🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay çok geçmiş olsun ya gerçekten hayret ediyorum bazı doktorlara nasıl böyle olabiliyorlar diye. Şimdi iyisinizdir umarım
Allahım tekrarını göstermesin. Çok şükür mayıs gelirse iki sene olacak öyle bi oldu geçti. İyiyim o gün bugündür bu arada bizim menemenin cıkışında sada hastanesi var geçen yıl ekol hastanesi satın almıştı orayı yarın için oraya randevu aldım önden muayene ediyomuş dr. Hep adetten sonra mı cekiliyor bu film nette öyle yazıyor adetten 4-5 gün sonra diye. Öyleyse film için batı beklemem gerekecek 21-25 mart arası o da . Ücreti 9 binmiş bu arada

Ay çok geçmiş olsun ya gerçekten hayret ediyorum bazı doktorlara nasıl böyle olabiliyorlar diye. Şimdi iyisinizdir umarım
Allahım tekrarını göstermesin. Çok şükür mayıs gelirse iki sene olacak öyle bi oldu geçti. İyiyim o gün bugündür bu arada bizim menemenin cıkışında sada hastanesi var geçen yıl ekol hastanesi satın almıştı orayı yarın için oraya randevu aldım önden muayene ediyomuş dr. Hep adetten sonra mı cekiliyor bu film nette öyle yazıyor adetten 4-5 gün sonra diye. Öyleyse film için batı beklemem gerekecek 21-25 mart arası o da . Ücreti 9 binmiş
Ayy ben korunduğum halde hamile kaldım ilk gebeliğimde hayatımdaki bütün şansı orda yakaladım galiba 3 sene olacak tık yok bidaha

evet adetten sonra çekiliyor. Benim ki adetimin bittiği gün çekildi. Aslında adetin bittiği ertesi gün çekiyorlar genelde benimki yılbaşına denk geldi şehir dışına çıkacaktım. Doktorumda döndüğünde yumurtlama dönemine girmiş olursun o yüzden bittiği gün çekelim ki bu ay da şansın olsun dedi. Fiyatı normal bence ben aralıkta 8 bine çekilmiştim ocakta zam gelecekti zaten

Aaa sizin yumurtalıklar ekstra mesai yapmış o ay en azından hamile kalabildiğinizi biliyorsunuz. Ben onu da bilmiyorum maalesef

Ben ocak ayıydı galiba aradığımda yanlış olmasın 7-8-9 diye gidiyodu hastanelerde. Hadi dedim gülşah adet ağrılarına dayanıyosun 15 dklık acıya dayanırsın sezaryenim bile cok kötü geçmişti benim ortasında bayıltmak zorunda kaldılar dayanırım devletde olayım başka bişeye lazım olur orda kullanırım dedim ama nasip böyleymiş. Yarın görüşelim doktorla da o da siz gibi der bana o zaman adeti bekleme sebebi de gebelik şühesğnden dolayı mı korunmuyoruz çünkü gerçi olmuyo da

Evet evet gebelik şüphesinden kaynaklı. Yumurtlama dönemine girmeden yapıyorlar o yüzden. Bende anestezili oldum. Bence en rahatı o uyudum uyandım bitmişti. Belki acımazdı ama o gerginliği yaşamak istemedim açıkçası. Perşembe hsg çekildim pazara kadar ilişki olmasın idedi doktorum bana. Antibiyotik verdi onu kullandım birde

Aaa sizin yumurtalıklar ekstra mesai yapmış o ay en azından hamile kalabildiğinizi biliyorsunuz. Ben onu da bilmiyorum maalesef
Ya benim nolduysa sezaryende oldu zaten. 26 yaşıma kadar ne bi adet ağrıdı bildim ne başka bişey. Ama doğum yaptım 40 ım cıkar cıkmaz adet olmaya başladım ağrı kesicisiz bat geçiremiyordum. Belden aşağım böyle felçli gibi oluyodu. Kaç kere gittim dr a hep temiz ee temiz de ben niye ağrı çekiyorum. İşte gebelik olmayınca rahim filmi cekiyolar sağolsunlar tüplerdeki tıkanıklık hiç belirti vermediği gibi aksine şiddetli ağrı da yapıyomuş ama öyle bi oluyorum ki cocuk düşürüyo gibi. Bebeğim 1 yaşındayken korunmayı bırakmıştık. 2. Ayında kimyasal gibi bişey yaşadım betam 12 ye kadar cıkıp düştü ama adet olamamıştım. Dr o zaman bile normal dedi canda bi dr du ismini unuttum. Ama ilaçla bi adet olmuştum akıllara zarar ruhumu teslim etcem sanıyorum. Eşime de dedim bi zaman yani şu ağrı acıdan dolayı herhalde ikinci gebeliği istememe sebbeimden biri de o. Bi 9 ay daha rahat ediyim

