Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

yok hayır tedaviye baslamadım. iki gün önce kadın dogum doktoruna gittim bana anlattılarımı söyledi. bende arastırıyorum gitsemmi gitmesemmi kararsızım. bosuna doktora gidip para vermeyin diye cok yazı okudum. bi doktor buldum ama cok pahalı bagdat caddesinde 5000 6000 den bahsediyolar. ama kesin cözümmüş..

Canim benim gerçekten o kadar paralar harcamaya gerek yok hele ki doktor bide hafif demiş sana banada sen eminmisin yapamadığını demişti hafiftir yani gerçekten sil aklından kayganlastrici krem sur ve o dk larda da derin nefes al burnundan alıp ağzından ver kesinlikle yaparsın sonrasında ve nefes egzersizlerini günde 100 defa çalış 15 nefes egzersizleri yap 5 idrara sıkışmış gibi sıkıp sonra boşaltmis gibi rahatla bunu da yap bak gör cozeceksin

arkadaşlar hepinize merhaba.ben forumun eskilerindenim.herhalde tanıdıklarımdan kimse kalmadı.vajinismusu yenene kadar burda çok zaman geçirdim.yendikten sonrada bir süre destek olmaya çalıştım ama sonra biraz kafamı uzaklaştırmam gerektiğini hissettim.artık bitmişti.şimdi uzun bir aradan sonra foruma tekrar göz attım.benim gibi çaresizce çırpınan yazılar gördüm,içim sızladı.biliyorum ne kadar zor olduğunu.ama inanın geçecek.sürekli doktor tavsiyesinde bulunanların bazılarını çok samimiyetsiz buldum.bunu doktoru da denemiş ama kendi başına bu forumda çözmüş biri olarak söylüyorum.doğru doktorun çok faydası var şüphesiz.ama beklentiniz sihirli bir değnek olmasın.yazanlar sırf bu yüzden bile inandırıcı değil.eğer basit bir korkuysa tabiki doktor biraz bilgilendirme ve küçük egzersizlerle çözebilir.ama vajinismus o değil.pek çok durumda bunu kendiniz başarabilirsiniz.başlangıçta dokunma hatta bakma sorunu olan biriyken bunu çözdüm.şimdi herşey o kadar yolunda ki şükürler olsun.eğer yardım edebileceğim birileri varsa çok sık cevaplayamasam da yardım etmek isterim.

Kizlar ben o bahsettiginiz doktora gittim 1yil once bende 4000 tl para istedi bende burada bir srkadas kitap almis onunla yendim yazmisti o geldi aklima ve gittim kitabi aldim sizler gibi asla yapamam zannediyordum kitapta soylenenleri aynen uyguladim ve 3 yilda basaramadimiz seyi 15 gunde basardik.dr gitsenizde egsersizleri yapmak zorundasiniz aslimda goxunuzde buyuttugunuz kadar zor birsey degil emin olun en zoru kararli olmak yenecegim diyin dua ve egzersizle mutlaka yenerdiniz

merhabalar uzun zamandır uzaktan yazılanları okuyorum artık benimde üye olup yazma vaktim geldi diye düşündüm ne olur bana yardım edin biliyorum ki sizler sayesinde olacak konumuz belli olmuyor yaklaşık 3 yıl olacak kayganlaştırıcıyla deniyoruz hafif oluyo gibi hissediyorum ya çok tuhaf 2 hafta önce pozisyon değişikliği yapalım dedik ben hissettim girdiğini hatta bir kaç kere denedik şöyle bir problemim oldu p... içineyken idrara sıkışma hissi yaşadım okadar sevinmiştim ki taki doktora gidene kadar doktor bana zorlamışsnız ama tam olmamış dedi bütün umutlarım söndü ne yapcam bana yardım edin aparat falan varsa gönderebileceğiniz artık sn çarem o kaldı burdan okudugum kadarıyla kegel egzersizlrini sık olmasada yapıorum yani kulak pamugunu parmak kalınlıgnda alabiliyorum buda ilerleme diye düşünüyorum ama iş oraya gelince sonuc sıfırr:KK43:

