nurovic diyet yolculuğu

Kızlar napıyorsunuz 🥰
Ben şimdi öğlen sporunu bitirdim de birşey fark ettim karın bacak kalça kaslarım cok kuvvetlenmıs fakat kollarım yeterli deil çünkü bugün yaptığım videoda 6 dakika 3+3 kilo ile çalışma vardı yaptım ama cok zorladı kollarım titredi özellikle kolları yana açarken birde biceps hareketi fena yaktı en zoru o 😂 neyse zamanla alısıcak kollar başka çağresi yok 😂💪
İyiyiz canım biraz sıcaklıklarla boğuşuyoruz. tam canımızın hiç birşey yemek istemediği zamanlardayız. umarım erimemiz daha çabuk olur :KK70:
amaaannn boşver kolları tek derdin bu olsun. bunca spora taşsın zaten :super::KK36:kollarda sıkılaşmasın:-)

İyiyiz canım biraz sıcaklıklarla boğuşuyoruz. tam canımızın hiç birşey yemek istemediği zamanlardayız. umarım erimemiz daha çabuk olur :KK70:
amaaannn boşver kolları tek derdin bu olsun. bunca spora taşsın zaten :super::KK36:kollarda sıkılaşmasın:-)
Ay evet yanıyor ortalık oturdum yerde ter atıyorum 😂 yemek istemiyor devamlı soğuk içecek istiyor kahve içiyorum sureklı kafein benı bitirecek 😂
Haha öyle de orasıda güçlü dayanıklı olsun istiyorum kaslandı baya ama gücü yeterli değil sıkılasmak deil güçlendirmek istiyorum 😂💪 erkeksi güç ayıyı devirmem lazım haha 😂
Cok sağol canım 💐
Buarada l carnitine geldi az önce akşam sporunda içip baslıcam bakalım etkilerini zamanla görür yazarım aldıgım aşşağıda foto koydum memnun kalırsam sizde bir bakın 🥰

Eklentiler

• IMG_20240611_180524.jpg
    IMG_20240611_180524.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 13
59. Gün

Sabah
1 haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
Biraz peynir

Ara öğün
1 kase yoğurt
2 ceviz

Ara öğün
12 kiraz

Akşam
2 kepçe mercimek çorbası
3 tane sigara böreği
5 kaşık kuru fasulye yemeği

Ara öğün
2 tane gün kurusu

Eklentiler

• IMG-20240611-WA0003.jpg
    IMG-20240611-WA0003.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 14
Ay evet yanıyor ortalık oturdum yerde ter atıyorum 😂 yemek istemiyor devamlı soğuk içecek istiyor kahve içiyorum sureklı kafein benı bitirecek 😂
Haha öyle de orasıda güçlü dayanıklı olsun istiyorum kaslandı baya ama gücü yeterli değil sıkılasmak deil güçlendirmek istiyorum 😂💪 erkeksi güç ayıyı devirmem lazım haha 😂
Cok sağol canım 💐
Buarada l carnitine geldi az önce akşam sporunda içip baslıcam bakalım etkilerini zamanla görür yazarım aldıgım aşşağıda foto koydum memnun kalırsam sizde bir bakın 🥰
Canım bugünkü yediklerim sence nasıl ?
Bilerek böyle fazla yedim kaloriyi doldurmak için. Sigara böreği kv ısrarıyla yedim :KK70:

Canım bugünkü yediklerim sence nasıl ?
Bilerek böyle fazla yedim kaloriyi doldurmak için. Sigara böreği kv ısrarıyla yedim :KK70:
Menü süper 2 3 börekten hiç bişi olmaz protein iyi almıssın biraz yag fazla oda börekten geliyordur bide kuru yemiş yiyorsun oyüzden kuruyemiş ten gelen yagı saymasakta olur sağlıklı yağ çünkü vücutta farklı işleniyor 🥰
Bence böyle devam 1000 altına düşme 1000 1200 arası ideal 💐 aç kalarak kaslarını eritme diyet sonunda yumuşamış deriler insanın moralini bozar çünkü yavas gitsin kaslar korunsun artsın güçlensin hem zayıf hem sert vücudumuz olsun 🥰😋
Bende birazdan annemle yürüyüşe çıkıcam l carnitine içicem 1 ölcek bakalım 1 ay sonunda bana ne katkısı olacak 🤭

