🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görüşücem canım adet olunca gitmeyi planlıyorum hormonlara falan baktırıcam. Yok genetik yaptırmadım onu da konuşucam canım. Kimyasal olup duruyor sürekli inşallah Rabbim tez zamanda nasip eder
Anladım canım mutlaka yaptır genetik testini
İnşallah tez vakitte sağlıkla tekrar nasip etsin Rabbim

Merhaba ben geciktim bu ay ama beni de yazın hala umudum var. Sat 1 Şubat bat 1 mart'ı geciktim hala olmadim olmadıkça umut var di mi

İnşallah kuzucum inşallahhh ben bu ay ilk aşılamamı yaptırdım kuzum Gonalf ile bekliyorum işte sen neler yapıyorsun
Kuzum bende dış gebelik sonrası şubatta korunmayı bıraktım şuan regl oldum hsg özeldeki 18680 dedi istanbulda 5500 anesteziliyi öğrenince dedim orda çektireyim bakarmısınız hiç çektirmesen daha iyi demez mi sinir oldum o doktoru bıraktım dedim devlete gideyim o da gayet iyi buldu rahmimi neden hsg istedi diğer doktorun anlamadım dedi hamile kalmakla ilgili sıkıntımı yaşıyorsun dedi bende hayır 1.5 ayda hamile kaldım dedim o zaman hiç gerek yok 6 ay korunmayı bırak olmazsa o zaman isterim dedi yani çektirseydim bedavadan para kazanacakmış sağolsun.. insanlar bazen çok acımasız.. geçen korunmayı bıraktığımda 2 ay adet oldum sonrasında hamile kalmıştım hayırlısı ne zamansa o zaman olsun inşallah benim acelem yok

Kuzum sen zaten kısa bir sürede hamile kalabilmişsin bence de şu an hsg ye ihtiyacın yok ki bak ben bile 2 yıl sonra hsg çektirdim inşallah çok fazla beklemeden sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın kuzum

Beklenen adet tarihim mart 13 yüksek ihtimalle canlar yumurtlama günlerini değerlendim erken yumurtlama oldu döngümün 11 ıncı günü yumurtlama oldu ne zaman test yapmam doğru olur sizce

Kuzum sen zaten kısa bir sürede hamile kalabilmişsin bence de şu an hsg ye ihtiyacın yok ki bak ben bile 2 yıl sonra hsg çektirdim inşallah çok fazla beklemeden sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın kuzum
İnşallah bitanem sağlıklı olacağımız ve sağlıklı evlat olacak olan evlatlar nasip etsin rabbim hepimize

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…