nurovic diyet yolculuğu

Evet olabilir aslında. Ben bı de bilerek yiyorum. Artik 1000 kalori altına dusmucem. Bu wc sorununu çözmek için
Bundan sonra öyle yapalım 11 gibi paylaşırız sonradan ekleme yapmaya gerek kalmaz
İyi yapıyorsun canım seçimler sağlıklı olduktan sonra zararı yok içim yanıyor günde 1 kere soğuk kahve içiyorum ama artık 2 kere içicem nası olsa light süt hemde şekersiz hıc bısı olmaz hemde tokluk hissi veriyor bugün sporu cok rahat yaptım hıc agrı çekmeden şunu fark ettim sporu tamamen boş miğde ile yapınca enerji kalmıyor agrılı geçiyor ama öncesinde bısıler yiyip yada içince özellikle sütlü kahve süper enerjı verio dene mutlaka spor şimdi bitti rahatladım

selam kızlar günaydın. az da olsa yinede kilo vermişsiniz tebrik ederim. bende vermişim
geçen hafta 56.8
bu hafta 56.1

hala 55 göremesemde adet oldum dün sabah o yüzden şiş olduğum için 55 göremedim. halbuki kendimi çok hafif hissediyorum. inşallah cumaya kadar ucundanda olsa görürüm.
hafta sonuda çok dikkat ettim.

Günaydın kızlar bu sabah tekrar tartılmak istedim motivasyon için 62 geldim tam ölcü aldım birde şöyle çıktı
Bel:68 cm
Basen en geniş yerinden: 93 cm
Göbek: 83 cm
Eski ölcümlerim söyle
Bel 70cm (23.05)
Basen 95 (23.05)
Göbek 86 (23.05)
O zamanki kilomda 63.800 mus fena deil incelme guzel motive oldum
Buarada l carnetine başlıyorum abim sipariş verdi bu hafta içinde gelir onunlada yağ yakımını desteklicem spor öncesi icildiginde yağ yakımını arttırıyor enerji veriyor biraz daha fazla ter attırıyor
Bir araştırın sizde alın zararı yok faydası cok ama spor yapanlar için etkili içip yatarsanız iş görmez
İnternetten yağ oranımıda hesapladım ℅24 çıktı eskiden ℅21 civarıydı bakalım okadar düşüre bilecek miyim tekrar

Cok guzel vermişsin maşallah az kalmıs 55 e regl bitiminden sonra muhtemelen 55 ı görürsün ben hala regl olamadım takılsın kafasına göre keyfi bilir

senin ölçüler ne güzel yaaa. ben 56 olsam ne olacak. belimi en ince yerinden ölçüyorum 78 cm geliyor göbeğim en geniş yerden 85 cm. ne kadar yağlı bel bölgem sen düşün

Bel 77
Basen 96
Göbek 83

senin ölçüler ne güzel yaaa. ben 56 olsam ne olacak. belimi en ince yerinden ölçüyorum 78 cm geliyor göbeğim en geniş yerden 85 cm. ne kadar yağlı bel bölgem sen düşün
Benim belim oldum olası inceydi 114 ken bile en zayıf yerimdi bende basen kalça sorunu oldu genelde alttan kilo alıyorum ustum ince ama spor yaparsan bele yönelik kardiyo destekli cok belirgin fark olacak emın ol karın bel bolgeni kaslandır ve güçlendir cok guzel olacak her halimizle güzeliz ama neden daha güzel olmayalım ki
Sana mesajdan bir kaç foto atıcam bak

tamam canım at bakayım. benim her yerim aynı alt üst bel bitek bacaklarım ve kollarım ince. belim kalın. basenim ve göğüslerim kiloma ve boyuma göre ideal sorun yok

tamam canım at bakayım. benim her yerim aynı alt üst bel bitek bacaklarım ve kollarım ince. belim kalın. basenim ve göğüslerim kiloma ve boyuma göre ideal sorun yok
Orantılı olmak güzel bende göğüs küçük bel ince kalça basen daha geniş kollar ınce omuz biraz dar değişik ya bacaklarda hafif kalın

Sabah sporu:
22 dakika karısık karın egzersizleri

Öglen sporu:
46 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
3 dakika esneme soğuma

Akşam sporu: Gece yapıcam
35 dakika kardiyo tüm vücut koşu bazı hareketler sandalye ve 5 kilo agırlık ile
11 dakika leslie benzeri video
3 dakika esneme soğuma

Eklentiler

• IMG_20240610_182600.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240610_182546.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20240610_182533.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 10
58. Gün

Sabah
2 haşlanmış yumurta
5 zeytin
Biraz peynir
Domates, salatalik

Ara öğün
2 gün kurusu

Akşam
1 porsiyon nohutlu bulgur pilavı
1 porsiyon musakka
1 kase salata
4 kaşık semizotu salatası

Eklentiler

• IMG-20240610-WA0016.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 13
günaydın kızlar dünü yazıyorum şimdi bugun de tartı günümdü yıkıldııııım

14. gün

Sabah (kahvaltı yapamadım iş yoğunluğundan oglen yedim )

Tavuklu salata

Aksam

Semizotu kavurması 2 kasık yogurtlu

2 parça kuzu pirzola

3 yemek kaşığı patlıcan musakka

Salata

2 gündür tuvalet sorunum var metabolizmam yavaşladı sanırım ve tartıda 56.4 çıktım

Kızlar diyetisyenle konustum kilom az olduğu için normal oldugunu söyledi. Yuksek kiloda olmadığım için yavaşlar gitmesi normalmiş ve 200 gr bile olsa iyi oldugunu soyledi. Sadece cuma gunu tatile gidiyorum, her sey dahil bir tatil olduğu için orada da söyle hedef koyduk cumaya kadar listeye uyacağım, tatilde alkol vs sorun yok ama ekmeksiz protein ağırlıklı besleneceğim. Ve spor yapacagım. hedefim döndüğümde kilo almamış olmak. Sonra tartı sunumu cumartesiye çekip o şekilde üzerine konuşacağız diyetisyenle.

günaydın kızlar

dünkü menü
öğle 12:00
ton balıklı salata
2 adet karabuğday patlağı

ara
şekersiz türk kahvesi
1 avuç leblebi

akşam 17:00
meyveli yoğurt

ara
yeşil çay

40 dk tempolu yürüyüş yapıldı.
15 dk yağ yakan egzersizler yapıldı
2,5 lt su içildi.

sabahları chialı su içmeye başladım 4 gündür. içine birde limon sıkıyorum. inanılmaz tok tutuyor beni. faydasını çok okumuştum ama etkiside çok fazlaymış. gün içinde hiç acıkmıyorum gözüm dönmüyor.

bugün hurma detoksu yapıyorum yarında yapıcam. cuma günü bizde tatile gidiyoruz. bu yüzden bayram haftası buralarda pek olmayabilirim. benimde amacım kilo almadan koruyarak geri dönmek inşallah.
yada döner dönmez hemen 2 gün detoks yapıp atlatacağız.

Kızlar napıyorsunuz
Ben şimdi öğlen sporunu bitirdim de birşey fark ettim karın bacak kalça kaslarım cok kuvvetlenmıs fakat kollarım yeterli deil çünkü bugün yaptığım videoda 6 dakika 3+3 kilo ile çalışma vardı yaptım ama cok zorladı kollarım titredi özellikle kolları yana açarken birde biceps hareketi fena yaktı en zoru o neyse zamanla alısıcak kollar başka çağresi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…