Kızlar 1.5 senedir evliyim bende vajinusmus la uğraşıyorum ama beklemekle olmuyor bunu yenmek için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz bana açık açık teşekkürler

Hamileyim dr ilk 3ay yasak koymuştu düşük riskim var diye yasak kalkti ama ben ilişkiye giremiyorum çok korkuyorum sebebi ise normalde adetimden sonra bile girişi cok aci veriyordu şimdi 3ay olmadi hepten acırdiye kkorkuyorum istemeden olsa eşimi itiyorum napcam ben vajinismisi yenmistim derken gene aynı sıkıntı başladı hemde hamileym onuda stresi aldi iyice. Esim anlayışlı ama korkma sen sonuçta yendin bunu diyo ama yapamıyorum bi zaman sonra eşim gene sinirlenick biliyorum çünkü nasil oldugunu biliyosn neden korkuyorsn anlayamıyorum diyor bende kendimi kötü hissediyorum napcam kizlar nolur yardım edin :KK43:

Evleneli 8 ay oldu...vajinusmusu yenmek icin ilk 3 ay cok gayret ettim,aglaya aglaya titreye titreye saatlerce ugrasarak egzersizleri yaptim.... zorda olsa 3 ay sonunda oldu.... baslangicta ben cok istekliydim hem bir an once kurtulayim su hastaliktan istiyordum hem de kocami cok seviyordum, arzu ediyorum tahrik oluyordum... Ama o kendini surekli geri cekiyordu... o kadar sasirdim ki.. ona dokunmam opmem hic hosuna gitmiyor. Fiziksel temastan hoslanmiyor... Kac kere tartistik bu yuzden...bense dokunulmak opulmek sevilmek istiyordum.... soyledim de ... ama cok tepki gosterdi... o an istemedigi biseyi yapamazmis.... soyledigim icin hic yapmayacakmis... ( iyi de ben soylemeden once de fiziksel temasta bulundugunu hic hatırlamıyorum) ilk zamanlar guzel gecelikler camasirlar giyip yanina gidiyordum beni gormuyor gorse de ilgilenmiyor bi kere israr ettim beni gorsun istedim, bi de o yuzden tartistik... o istediginde de asiri kisa bir on sevismeden sonra bodoslama olaya atliyor ..ben de hic islaklik olmadigi icin bi turlu penis girmiyor girdiginde de ben surekli aci cekiyorum bagiriyorum... cok canim yanmasina ragmen sesimi fazla cikartmanaya calisiyorum. acidan inlerken esim zevk aldigim icin bagirdigimi zannediyor... bugun yine giyindim kusandim hayaller kurdum (islaklik olsun da adam gibi seviselim diye)yanina gittim yine beni hic gormedi sonra basit biseyi bahane etti gitti kanepede uyuyor. Ustumu degistirdim ben de yaticam. hic tahrik olmuyorum bana dokunsa da hicbirsey hissetmiyorum ben de onu istemiyorum ama sirf biseyler degissin diye fayret ediyorum.. sirf intikam icin aldatmak onunla yapamadiklarimi baskasiyla yapmak geliyor icimden... evlilik icin aldigim camasirlar gecelikler hic giyilmemis halde dolapta duruyor... ziyan olmasin birileri gorsun istiyorum... o kadar sinirliyim... aglayarak yaziyorum bunlari... konusacak kimsem yok... derdimi kimse bilmiyor... herkez cocuk diyor daha ben kocamla sevisemiyorum 15 gunde bir sex yapiyorum o da cok zaman gectigi icin hep basa donuyorum ... ne cocugu...

