🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım benide alın aranıza

Canım nasılsın bu aralar göremiyorum seni hiçbir yerde özletiyorsun kendini

Bu arada beni tanıdın mı
Evet canım açıklama yazından tanıdım son zamanlarda bizim topc kapanınca aktif olmak istemedim ama zümrüdüankam yeni topic açınca yeniden döneyim dedm sen neler yapıyorsun neler yaptın bu süreçtee ?

Edoşumm bi topicte buluşmayı nasıl özlemişimm napıyorsun doktor kontrolün ne zamandıı ?
He yoooo we are back kuzum bugün vardı kontrol. Dört yumurta görünüyor ama işte sonunda bir kalmaz inşallah. Geçen seferde dörttü, iki oldu sonra birer düştü.. Ondan Heveslenemiyorum. Sonra sayı düşüyor. Cuma kontrol var yine. Sen naptın bu ay

Son dönüşümüz inşallah buraya kuzucum sonra anne topiğine geçicez inşallah cümbür cemaatt boyutları neydi peki bugün kuzum ? Ben pazartesi sabah ilk kez aşılama yaptırdım bekliyorum daha çok var sonuca

abbooowwww ben bir rahim filmi çektirdim bu ay aman Allahım düşmanıma çektirmesin Allahım böyle bir acı görmedim benn
Kıyamam kuzum benim ya bazılarının çok acıyo bazılarının acımıyo doktordan doktora farkediyo sanırım

abbooowwww ben bir rahim filmi çektirdim bu ay aman Allahım düşmanıma çektirmesin Allahım böyle bir acı görmedim benn
Kız anestezisiz mi çekildin. Hey maşallah iyi dayanmışsın. Çok kolay ve ağrısız çeken makineler de varmış ama ben Anesteziden yanayım kesinlikle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…