🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen benden 2 gün öncesin canım senin de ilk değil mi ? Ne sorunun vardı daha önce başka tedavi denemiş miydin ?
bnmde ilk bu başka tedvi derken 3 kez femara denedik olmadi bi kez klomen başarisiz ilk buna başladık bakalım bekliyoruz 1.5 yillik hiç gebe kalamadım

Sperm testi rahim filmi de halledilince ortaya sebepsiz kalıyo işte kafa rahatlığı sağlamak lazım. İki seneyi geçti bazen cok taktım kafaya bazen saldım. Nasibini zamanını bekliyor demek ki şu rahim filmini de ceksinler de bakalım. Aşılama düşündünüz mü hiç

İncirde prolaktin yükseltebilirmiş canım ya kuru incir özellikle ben mevsiminde bol yaş incir yemiştim o zman hamile kaldıydım aslında ama kuru incire cesaret edemiyorum sade havuç suyu yeter bence çatlamaya
Yani normalde prl si yüksek olan tüketmesin tabi. Benim normal seviyelerde olduğu için denedim. Adet bitimi hemen yumurta oluşmaya başladı sıkı takip ettim 10 -11. Günde çatlıyodu. Çatlamadan sonra 14 gün saydığım günde de adet oldum. Saraçoğlu vermişti kürü diye yaptım ama adetten sonra devam etmek gerekiyodu bi 21 gün daha ama ben etmedim çok cabuk da sıkılan bi insanım

Kimyasal gebelikle birlikte 6 aydır falan deniyoruz ya o yüzden daha Dr müdahelesine girişmedim öncesinde 1 yıl korunduk kromozom,wes testi vs de verdik sorun yoktu hiç sonra Dr sen kendiliğinden gebe kalırsın dedi o yüzden bu ay eşimde sperm testi versinde duruma göre bidaha giderim diyorum

Benim de prolaktin 18 ti lh fsh 5 seviyelerinde TSH 2 est 79 du hormonlarm iyiydi şükür ama dediğiniz gibi nasibini bekliyor bakalım rabbim ne zaman nasip edecek

bnmde ilk bu başka tedvi derken 3 kez femara denedik olmadi bi kez klomen başarisiz ilk buna başladık bakalım bekliyoruz 1.5 yillik hiç gebe kalamadım
Çok benziyoruz o zaman desene ben de 2 kez klomen 2 kez femara denedim bunların 2 sinde ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım ama hepsi başarısız oldu 31 aydır gebe kalamadım. Bu ilk aşılamam inşallah ikimizin de tutar ne zaman test yapacaksın peki ?

bnnm tst günüm çarşamba faliba cok umut bağlamadim açikçasi erkek sperm değerleri skntili idi bzm dr yikma sonrasi 25 mio dedi iyi dedi yani seni taniyorm aslında bnm isim değişikliği oldu burda dur özelden yazim

Anladım kuzum. Hormonların normal yumurta gelişip çatlıyo diyosa geriye baba adayından sperm testi isteniyo. Temiz gelirse rahim filmine geliyo sıra. Allahım yarabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın

Kuzucuum ben bu ay boş geçeceğim yani hiçbir şey kullanmıyorum 2 tane de ovum kalmış 12.gün yapcam tutturabilirsem genelde 12 13 de yumurtluyorum. Bayram sonrası aşılama deneyeceğim büyük ihtimalle
Sen neler yapacaksın bu ay

Anladım kuzum. Hormonların normal yumurta gelişip çatlıyo diyosa geriye baba adayından sperm testi isteniyo. Temiz gelirse rahim filmine geliyo sıra. Allahım yarabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın
İnşallah rabbim sağlıklı şekilde nasip etsin doğurmayı da büyütmeyi de isteyen tüm iyi insanlara güzel haberlerimizi alırız inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…