🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyy canım benim çok özlemişim sizi hepinizi ne güzel döndünüz.

Canım benim durumlar baya karışık. Bat 1 marttı adet olmayınca ertesi gün test yaptım pozitif çıktı Ertesi gün tekrar yaptım yine pozitif birazcık daha koyulaşmıştı. Sonra 4 martta kan verdim 2.49 çıktı çok üzüldüm. 5 martta yani ertesi gün tekrar test yaptım yine pozitif mart grubuna da attım hepsi şaşırdı ne diyeceklerini bilemediler. Durum böyle hala adet olmadım gebelik belirtileri bir azalıp bir çoğalıyor kafam çok karışık. 2.49 değerin ertesi günü testimde bu

Acaba kimyasal geçirmiş olabilir misin canım ? Tekrar kan mı versen ?

Canım kimyasal olmuş olabilir mi ? Testin koyulaşmasına rağmen değerin böyle düşük çıktıysa büyük ihtimalle kimyasal yaşadın, tekrar kan verecek misin ya da testinde silinme var mı son yaptığına göre

Aaa bildiğin pozitif bu kuzum ya kimyasal mu geçirdin acaba

Bugün hiç yapmadım test içimden gelmedi. Bu attığım dünkü test. Benim kafamı karıştıran şey 2.49 dan sonra böyle test çıkması. Tamam kanda negatif idrar testinde de negatif olsa oturucam adet bekliycem ama o kandan sonra böyle çıktı

Çok haklısın canım zaten o değerle böyle koyu çıkması da tuhaf testte çıkmaz normalde o değerle ama beta kanda erken sıfırlanıp idrardan geç gidebiliyormuş öyle birşey mi ki acaba
İnşallah labla alakalı birşeydir de artarak devam eder canım benim
Yarın testini tekrarla bence, inşallah koyulaşmış bir test görürüz

Bende öyle düşünüyorum bu değer idrarda çıkmaz çıksa bile böyle olmaz. Yarın yapıyım test ozaman duruma göre doktora giderim artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…