Menü süper 2 3 börekten hiç bişi olmaz protein iyi almıssın biraz yag fazla oda börekten geliyordur bide kuru yemiş yiyorsun oyüzden kuruyemiş ten gelen yagı saymasakta olur sağlıklı yağ çünkü vücutta farklı işleniyor 🥰
Bence böyle devam 1000 altına düşme 1000 1200 arası ideal 💐 aç kalarak kaslarını eritme diyet sonunda yumuşamış deriler insanın moralini bozar çünkü yavas gitsin kaslar korunsun artsın güçlensin hem zayıf hem sert vücudumuz olsun 🥰😋
Bende birazdan annemle yürüyüşe çıkıcam l carnitine içicem 1 ölcek bakalım 1 ay sonunda bana ne katkısı olacak 🤭
Ay çok tşk ederim yorum için. Yüreğime sular serptin çok sevindim buna 🌸🌸🌸🌸

Bu arada anneyle yürüyüş keyifleri çok hoşuma gidiyor sizin. Maşallah size.

Ay çok tşk ederim yorum için. Yüreğime sular serptin çok sevindim buna 🌸🌸🌸🌸
Nedemek canım fazla sıkmak doğru deil kacamaklara ileriye dönük yeme ataklarına sebep olur oyüzden porsiyon lama cok onemli squat gırl dıe bir spor hocası var oda diyor mesela ℅80 sağlıklı℅20 canın ne isterse bu sekılde ayarlayabilirsin 🥰
Bu arada anneyle yürüyüş keyifleri çok hoşuma gidiyor sizin. Maşallah size.
Sağol canım o sabahları çıkıyor normalde bugün sıcaktan cıkmamıs akşam yürüyelim beraber dedik hazır oğlanı uyutmuşum🤭 çıkıyoruz şimdi ❤

Sabah sporu:
20 dakika karısık karın egzersizleri

Öglen sporu:
35 dakika full tempolu tüm vücut kardiyo
15 dakika kardiyo ve üst gövde kol ağırlıklı video 6 dakikası 3+3 kilo dambıl ile

Akşam yürüyüş
77 dakika

Akşam sporu: Gece yapıcam
37 dakika 5 kilo dambıl ile tüm vücut + aralarda normal koşu
5 dakika leslie + 3 dakika esneme soğuma

Eklentiler

• IMG_20240611_210638.jpg
    IMG_20240611_210638.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240611_210624.jpg
    IMG_20240611_210624.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 12
59. Gün

Sabah
1 haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
Biraz peynir

Ara öğün
1 kase yoğurt
2 ceviz

Ara öğün
12 kiraz

Akşam
2 kepçe mercimek çorbası
3 tane sigara böreği
5 kaşık kuru fasulye yemeği

Ara öğün
2 tane gün kurusu
canım artık diyet yapamayacağını söylemiştin yanılmıyorsam. ama yinede yorumlamak istedim menünü
sabah ve ara öğünlerin güzel fakat akşam bana biraz fazla geldi.:KK12:
mesela çorba yediysen kuru fasulye yemeseydin. yada birini tercih etseydin. sigara böreğide çok olmuş gibi :110:
bide akşam öğünününde :olamaz:

yalnız senin yorumdan sonra benim yorumum:-) ben aç gezdiricem milleti:KK70::KK70:

günaydın kızlar ben dün hurmaya başladım yine :-)

sabah
7 hurma +4 kaşık yoğurt

öğle
5 hurma + 4 kaşık yoğurt

akşam
7 hurma + 4 kaşık yoğurt

1.5 saat yürüyüş yaptım.
15 dk yağ yakıcı egzersiz videosu
2,5 lt su içildi

arada birde yeşil çay ve türk kahvesi içtim.
sabah tartıldım hala 56.1
regl 4. günüm hala ödemliyim malesef

canım artık diyet yapamayacağını söylemiştin yanılmıyorsam. ama yinede yorumlamak istedim menünü
sabah ve ara öğünlerin güzel fakat akşam bana biraz fazla geldi.:KK12:
mesela çorba yediysen kuru fasulye yemeseydin. yada birini tercih etseydin. sigara böreğide çok olmuş gibi :110:
bide akşam öğünününde :olamaz:
Normalde eski ben olsam, akşam sadece çorba içerdim de amacım 1000 kalori altına dusmemek artık. Wc sorunum var, hafta sonu ilaçla çıktım. Şimdi de 3 gündür yine çıkamıyorum :KK43: sigara böreği ne gelirsek o fazla oldu işte sırf yağ. Kv sebebiyle yedim onu. Hafta sonuna kadar yine cikamazsam mecbur ilaç alacam yine:KK43:

