🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oooo öğretmenliği bırakanlar klubüymüş de haberim yokmuş aşkolar benide ekleyin

Bence hicbirsey kullanma kuzum stresten uzak ol yeter
Ya geçtiğimiz aylarda hiç stresli değildim. İlk ay ovülasyon kullandım o beni çok strese soktu onu kullanmadığımda iyiydim, öyle hangi gün ilişki olmuş ne zaman olmamış ne zaman yumurtlama olmuş onu bile takip etmedim. Ama üzdü yine de

Ya canim benim boyle devam et bazen herseyi akşina birakmak lazim bende cok sey kullandim pek ise yaramadi saldim gitti artik rabbim nasip etsin bol bol dua ediyorum.

Söylenecek çok söz var da
Var var olmaz mı sövmeye gider ama ben edepli bir kadınım hahahah ayrıca ramazaaan
Sarılalım sıkı sıkı bırakma beni hatta banada dua et de kocama bol kazanç versin rabbim çıkınca geri dönmeyeyim keyfi şekilde ya bilmiyorum ne zamana bırakırım ama bi kusasım geliyo bu ara ☺

Etmem mi kendime ederken sana da bol bol ederim bundan sonra bebişim
Allah sabır versin ya zor gerçekten

Etmem mi kendime ederken sana da bol bol ederim bundan sonra bebişim
Allah sabır versin ya zor gerçekten
Amiiin kuzum amiiiin hahahah bebek konusunuda unutma bak hazirana kadar ya sabır ya selamet bebek işide ne zaman hayırlısı ve sağlıklı olacaksa o zaman olsun

30 gün sonra sövelim hatırlat

Reglim 4 gün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif çikti sonradan pozitif gören oldu muu, belki geç döllenmedir diye avutuyorum kendimi ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…