🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzu bazı testler gereğinden fazla hassas işte o yüzden olabilir 🥺 amabi testin varsa yapsana yine böyle mi olacak?
Cıks bu test hiiiiiiç hassas değil hatta dandrik diye 5-10 tane alıp eğlencesine yapıyordum bide ucuz. Eşime dedim test al diye daha eve gelmedi büyük ihtimal yarın yaparım canım

Evetttt hanımlar sahalara geri dönüş yapıyorum Eylül Ekim Kasım aralık ayından sonra biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰
💫İSiM💫✨SAT✨✨BAT✨
1 1begonya 6 Şubat7 Mart
Merveeee57 Merveeee57 18 Şubat19 Mart
@eflatundunya12 Şubat09 Mart
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 23 Şubat23 Mart
B bernaad 29 Şubat28 Mart
@CinnamonQueen29 Şubat29 Mart
@benaroz5 Mart30 Mart
Basakbasak1 Basakbasak1 5 Mart5 Nisan
Canım kuzum öpüyorum🥰❤️hepımıze ugur getırsın❤️🥰

Cıks bu test hiiiiiiç hassas değil hatta dandrik diye 5-10 tane alıp eğlencesine yapıyordum bide ucuz. Eşime dedim test al diye daha eve gelmedi büyük ihtimal yarın yaparım canım
Tamam canım inşallah bir sürpriz olur koyulaşır topiğimizin ilk gebesi çıkar 😍

ahh Zumruduanka96 Zumruduanka96 hoşşgeldinnn kuzummm tabiki bende giricemmm 🥰🥰 5 mart 5 nisan 🌸 hayırlı güzell pozitif bir ay bizim olsuuun❤️hemenn taze hormon değerlerimle geldimm bakarmısınız eski topic arkadaşlarımmm🥰
Canım sonuçların çok güzel maaşallah 😍 sadece tsh çok az bi şey yüksek geldi bana belki onu düşürmek isteyeblir doktorun ama onun dışında her şey güzel 🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X