🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba herkese , ben de 4 şubatta 9 haftalık bebeğimi düşük yaptım maalesef ,doktor 1 adet görelim yeterli dedi , Nisan mayıs gibi gebelik istiyorum tekrar nasipse
Sat:4 Mart
Bat: 1 Nisan

Merhaba herkese , ben de 4 şubatta 9 haftalık bebeğimi düşük yaptım maalesef ,doktor 1 adet görelim yeterli dedi , Nisan mayıs gibi gebelik istiyorum tekrar nasipse
Sat:4 Mart
Bat: 1 Nisan
Canım çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın

Merhaba canım beni de eklermisin sat:28 Şubat bat:23 Mart
ekim kasım Aralık topıgınde beraberdik yine beraberiz hayırlara vesile olsun insallah

Aşılama tayfasına ben de katıldım büyük ihtimal pazartesi Salı olucak aşılamam kuzucum bu ay bize şans getirecek inanıyorum
Aşılama haberlerinizi duydukça seviniyorum. Yalan yok çok bekledik. Bir ucundan başlamak lazım kuzum, ben vaktin önemli olduğunu dört aşılamadan sonra anladım inşallah ilk aşılamada hamiş haberini alacağız canım

Çok silik birşeyler var ama dediğim gibi kimyasal koyulaşacağına siliniyor

Edacım canım benim inşallah herşey çok güzel olacak hepimiz için seninde en kısa zamanda haberini alıcaz inanıyorum

Çok silik birşeyler var ama dediğim gibi kimyasal koyulaşacağına siliniyor
Çok üzüldüm canım keşke sağlıklı ilerleseydi ama önümüzdeki ay şansın yüksek kimyasaldan sonra hemen hamiş olan çok kişi var. Ama sen bi doktorla mı görüşsen. Genetik testi yaptırmış mıydın

Görüşücem canım adet olunca gitmeyi planlıyorum hormonlara falan baktırıcam. Yok genetik yaptırmadım onu da konuşucam canım. Kimyasal olup duruyor sürekli inşallah Rabbim tez zamanda nasip eder

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…