nurovic diyet yolculuğu

Ah yaa gerçekten yemekten soğudum artık ne yersem kilo alıcam gibi hissediyorum. keşke profesyonel anlamda spor yapabilicek bi vaktim olsa. profesyonel birinden eğitim alabilsem işte o zaman hiç yediklerimi kafaya takmayacağım. ama sporlarım hiç istediğim gibi olmuyor. dediklerinde haklısın ama işte bütün oturarak çalışıyorum masa başındayım. bi öğle aramda yürüyebiliyorum. birde sabah 5,30 da kalkıp egzersiz yapabiliyorum. akşam 8,30- bazen 9 da eve giriyorum işten. bu yüzden hep yemekten kısıyorum. çünkü inan beden hareket etmeyince her yediğin kilo yapıyor.
İşte bu da tartıya yansıyor. Mesela bugün tartıldım resmen kilo almış görünüyorum ki değil. İşte bu wc konusu için 1000 kalori altına dusmucem artık.
aynen bende öyle tuvalete çıkamadığımda tartılmak bile istemiyorum.

bugün sabah hurma ve yoğurt yedim yine. ama öğle molamda bi arkadaşım süpriz yapıp geldi ve yemeğe çıkarttı beni.
ciğer + pilav+ ayran içtim. saçma bi gün oldu yürüyüşte yapamadım.
akşama bişey yemeyi düşünmüyorum. belki bi süt içerim sadece

Arnavut ciğerini çok severimmmmmmmm.
Afiyet şifa olsun.

Tabiki senin şartların zor calısma hayatı cok başka vakit ayırıp az cok demeden yapıyorsun bu güzel bir başarı maşallah ama az yiyerek verdiğin kiloyu bir ömür sürdüremez koruyamazsın tekrar alırsın başa sararsın oyüzden diyorum canım cok ye demiyorum ama en azından 1000 kaloriyi saglıklı yiyeceklerle tamamla kızartma tatlı bol yaglı yemediğin sürece kilo alacağını sanmam ama sen vücudunu daha iyi tanırsın tabiki sadece kilo konusunda acele etme bırak yavaş gitsin kalıcı olsun gerçekten sureklı al ver daha yorucu insan bıkıyor

Sabah sporu:
21 dakika karısık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
33 dakika full tempo tum vücut kardiyo
14 dakika leslie + 4 dakika esneme soğuma

Akşam sporu: Gece yapıcam
36 dakika tüm vücut full tempolu kardiyo
11 dakikalık agırlık videosu 2 hareket 2+2 kilo 3 hareket 3+3 kilo ile
3 dakika esneme soğuma

Eklentiler

• IMG_20240612_192918.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240612_192905.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 18
Hamam mi :)
Eskişehir Kütahya o taraflarda mi bu hamam :)
Evet en son geçen sene gitmiştin özlemişim
Yok canım istanbul
Ben bugün biraz agır spor yaptım kardiyolar cok tempolu süper set şeklinde az dınlenmeliydi buda benı cok açıktır dı akşam küçücük Bir kase sütle nesfit yedim ama sonra sporumu yaptım yenı bitti yatıcam sımdı

Günaydin kızlar ❤
Ya benim kafada var galiba gündüz spor yapamıcam diye yüzmeyi spor saymamam ayrı bır sey zaten sabah yürüyüşe çıktım 80 dakika geldim 21 dakika karın yaptım bir psikoloğa mı gitsem iyi değilim sanırım ve 3 saatlik uyku ile takılıyorum biraz yatayım en iyisi uykusuzluktan kafayı yedim

haklısın canım ama işte yıllardır dikkat ede ede 58 de aşağıya inemedim. o yüzden bu sefer bu kadar sıkıyorum. artık kurtulup 53-54 olup ondan sonra dikkat ederek korumak istiyorum. yoksa hep bi ileri bi geri 58-60 gezip duruyorum
Kızlar iyi akşamlar
Yarın hamama gidiyorum yüzme bilmiyorum ama havuzun boyu 1.50 olduğu için sıkıntı yok havuzda takılıcam sadece biraz efor harcıyım
bu sıcakta eminmisin canım dikkat et kendine
her zamanki rutinin dışında olduğu için sana yaptın gibi gelmemiştir.

günaydın kızlar. bu kız bu sabah 55.8 rakamını gördü çok şükür
ve bu sabah vucudumun baya sıkılaştığını ve karnımın sertleştiğini farkettim. sabahları yaptığım 15 dk lık yağ yakıcı egzersiz videosu bence etkili oldu. artık pantolonlarımın belleri çok rahat kapanıyor. yanlarım taşmıyor.

Vücudunu sen bilirsin tanırsın canım nasıl iyi hissediosan doğru görüyorsan o şekilde uygula koruma dönemini ona göre sekıllendırırsın umarım hedeflerimiz dahilinde ilerler ve bırdaha almayız

Cok gitmek istemiyordum aslında eltim cok ısrar etti ama ben havuzdan cıkmam sıcagı hıc sevmiom sıcak yerlere girmem sağol canım

Evet ben alıstım hasatımı cıkarmayınca içim rahat etmıo birazdan çıkıcam evden hamama geçicez heyecan var birazcık da korku su beni ürkütüyor

Oh süper cok sevındım harikasın azimle ilerleyen hep yol alır maşallah
Şöyle bir kaç ay daha devam eder karında eklersen eğer kas görüntüsünü seviyorsan baklavaları görmeye başlarsın ufaktan

ahaha spor yapan insanlarda bu oluyor canım :) Alışkanlık olduğu için bir de ne güzel işte ben de kendimi kaldırabilsem keşke ama işten sonra pert oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…