🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzucuum ben bu ay boş geçeceğim yani hiçbir şey kullanmıyorum 2 tane de ovum kalmış 12.gün yapcam tutturabilirsem 🤣 genelde 12 13 de yumurtluyorum. Bayram sonrası aşılama deneyeceğim büyük ihtimalle 🤗
Sen neler yapacaksın bu ay 🤩
Kuzum ben hiçççç takip etmiyorum zaten ovü falan akıntımdan anlıyorum genelde birde klasik takvim işte 😍 folik asit kullanıyorum bide vifolic o kadar saaaaldım gitti😍

Oh en güzeli kuzum inşallah bu kafa rahatlığıyla olacak bu iş 🤩
Bayram sürprizi yapsın bebişin sana inşallahh 🥰
İnşallah kuzuumm hepimize sürpriz olsun bebeklerimiz inşallah😍 sadece fazla stresli bir işim var etkiliyorsa o etkiliyordur onuda salarsam oldu bu iş 😂sağlıklı sıhhatli ne zaman olacaksa o zaman olsun allahım büyük🥰

İnşallah kuzuumm hepimize sürpriz olsun bebeklerimiz inşallah😍 sadece fazla stresli bir işim var etkiliyorsa o etkiliyordur onuda salarsam oldu bu iş 😂sağlıklı sıhhatli ne zaman olacaksa o zaman olsun allahım büyük🥰
Amiiinn kuzum amiinn 😍
Yaa ne iş yapıyorsun kuzucum stres çok etkiliyor ya azaltabilirsin inşallah 🤗

Okul öncesi öğretmeniyim özelde kuzum😂😂 söyleyeceklerim bu kadar
Ayyy seni en iyi ben anlarım gel sarılalım kuzum hele özel dedin yaktın ciğerimi 🤣🤣🤣
Ben çocuktan sonra bıraktım vallahi hiç bana göre değilmiş çok yanlış bir meslek seçmişim diyorum ve Allahım beni çalışmak zorunda bırakma diye dua ediyorum hep 🤣
Allah bol bol sabır versin kuzucum 😘

Hanımlar ben de öneri alabilirim ya, folik asiti 4 ay falan düzenli kullandım en son olmayınca canım sıkıldı bi süredir almıyorum 🥲başka ne önerirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X