🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba herkese , ben de 4 şubatta 9 haftalık bebeğimi düşük yaptım maalesef ,doktor 1 adet görelim yeterli dedi , Nisan mayıs gibi gebelik istiyorum tekrar nasipse
Sat:4 Mart
Bat: 1 Nisan

Merhaba herkese , ben de 4 şubatta 9 haftalık bebeğimi düşük yaptım maalesef ,doktor 1 adet görelim yeterli dedi , Nisan mayıs gibi gebelik istiyorum tekrar nasipse
Sat:4 Mart
Bat: 1 Nisan
Canım çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın 🙏

Merhaba canım beni de eklermisin sat:28 Şubat bat:23 Mart😍😍
ekim kasım Aralık topıgınde beraberdik yine beraberiz 😇🥰🥰🥰hayırlara vesile olsun insallah

Aşılama tayfasına ben de katıldım büyük ihtimal pazartesi Salı olucak aşılamam kuzucum bu ay bize şans getirecek inanıyorum 🧿❤️
Aşılama haberlerinizi duydukça seviniyorum. Yalan yok çok bekledik. Bir ucundan başlamak lazım kuzum, ben vaktin önemli olduğunu dört aşılamadan sonra anladım 😅 inşallah ilk aşılamada hamiş haberini alacağız canım🙏🍒

Aşılama haberlerinizi duydukça seviniyorum. Yalan yok çok bekledik. Bir ucundan başlamak lazım kuzum, ben vaktin önemli olduğunu dört aşılamadan sonra anladım 😅 inşallah ilk aşılamada hamiş haberini alacağız canım🙏🍒
Edacım canım benim inşallah herşey çok güzel olacak hepimiz için ❤️🧿 seninde en kısa zamanda haberini alıcaz inanıyorum 🙏🏻🙏🏻❤️

Çok silik birşeyler var ama dediğim gibi kimyasal koyulaşacağına siliniyor 🥹
Çok üzüldüm canım keşke sağlıklı ilerleseydi ama önümüzdeki ay şansın yüksek kimyasaldan sonra hemen hamiş olan çok kişi var. Ama sen bi doktorla mı görüşsen. Genetik testi yaptırmış mıydın 😌

Çok üzüldüm canım keşke sağlıklı ilerleseydi ama önümüzdeki ay şansın yüksek kimyasaldan sonra hemen hamiş olan çok kişi var. Ama sen bi doktorla mı görüşsen. Genetik testi yaptırmış mıydın 😌
Görüşücem canım adet olunca gitmeyi planlıyorum hormonlara falan baktırıcam. Yok genetik yaptırmadım onu da konuşucam canım. Kimyasal olup duruyor sürekli inşallah Rabbim tez zamanda nasip eder🙏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X