Evleneli 8 ay oldu...vajinusmusu yenmek icin ilk 3 ay cok gayret ettim,aglaya aglaya titreye titreye saatlerce ugrasarak egzersizleri yaptim.... zorda olsa 3 ay sonunda oldu.... baslangicta ben cok istekliydim hem bir an once kurtulayim su hastaliktan istiyordum hem de kocami cok seviyordum, arzu ediyorum tahrik oluyordum... Ama o kendini surekli geri cekiyordu... o kadar sasirdim ki.. ona dokunmam opmem hic hosuna gitmiyor. Fiziksel temastan hoslanmiyor... Kac kere tartistik bu yuzden...bense dokunulmak opulmek sevilmek istiyordum.... soyledim de ... ama cok tepki gosterdi... o an istemedigi biseyi yapamazmis.... soyledigim icin hic yapmayacakmis... ( iyi de ben soylemeden once de fiziksel temasta bulundugunu hic hatırlamıyorum) ilk zamanlar guzel gecelikler camasirlar giyip yanina gidiyordum beni gormuyor gorse de ilgilenmiyor bi kere israr ettim beni gorsun istedim, bi de o yuzden tartistik... o istediginde de asiri kisa bir on sevismeden sonra bodoslama olaya atliyor ..ben de hic islaklik olmadigi icin bi turlu penis girmiyor girdiginde de ben surekli aci cekiyorum bagiriyorum... cok canim yanmasina ragmen sesimi fazla cikartmanaya calisiyorum. acidan inlerken esim zevk aldigim icin bagirdigimi zannediyor... bugun yine giyindim kusandim hayaller kurdum (islaklik olsun da adam gibi seviselim diye)yanina gittim yine beni hic gormedi sonra basit biseyi bahane etti gitti kanepede uyuyor. Ustumu degistirdim ben de yaticam. hic tahrik olmuyorum bana dokunsa da hicbirsey hissetmiyorum ben de onu istemiyorum ama sirf biseyler degissin diye fayret ediyorum.. sirf intikam icin aldatmak onunla yapamadiklarimi baskasiyla yapmak geliyor icimden... evlilik icin aldigim camasirlar gecelikler hic giyilmemis halde dolapta duruyor... ziyan olmasin birileri gorsun istiyorum... o kadar sinirliyim... aglayarak yaziyorum bunlari... konusacak kimsem yok... derdimi kimse bilmiyor... herkez cocuk diyor daha ben kocamla sevisemiyorum 15 gunde bir sex yapiyorum o da cok zaman gectigi icin hep basa donuyorum ... ne cocugu...

canım çok üzüldüm. eşinle sıkıntılarını konuşsan. zor erkekle yaşamak gerçekten kötü,seni anlayabiliyorum. ablamın eşi de hiç bişey anlamayan gıcık karakterli bi adam. kendi doğruları dünyanın doğruları sanki.

ben de çok uzun yıllar çektim vajınusmus derdini. ama çok şükür çözdüm.eşimle birliktelik yaşabiliyorum ama şimdi vajınal muayene olamıyorum. bu sıkıntı mı atabilsem keşke. ben kegl egzersizlerini yaptım sürekli. bir de dr desteği aldım ama önemli olan kararlı olmak, yani bahaneler üretmeden egzersizleri,eşli çalışmaları sürekli yapmak. ben kurtulduysam bence herkes kurtulur.

Bise soracam kizlar simdi ben 10 aylik evliyim 3 gunluk evliyken ancak yirtildi zarim yani ancak icime girebildi ama ben 10 aydir hic zevk almyrum niye bilmiyorum ama on sevisme filan hersey tamam ama icime girince hersey bitiyo buna nasil bi yontem gerekiyo bana yardim edin cocuk da dusunuyoruz bi kez tadayim o icimdeyken o hissi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamileyim dr ilk 3ay yasak koymuştu düşük riskim var diye yasak kalkti ama ben ilişkiye giremiyorum çok korkuyorum sebebi ise normalde adetimden sonra bile girişi cok aci veriyordu şimdi 3ay olmadi hepten acırdiye kkorkuyorum istemeden olsa eşimi itiyorum napcam ben vajinismisi yenmistim derken gene aynı sıkıntı başladı hemde hamileym onuda stresi aldi iyice. Esim anlayışlı ama korkma sen sonuçta yendin bunu diyo ama yapamıyorum bi zaman sonra eşim gene sinirlenick biliyorum çünkü nasil oldugunu biliyosn neden korkuyorsn anlayamıyorum diyor bende kendimi kötü hissediyorum napcam kizlar nolur yardım edin :KK43:

