🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet hatta çok önyargılı gittim canım yanacak diye ama çok şükür anlık adet sancım oldu sonrada hemen geçti

Bence doktorunun dediği gibi gayet güzel çıkmış sonuçların ama bazen ihtiyacımız olan dışardan ufacık bir destek oluyor kuzucum denesen mi acaba çatlatma iğnesi
Kuzum bu ay gitsem mi doktora bilemedim valla bi yanım git diyor bi yanım çok stres yapıyorsun diyor ama 7 ay da oldu artık. Şimdi psikolojik olarak iyiyim ama regl olunca hemen depresyona giriyorum regl olunca fikir değiştirip hemen doktora gidebilirim

Bu arada tebrik ederim bir sürü adım atmışsın ne güzel en kısa zamanda mutlu haberler al inşallah yürekten.. Bende dr fobisi anksiyete vs var cesaret edip kan vermeye bile gidemiyorum ..
Sağol kuzucum bir yerden başlamak lazım zor ama başlamak lazım biryerden zaman geçiyor boşa

Hatırladım ben seni kuzum Ankara’da hemşireydin dimii

Hepimiz aynıyız kuzum regl olunca bi bıkkınlık tükenmişlik geliyor sonra toparlayıp devam ediyoruz
Sen bence adet olusan ki inşallah olmazsın kesin doktor yolunu tut kuzum inşallah bebişine kavuşmana vesile olur

İnşallah kuzummmm olmazsa gideyim ya progesteron 8.5 çıkınca çatlama olmamış mı oluyor ya ya da yumiş mi kalitesiz bir bilgin var mı

Evet canım çektirmek istiyorum çünkü hiçbir sorun yok deniliyor ama bir türlü gebelik olmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…