Psikopat ruhum ve ben. Dayan dayan nereye kadar dediğiniz gibi uyuyup uyanayım rahat rahat bitsin sezaryeni spinal oldum iki iğneden sonra benim ayak havaya kalkıyodu daha 3. İğneyi yedim onların istediği gibi oldu. Ama sezaryenin ortasında tekrar başladı acı hissim yumruklarımı sıkıyorum gözümden yaş geliyo. Anestezici iyi misiniz dedi görmüyo musun demişim tırnaklarım avuclarıma geçti sıkmaktan dr içimi kazıyo cok yanıyo canım dedim orda uyuttular asansörde odaya inerken açtım gözümü

Magnezyum denedin mi hiç. Böyle ağrılı geçen regl dönemleri için öneriyorlar. Bayağı kullanıp rahat geçirenler varmış. İnşallah hsg de temiz çıkar

Ay mesajı okurken içim kötü oldu iyi dayanmışsınız ben acıdan bayılırdım yüksek ihtimal

Magnezyum denedin mi hiç. Böyle ağrılı geçen regl dönemleri için öneriyorlar. Bayağı kullanıp rahat geçirenler varmış. İnşallah hsg de temiz çıkar
Magnezyum b12 d vitamini kullanıyorum rutinde bel fıtığım var çünkü. Amin inşallah Allah razı olsun

Ay mesajı okurken içim kötü oldu iyi dayanmışsınız ben acıdan bayılırdım yüksek ihtimal
Annelik kolay değilmiş orda anlamaya başladım. Ağrı acı eşiğim yüksektir. Ama bu kadarı beni de zorlamıştı. Bi can dünyaya getiriyosun dayan dedim kendime ama bu kadar oldu. Allahım en kolayından nasip etsin hepimize inşallah

İlkini ne zaman cektirdiniz doktor burda olmadığını söyleyince ege uniye gidiyim diye teklif ettim hiç gitme ordan buraya yolluyolar dedi çok şaşkınım
Kuzu ben ilkini 2022 ekimde 2. Yi 2023 ekimde çekildim. Arada bi gebeliğim düşük 8. Haftalıkken kalbi durdu kürtajdan dolayı yapışıklık olabilir diye çekti doktor

Kuzu ben ilkini 2022 ekimde 2. Yi 2023 ekimde çekildim. Arada bi gebeliğim düşük 8. Haftalıkken kalbi durdu kürtajdan dolayı yapışıklık olabilir diye çekti doktor
Ekolde cektirmiştin demi ikinciyi kafa kalmadı bende bugun. Cok geçmiş olsun allahım tekrarını yaşatmasın inşallah sonucların nasıl geldi iyisin demi şimdi.

Ben de medicana da hakan sabırlı var tavsiye ederim. Kriz yönetimi mükemmel izmirde olup doktor arayan varsa tavsiye ederim

Ekolde cektirmiştin demi ikinciyi kafa kalmadı bende bugun. Cok geçmiş olsun allahım tekrarını yaşatmasın inşallah sonucların nasıl geldi iyisin demi şimdi.
İlkini Tınaztepede aylin diye bir doktora gitmiştim açıkçası hiç sevmedim de memnun da kalmadım. 2.yi ekolde gürsoy palaya çekildim riskli bebek uzmanı kendisi( perinatolog) bende kan pıhtılaşması çıktı o yüzden oraya gittim. Ama gebeyken gittiğim doktor en sevdiğim medicanada hakan sabırlı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…