Normalde eski ben olsam, akşam sadece çorba içerdim de amacım 1000 kalori altına dusmemek artık. Wc sorunum var, hafta sonu ilaçla çıktım. Şimdi de 3 gündür yine çıkamıyorum :KK43: sigara böreği ne gelirsek o fazla oldu işte sırf yağ. Kv sebebiyle yedim onu. Hafta sonuna kadar yine cikamazsam mecbur ilaç alacam yine:KK43:
anladım canım tabi vücudunu en iyi sen bilirsin. tuvalet sorunu diyet yaptığımda bendede oluyor malesef. eskiden her gün çıkan ben şu diyet sürecinde haftada 1-2 anca çıkabiliyorum.

yalnız senin yorumdan sonra benim yorumum:-) ben aç gezdiricem milleti:KK70::KK70:
Ben aç kalmaktan yana deilim az yenerek yapılan diyetler kalıcı değil oyüzden bazen canının cektıgı şeylerden küçük porsiyon yersin hergün değil bazen
Mesela bak bende akşam hem çorba hem tavuk hem ekmek yiyorum bir kaç kerede diyet bozdum misafir geldiği zamanlar hiç kiloda artısım olmadı yiyip yattım bide spor yapmadım ama az yesem sonra vücudum alıssa bıraz fazla yediğimde hop merhaba kilolar 🥴 ben dengeden yanayım 🤭

anladım canım tabi vücudunu en iyi sen bilirsin. tuvalet sorunu diyet yaptığımda bendede oluyor malesef. eskiden her gün çıkan ben şu diyet sürecinde haftada 1-2 anca çıkabiliyorum.
Bak demek istediğim bu canım metabolizman az yediğin aç kaldığın için kendını korumaya alıyor yavaşlıyor hem yavaş gidiyor kilolar hemde giden yağdan cok su ve kas oluyor ve tuvalet sorunu başlıyor
Cok şükür ben 3 ayı geçti diyete gireli 1 kez tuvalet sorunu yaşamadım günde 2 en az çünkü güzel yiyorum aç gezmiyorum lütfen 1000 kalorinin altında beslenmeyin artık ben acıkıyorum sizin yerinize 😂

İşte bu da tartıya yansıyor. Mesela bugün tartıldım resmen kilo almış görünüyorum ki değil. İşte bu wc konusu için 1000 kalori altına dusmucem artık.

Bugün acayip bir iştah açıklığı var üzerimde herşeyi yiyesim var aç hissediyorum ama dişlerim olmadığından birşey de yiyemiyorum sanki yeterli beslenemiyor gibi hissediyorum birazcık yürüsem ya da ayakta kalsam bacaklarım titriyor ve ağrıyor yorgun hissediyorum 😞

İşte bu da tartıya yansıyor. Mesela bugün tartıldım resmen kilo almış görünüyorum ki değil. İşte bu wc konusu için 1000 kalori altına dusmucem artık.
Evet canım oyüzden yediğin seyler de önemli lifli beslen abartmadan yulaf tam buğday unu ekmeği mesela kahvaltıda 2 dilim yiyebilirsin tam buğday yada kepekli gibi mesela yoğurt ye cok fayda sağlıyor süt iç 1 bardak yagı az ise 2 de iç günlük protein almaya calıs illa et tavuk deil tabiki baklagiller de olur salata ye hepsi metabolizmayı çalıştırır bağırsakları rahatlatır ben 1 gün çıkmasam kafayı yerim içim içimi yer oyüzden cok dikkat ediyorum bol şu iç birde

Bugün acayip bir iştah açıklığı var üzerimde herşeyi yiyesim var aç hissediyorum ama dişlerim olmadığından birşey de yiyemiyorum sanki yeterli beslenemiyor gibi hissediyorum birazcık yürüsem ya da ayakta kalsam bacaklarım titriyor ve ağrıyor yorgun hissediyorum 😞
Tansiyon yada şekerin oynamış olabilirmi rahat yiyemedigin içinde öyle hissediyor olabilirsin yeterli karbonhidrat alamıyorsan enerjin düşer muz yiyebilirsen onu dene yanında 1 bardak süt ile iyi gelir

X