acaba bebeğe zarar vercek diye düşünüyo olabilir misin canım? bende hamileyim ilk başta korktum sonra araştırdım bişi olmuyomuş bebeğe. jel kullan bence hiç bişi olmaz. sakın böle yapıp bebeği etkileme

Kızlar ben parmak egzersizi yapıyorum vajinismus olduğu için, parmağımım tamamı giriyor artık ama hiç kanamam olmadı yani ilişkiye girmeye çalışırkende olmadı anlamadım nedenini parmağım girdiği haldede olmadı.

Kızlar ben parmak egzersizi yapıyorum vajinismus olduğu için, parmağımım tamamı giriyor artık ama hiç kanamam olmadı yani ilişkiye girmeye çalışırkende olmadı anlamadım nedenini parmağım girdiği haldede olmadı.

Cnım vajinimus 7 ay yaşadım bunu şimdi korkumu yendim benimde ilişkiye grdik am kanmam olmadı ya doktara çıkacağım esnek olabilir tatlım sende doktora bir görün

Merhaba arkadaşlar 10 aylık evliyim. Evlendiğim ilk haftadan beri buradaki arkadaşların yazdıklarını okuyorum daha önce psikoloğa gittim parmak egzersiz ödevleri verip eve yolluyordu ve malesef başarılı olamadım burdan görüp kendime aparat yaptım aparatla egzersiz yapıyordum ama ilişkiye girmeye çalıştığımda yine başarısız oluyorduk çok acı çekiyordum. geçenlerde canıma tak etti eşimlede konuştum bizim için maddi olarak zorlıcağını bilerek izmirde bir doktora gitmeye karar verdik gittikte ücreti 3200 tl idi 2 seansta yeneceğimi söylüyordu ilk önce konuştuk sonra altta muayene oldum daha sonra parmağıyla egzersiz yaptırdı doktor sonra eşimi çağırdı onunlada yaptık aynı egzersizi ve bize benimde kafama çok yatan bir pozisyon önerdi koltukta arkama yastık koyarak ve biraz öne kaykılarak ayaklarımı yüksek biyere koyarak açmamı ve o şekilde ilişkiye girmemi önerdi kayganlaştırıcı olarakta ultrason jeli verdi ve 1 hafta sonunda kendisini aramamızı söyledi. biz doktordan çıktığımızda çok umutluyduk ve evde hemen denemeye giriştik sonuç hüsran hergün denedik 1 hafta boyunca evet artık kendimi kasmıyorum eşimide itmiyorum çünkü penisi kendim yerleştiriyorum vajinama kontrolde bende kendimide zorluyorum girsin diye ama aşırı bir yanma var doktoru aradım yanmanın normal olduğunu söyledi geçiceğini söyledi birkaç deneme daha yapmamı sonra tekrar gelmemi söyledi ama benim moralim çok bozuldu çünkü doktorun sitesinde 12 yıllık vajinismus hastalarının bile 2 seansta bu illeti yendikleri ve doktora teşekkür ettiklerini okudum şuan çok üzgünüm hem o kadar para verdik ödüm kopuyor başarısız olursak o kadar para boşunamı gitti diye. tekrar deniyoruz sürekli ama o yanma var ya aşırı canımı yakıyor dayanılcak gibi değil nasıl dayanıcamki ben o yanmaya doktorun dediği gibi yenen arkadaşlarıma soruyorum yanma olayı normalmi neyapmalıyım yanmanın geçmesi için ne yapabilirim önerisi olan varmı?

