırdım lütfen yol gösterin de ben bir an önce kurtulayım şundan kafayı yemek üzereyim:KK42:

merhaba , egzersizleri yapıyorum. daha önce kadın doğum dktoruna gittim fakat bana vajinusmus değilsin sürekli dene dedi. ben korkmuyorum fakat derdim kızlık zarım gerilip hafif acı hissettiğimde olan oluyor bir anda çekiliyorum. tek derdim kızlık zarı. işaret orta hatta iki parmak soktum. emla kullandım ilişkiiçin oda tahriş yaptı bayanlar girerken yanma oldu baya. anestol öyle aman aman uyuşturmuyor da. ne yapacağımı şaşırdım lütfen yol gösterin de ben bir an önce kurtulayım şundan kafayı yemek üzereyim:KK42:

cesaretını topla cnm sen baya sey yapmıssın zaten parmakla ben yapamıodum

burda yazanları okudum parmaktan sonra hiç acı çekmeden nasıl olduğunu anlamadık diyorlar kendim aparat hazırladım kalınlaştırdım bu sefer gene itmeye çalışınca acı hissediyorum itemiyorum yani. parmakla yaptığımda acı yok ama kızlık zarımın parmaklarımı çevreleyip gerildiğini hissediyorm. diğer üyelerde nasıl hiç acıma olmamış bu konuda lütfen yardım edin :KK43:

burda yazanları okudum parmaktan sonra hiç acı çekmeden nasıl olduğunu anlamadık diyorlar kendim aparat hazırladım kalınlaştırdım bu sefer gene itmeye çalışınca acı hissediyorum itemiyorum yani. parmakla yaptığımda acı yok ama kızlık zarımın parmaklarımı çevreleyip gerildiğini hissediyorm. diğer üyelerde nasıl hiç acıma olmamış bu konuda lütfen yardım edin :KK43:

Bende iki parmak denemesine gectim bugun,aynen ilk defa bende o gerginligi hissettim,cekmedim parmagimi bir sure beklettim cikardim soktum ama normalmi acaba bende merak ediyorum :KK43: ben aci hissetmedim gerci ama tuhaf bir his geriliyor iyice

merhaba egzersiz yapan arkadaşlarım bana yardımcı olurmusnuz 3 aydır terapste gidiyrm vajinisms için fakat dha kulak çubugndan başka bişe alamyrm içime mum denemesi yapmam gerekyo ama olmuyo korkyrm yapamyrm :KK43: kadınıda sürekli oyalayrm işim var düğün var misafir var :/

arkadaşlar ben de vajinismusu yeni yendim. bu işle yanlız başetmek gerçekten cok zor. her zaman yardıma hazırım

X