🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pozitif görünüyor inşallah düzenli şekilde yükselir benim adete iki gün kala 127 çıkmıştı ama bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum

pozitif evet bende 34 ile öğrenmiştin regl gecikmesinin 1. günü , kaç olduğu değil artış önemli

İki gün sonra testleri yenilemeniz gerekecek takipli doktorunuz varsa sonuçları kesinlikle onunlada paylaşın

kızlarr selamm nasılsınız aşılama yaptıranları ve yumurta toplatanları gördüm allahım inşallah gönlünüze göre sağlıklı evlatlar versin size bir tane de gebelik gördüm çokkk şükür umarım sağlıkla ilerler bugün reglim bitiyor bende artık çalışmalara başlayayım diyorum 1-2 gün sonra allah hakkımızda hayırlısını versin şu ramazan günlerinde stresten uzak pozitif bir ramazan diliyorum hepinize

Ben de beş ayda hamile kaldım kesinlikle onu amaç edinmediğim ay gebe kaldım başka planım vardı ama bebeğin kalbi durdu maalesef daha sağlıklı gebelikler olur inşallah
Amin inşallah . Geçmiş olsun. Peki hamile kaldığınız ay yunurtlama takibi yapmış mıydınız nasıl değerlendirmiştiniz. Ya ben acaba bir şeyi yanlış mı yapıyorum diye artık kendimi suçlamaya başlıyorum

İnşallah kuzucum işlem esnasında falan ağrım olmadı progesteron fitil verdi cumadan itibaren kullanmaya başla dedi beklemedeyiz kuzucum

Yumurtlama takibi vs bence sizi daha çok strese sokar düzenli adet oluyor musunuz ve kaç aydır deniyorsunuz

İnşallah kuzucum işlem esnasında falan ağrım olmadı progesteron fitil verdi cumadan itibaren kullanmaya başla dedi beklemedeyiz kuzucum
Oh maşallah kuzum, hayırlı haberlerini alacağız inşallah yarını 1. Gün sayıp, 12. Gün idrar testi yaparsan %90 doğru sonucu veriyor kuzum.

ilk iki ay takip yaptım korunmayı bırakınca baktım ben yumurtluyorum sıkıntı yok sıkıntı bizde acele ediyoruz bi yere yetişcez çünkü hep böyleyiz yani kendimde böyleyim ama tatile gideceğim diye çok üstüne durmadığım ay bir gün boş bir gün dolu şekil de değerlendirdim Allah verdi ama sağlıklı değilmiş maalesef gitti ha şimdi iki ay mecburen korunma var onkadar acele ettim ne oldu yani şimdi ise çok korktum kürtajdan falan hiç gerek yokmuş diyorum acele etmeye strese siz bırakın kendinizi en az altı ay deneyin herkesin yapısı farklı bir yıl sonunda olmazsa stres yapın

Kuzummm ben de muhtemelen yarın olacağım regl. Bu ay her gün avakado yiyeceğim. Bol bol yeşillik tüketeceğim. Bir gebenin günlüğü sayfasında ebru hanımın yumurtlama masajı var onu yapacağım her gün. Bol su, bol yürüyüş. Onun haricinde bazı günler testere dişli aslan pençesi çayı içebilirim diye düşündüm. Bi de dr mfk var instagramda onunla iletişime geçtim. Progesteron değerimin 8.5 çıktığını söyledim. Bi iki takviyesini önerdi. İçinde inositol olması gerekmiş. Ondan alıp içmeyi düşünüyorum

Kuzucum doktora gitmeyi düşünmüyor musun
Takviye alacaksan megamoms öneririm içeriği çok iyi nette pek bilgi yok eczaneden getirtebilirsin

3 aydır deniyoruz ama regl olcak lekelenmeler car yani 3. De tutmadı ama zaten ovulasyon dışında gün aşırı ilişkiye giriyoruz ama meden olmuyor anlamıyorum
Burcu canım kendim de aynı dönemden geçtim bak gerçekten takma valla biliyorum çok zor ama üç ayda gerçekten sadece %15 çiftin çocuğu oluyor ilk aydan bak sen stres yaptıkça vücut progesteron hormonu üretiyor kendin hamile kalmaya engel oluyorsun bende öyle oldu istemiyorum dediğim ay ekstra çaba göstermediğim ay oldu

Yaa ne minnoşsun
Hayırlı ramazanlar kuzucum, güzel sürprizlerle gelmiştir inşallah

3 aydır deniyoruz ama regl olcak lekelenmeler car yani 3. De tutmadı ama zaten ovulasyon dışında gün aşırı ilişkiye giriyoruz ama meden olmuyor anlamıyorum
Bende senin dediklerini aynen yapıyordum hatta fazlasını emin ol ama olmuyordu ne zaman bıraktım oldu ama sonucu böyle dua et bu mübarek günlerde inanki hamile kalıp kaybetmek çok zor hayırlısıyla hayırlı zamanda sağlıkla olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…