Arkadaşlar bende 10aylık evliyim 2 gün önce yendim vajinismusu. Burası olmasaydı ne yapardım bilmiyorum onun için bende nasıl başardığımı paylaşıyorum ki birilerine umut olsun derman olsun cunku burdaki başarı öykülerini okuyarak düzelttim psikolojimi şu şekilde yendim: İlk önce aparatla egzersiz yaptım (10 cm kalınlığında) bu egzersizi ultrason jeli ve fındık kadar emla sürerek yaptım daha sonra aparatla git gel yaptım ve sonrada yaklaşık bir 20 dakika kadar içimde tuttum aparatı. Daha sonra oturduğum koltuğun arkasına yastıklar koydum ve ayaklarımıda iki tane sandalyeye dayayarak bacaklarım açık bir şekilde pozisyon aldım eşimde önümde diz çöktü aynı aparat gibi eşimin penisini tutarak yavaş vajinamın girişine getirdim başta bir stres oldum ama sonra sanki egzersiz yapıyormuşum gibi düşündüm işe de yaradı yavaş yavaş girmeye başladı en son kalçamı eşime doğru kaykıltarak hepsini almayı başardım ve SIFIR ACI SIFIR YANMA hiç birşey hissetmedim sadece içimde olduğunu hissettim ve birazda tuvaletim varmış gibi hissettim daha sonra eşim gitgel yaptı biraz işte o zaman biraz rahatsızlık hissettim ama kesinlikle acı yoktu sadece alışkın olmadığım bir duyguydu ondan rahatsızlık diyorum pek tabi hiç zevk almadım inş o da zamanla olur ama inanın iş azimli olmakta bitiyor kesinlikle canınız acımıyor o benimde yaşadığım hepimizin yaşadığı acı yanma hissi kendimizi kasmamızdan kaynaklı. Acı duyar gibi olduğunuzda penisi hiç çıkarmadan bekleyin hareketsiz sonra yavaş yavaş almaya çalışın. Allahım herkesi bu illetten kurtarsın ve lütfen asla vazgeçmeyin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet vajınusmusu yendim .burdan bu sorunu yaşayan herkese tavsiyem lütfen başaracağınıza inanın. ve kendinizi alanında uzman iyi bir hekime emanet edin .ben bursada aynur şendemire gittim. çok kısa sürede bu sorundan kurtuldum . çok güleryüzlü bilgili , tecrübeli bir doktor. ona çok çok teşekkür ederim .ve kesinlikle memnun kalıp bu sorunu çözmüş olarak evinize döneceksiniz.

mrblar bende gıtmeyı dusunuyorum aynur hanıma ne kadar surede hallettınız bu ısı ?heemen sonuc alabılıyormusunuz gıdıpte sonuc alamam dıye korkuyrm sadece ucret olarak ne verdıınız pekı? bıraz bahsedebılırmsınız ıcım rahatlas

Kizlar bende 3 ay once yendim fakat suan iliski sirasnda b kendimi kasiyorum istemeden ve rahatlayamiyorum buna ragmen bebek istiyorum sizce. Hamile olursam daha mi kotu olur bu surec

Kizlar bende 3 ay once yendim fakat suan iliski sirasnda b kendimi kasiyorum istemeden ve rahatlayamiyorum buna ragmen bebek istiyorum sizce. Hamile olursam daha mi kotu olur bu surec

Canim bende 2 ay once yendim ama benim kasilmalarim gecti. Kasilmalarin gecip birazda zevk almaya baslayinca dene bence. Cunku yeterince alismadan dogum yapinca tekrar ayni sikintilar yasanabiliyor mus. Bende cocuk istiyorum insallah rabbim nasip eder.

samsung s3

Ben de 2,5 ay once vajnsmusu yendim,
ya vajnal rahatlama nasil oluyor ya esm icerdeyken ben rahatlayamiyorum ne zaman ve nasil gececek bu durum ;(

X