🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlarımmmm günaydınn koskoca izmir şehir hastanesinde rahim filmi cihazı yok şaka gibi demi hatta ege üni gibi diğer üni hastanelerinde de yok ağlasam gülsem mi bilemediğim sabahlardayım yine

Kızlarımmmm günaydınn koskoca izmir şehir hastanesinde rahim filmi cihazı yok şaka gibi demi hatta ege üni gibi diğer üni hastanelerinde de yok ağlasam gülsem mi bilemediğim sabahlardayım yine
Eğitim araştırmalarda üni hastanelerinde yok mu yani ? Şehir hastanesinde olmadığına ben de denk geldim de beni eğitim araştırmaya yönlendirdiler

Canım ben de izmirdeyim. İlkini tınaztepede diğerini ekolde çektirmiştim. Epey pahalılaşmış. Son filmim ekoldeydi 8bine çektiler ekim ayında

Biraz evvel kontrolden çıktım.doktor bir tane 16 mm var bir de 7 dedi.adetin 9. Günü sanırım ilaç yine işe yaramadı

Merhaba,
2022 yılında evlendim bir yıl çocuk yapmayalım dedik ve özel bir hastanede kadın doğum doktoruna gittim ve bir sıkıntı yok deyip dkh'na başladım. Bir buçuk yıl sonra haziran ayında çocuk yapma istegimiz oldukça artmıştı, hemen doktor arastırmalarına girildi yine başka özel bir hastanede bir profa randevu alındı. Doktorumuz dkh'nı bırakabileceğimi söyledi hafif bir pcos görüntüsü var ama hamile kalmana engel değil vereceğim vitamini aksatmadan kullan dedi (genowomen) hem yumurta kalite arttırır hemde gebelikten önce alman gereken folık asit miktarını da karsılar dedi. Bir yıl doğal deneyelim dedi ve cıktık. Zaten ilk 2 ay dkh etkisiyle hamile kalmam olanaksızdı ve normal olarak döngüleri m'de düzgündü sonrasında iki gün bir hafta diye gecikmeler basladı tabi her gecikmeden bi heyecanlar testler havada uçuştu aralık ayında dongum asla baslamak bilmedi bende doktoruma yazdım hemen gel dedi ve duphaston başlattı 10 gun sabah akşam kullandım 13. Gün döndüm başladı tabi vücutta enfeksiyon arttı. Neyse doktorum döngünün 3. Günü tekrar cagırdı kan tahlilleri eşimden spermiogram testi benden hsg istedi hepsini yaptırdım spermiogram normal çıktı hsg aşırı acılıydı tabiki hafif tıkanma olduğu ve ilaçla bu tıkanıklar acışdıgı ıcın acılıydı ve kan sonuclarımla birlikte doktoruma gittim kanlarım normal hsg acılma yapmıs sadece pcos var dedi ve hsg çekildiğim için radyasyondan dolayı bu ay korun dedi diğer ay döngünün 3. günü gittim letu basladık 5 gün günde iki tane yumurta gelişimi olmadı sonrasında bir hafta sonra 2. Doz letu ya basladık 4 gün günde iki tane tekrar kontrol ve yıne bir gelişme yok dedi doktorum geç gelişim olabilir siz yine gün aşırı değerlendirin döngünün 3. günü yine bulusalım eğer gecikme yaşarsan test yap negatifse 10 gün sonra tekrar test yap negatifse duphaston başla ve 3. Günü gel dedi. Vee yine bir gecikme gecikmenin 3. Günü Test bir umut ama negatif cıktı kasıklarda bir agrı 2-3 gündür göğüslerde hassasiyet var ama hiç umutlu değilim 10. Gün olunca test tekrarlanıp duphastona baslarım herhalde. Tabi bu süreçte okunmadık kıtap makale forum bırakmadım sizleri de burada paylaşırken görünce bende yazayım dedim çünkü süreçten sadece eşim ve ben ilgileniyoruz kimseye birşey anlatmaya da niyetimiz yok aman ne oldı aman gittiniz mi aman yıne yokmu diyen herkesi hayatımdan çıkarma ihtimalime karsı bu yolu yalnız yürüyoruz. Herkese sağlıklı güzel haberler alacağı günler dilerim . 94'lü annenin 24 lü ikizleri (genlerde fena ikiz var ve hep hayaldi) olması için onumuzdeki ay son çağrı buda hayalımdı ama olsun 25 lı de olsalar olur.

Doktor okmadığını söyleyince ben teklif ettim ege üni ye gideyim diye hiç gitme ordan buraya yolluyolar dedi. Koca izmire bak sağlığa bak
Eğitim araştırmalarda üni hastanelerinde yok mu yani ? Şehir hastanesinde olmadığına ben de denk geldim de beni eğitim araştırmaya yönlendirdiler

Canım ben de izmirdeyim. İlkini tınaztepede diğerini ekolde çektirmiştim. Epey pahalılaşmış. Son filmim ekoldeydi 8bine çektiler ekim ayında
İlkini ne zaman cektirdiniz doktor burda olmadığını söyleyince ege uniye gidiyim diye teklif ettim hiç gitme ordan buraya yolluyolar dedi çok şaşkınım

Merhaba bende İzmir’de can hastanesinde çekildim aralığın sonunda 8 bin vermiştim canım ama zamlanmıştır muhtemelen

Merhaba bende İzmir’de can hastanesinde çekildim aralığın sonunda 8 bin vermiştim canım ama zamlanmıştır muhtemelen
Ben ocak ayında aramıştım 8 küsur demişlerdi kime gittiniz ben canda yunurtlama takibi yaptırmıştım özden hanım vardı

Ben ocak ayında aramıştım 8 küsur demişlerdi kime gittiniz ben canda yunurtlama takibi yaptırmıştım özden hanım vardı
Ben Şükrü beye gittim 3 ay femara ve çatlatma iğnesiyle tedavi oldum sonra rahim filmi çekti. İyi bir doktor yaklaşımı falan iyiydi. Ben farklı bir doktor görüşü istediğim için Şuan kent kent hastanesine devam ediyorum. Eğer bir kaç ay daha gebelik elde edemezsem Şükrü beye aşılama için gideceğim

Kent hastanesinde de Namık bey var halam oraya gidiyo gerçi onun yaş var 55-60 bazı sılıntıları var o yüzden gidiyo parça alındı. Dr başarılıymış ilgi alakası bilgisi olsun. Can fa irfan bey var şimdi ekole geçmiş. Onun için de iyi diyolar. Özden hanım iyi gibiydi arkadaşım doğum yaptıktan sonra kontole gitti doğumu başka yerde yapmıştı eski dr u olduğu için gitti ama rahimde bi sıkıntı olmuş onu doğru teşhis edememiş bende gitmedim bidaha

Bende kent hastenesinde şuanda Sibel hanıma gidiyorum o da iyi bence. Ben izmire yazın sonunda taşındığım için kendi araştırmalarımla seçtim doktorları kimseden tavsiye vs alamadım. Ama iki doktorda bana göre iyi çıktı

Ay maşallah cok şanslınız ben doğma büyüme buralıyım. Denk geldiğim doktorları anlatsam nazar değmesin şans önemli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…