nurovic diyet yolculuğu

Canım 2 3 top yemekten zarar gelmez şerbetli tatlı gibi deil sütlü oldu ıcın hafif akşam spor yapamıosan gündüz ye yürüyüşle ufak sporlarla eritir telafi edersın hıc korkma okadar sıkma kendini
Hatta sana eskilerden örnek vereyim 😂
Spor salonuna gittim dönem sabah kahvaltı yerine pasta tatlı spordan sonra tatlı akşam bidaha spor sonra yine tatlı ve yine spor aralarda yemek yiyerek kilo veriyordum yada sabit kalıyordum ama hıc kilo almıyordum gram bile😂 ama ozaman 5 6 saat spor yapıyordum dolu dolu sabah 2 öğlen 2 gece 2 saat seklınde 😂 baya psikopata baglamıştım😂
Canım ben senin eline su dokemem.
Tatlisiz yaşayamam zaten illaki yerim de ayarim yok benim. O yüzden öteliyorum. Bayramda sarma baklava yerim gibi geliyor meselaaaaaaaaaaa

Canım 2 3 top yemekten zarar gelmez şerbetli tatlı gibi deil sütlü oldu ıcın hafif akşam spor yapamıosan gündüz ye yürüyüşle ufak sporlarla eritir telafi edersın hıc korkma okadar sıkma kendini
Hatta sana eskilerden örnek vereyim 😂
Spor salonuna gittim dönem sabah kahvaltı yerine pasta tatlı spordan sonra tatlı akşam bidaha spor sonra yine tatlı ve yine spor aralarda yemek yiyerek kilo veriyordum yada sabit kalıyordum ama hıc kilo almıyordum gram bile😂 ama ozaman 5 6 saat spor yapıyordum dolu dolu sabah 2 öğlen 2 gece 2 saat seklınde 😂 baya psikopata baglamıştım😂
Bide ben koruma zamanı kendimce şöyle bı metot denicem. Hafta sonları sınırsız takilcam tatlı pasta hamur işi felan hiç fren yapmicam. Hafta içi de dikkat ederek sağlıklı beslenip dengelicem. Spora devam edecem tabi. Bu şekilde bı deneyip bakıcam kilo alıyor muyum diye.

Canım ben senin eline su dokemem.
Tatlisiz yaşayamam zaten illaki yerim de ayarim yok benim. O yüzden öteliyorum. Bayramda sarma baklava yerim gibi geliyor meselaaaaaaaaaaa
Şuan okadar yapmıyorum ya fazlasıda zarar sporun eklemleri bitiriyor günlük Max 2 saat yeterli hatta arada dinlenme vermem lazımda takıntılıyım dayanamıom 😂
Bayramda yaparız ufak çaplı kaçamaklar bu zamana kadar iyi gittik hakkımızdır geçen bayram ben agzıma tatlı Sürmedim onlar önümde baklava yerken ben izledim bence yeter 😂 ufak porsiyon larla yeriz gider nolcak dünyanın sonumu yılda 2 kere bayram zaten sonra devam 🤭

Bide ben koruma zamanı kendimce şöyle bı metot denicem. Hafta sonları sınırsız takilcam tatlı pasta hamur işi felan hiç fren yapmicam. Hafta içi de dikkat ederek sağlıklı beslenip dengelicem. Spora devam edecem tabi. Bu şekilde bı deneyip bakıcam kilo alıyor muyum diye.
Asırı abartmadıkca almazsın bence hareket olduktan sonra bende öyle yapmayı düşünüyorum hafta sonları free olur rahatıma bakarım 🤭

Yarın diyetteki 57. Günüm veee tartı günüm tabiki :)
Bakalım 59.8 den kaç gram azalmış olacağım.
Hadi inşallah guzel eksiler gelir 😍 ben henüz regl olamadım yıne gecikti agrısı var kendisi yok şişlik yaptı karnımda olursam rahatlıcamda tartıya yansıyor o kötü oluo

Eski kilo: 62.800
Güncel kilo: 62.250
-550gram
nurovic nurovic

Eklentiler

• IMG_20240609_135157.jpg
    IMG_20240609_135157.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 14
Bende 450 Gr vermişim 😑😑😑😑
Ne oldu bu ara küçük küçük gidiyoruz 🤔 sanırım hedefe yaklastık oyüzden ama olsun unutmayalımki aylık 3 kilo vermek ideal şuan bızım ıcın fazlası iyi değil 🥰
Ve hala regl olamadım kafayı tırlatıcam 2 aydır duzenım sastı dıyet spor düzene sokar normalde bende ters etkı yapıyor 😂

Ne oldu bu ara küçük küçük gidiyoruz 🤔 sanırım hedefe yaklastık oyüzden ama olsun unutmayalımki aylık 3 kilo vermek ideal şuan bızım ıcın fazlası iyi değil 🥰
Ve hala regl olamadım kafayı tırlatıcam 2 aydır duzenım sastı dıyet spor düzene sokar normalde bende ters etkı yapıyor 😂
Ay bilmiyorum ya çok yavaş gidiyor çok sıkıcı bı durum benim adıma. Sporu mu azaltsan acaba ?

Ay bilmiyorum ya çok yavaş gidiyor çok sıkıcı bı durum benim adıma. Sporu mu azaltsan acaba ?
Sıkıcı evet bende arada böyle düşünüyorum da ısın sağlık boyutundan bakarsak ideali bu oldu için kendini avutuyorum 😂
Ya düşündüm onu ama yapamıyorum içim içimi yiyor daha az yapınca yetersiz geliyor bir ise yaramıyor gibi hissediyorum bağımlılık gibi birşey ya hep ya hiç kafası eskiden demıstım bunun kaç katı spor yapıyordum şimdi yine az sayılır benım ıcın 😂 koruma dönemi ugrasıcam ama bunun ıcın azaltmaya çalışıcam

Öglen sporu:
34 dakika karın içerikli kardiyo
22 dakika tüm vücut kardiyo bazı hareketler 2+2 kilo dambıl ile
4 dakika esneme soğuma

Akşam sporu: Gece yapıcam
30 dakika 5 kilo dambıl ile tüm vücut aralarda koşu
19 dakika karın egzersizi + aralarda koşu
3 dakika esneme soğuma

Eklentiler

• IMG_20240609_164240.jpg
    IMG_20240609_164240.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 10