🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende sadece regl dönemi çıkıp atılan basit kist vardı regliye 2 gün kala gittim Dr. A kist yok dedi şükür. Ama bu ay adet kanamam da az geliyor regl dönemi sancılarmda biraz hafifledi folik asitten sanırım bende iştah kesmesi olmadı canım. Bu ay adet az gelince acaba yumurta büyüdü çatlamadı kist mi oldu diye şüphelendim ama akıntımda yumurtlama günü baya çok olmuştu bilemiyorum🤔🤔
inşallah rahim filmin tertemiz çıkar tez zamanda sağlıklı evlatların olur.
Regl ağrıları için magnezyum kullanmak lazımmış iki üç gün öncesinden. O da iyi geliyo ağrılara. Valla benim çocuktan evvel şubat reglim siyah geldiği için gidicem. Başta korkmadım değil ama bi önceki aydan kalan eski kanama olabilirmiş nette öyle yazıyo da içim rahat etsin yine de dedim. Sağol allah razı olsun oğluma bi kardeş diliyorum allahtan eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı. Allahım kucağınızı boş bırakmasın gönlünüzden geçeni kabul eylesin inşallah

Dün soğan suyu mu içsem acaba dedm bende biraz baktım hormonları bozulanda varmış geri vazgeçtim valla ne içsek diye artık psikoloji bozuldu 🥲😂 civan,perçemi, rezene ada çayi,çayı yeşil çay içiyorum regl günlerim de sade
Bizim eski topiklerden birinde bi hanım içmiş kist yapmış, karaciğer değerlerini de bozuyor cok da zorlamamak lazım diye düşünüyorum. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣 incir havuc kürü yaptım iki ay 3-5 gün erken yumurtladım. Çatladıda ama gebelik olmadı ondan eczane ilaçlarına geri döndüm 🤣🤣🤣

Regl ağrıları için magnezyum kullanmak lazımmış iki üç gün öncesinden. O da iyi geliyo ağrılara. Valla benim çocuktan evvel şubat reglim siyah geldiği için gidicem. Başta korkmadım değil ama bi önceki aydan kalan eski kanama olabilirmiş nette öyle yazıyo da içim rahat etsin yine de dedim. Sağol allah razı olsun oğluma bi kardeş diliyorum allahtan eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı. Allahım kucağınızı boş bırakmasın gönlünüzden geçeni kabul eylesin inşallah
Kullandım mg falan ama iyi gelmemişti keçi boynuzu özüyle folik asit hafifletti bide B12 içtim d vitaminide alıyorum bilemiyorm artık hangisi hafiflettiyse 😄 inş iyi sonuçlar alırsın bende 1.7 aylık evliyim hiç çocuk yok şuan .

Bizim eski topiklerden birinde bi hanım içmiş kist yapmış, karaciğer değerlerini de bozuyor cok da zorlamamak lazım diye düşünüyorum. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣 incir havuc kürü yaptım iki ay 3-5 gün erken yumurtladım. Çatladıda ama gebelik olmadı ondan eczane ilaçlarına geri döndüm 🤣🤣🤣
İncirde prolaktin yükseltebilirmiş canım ya kuru incir özellikle ben mevsiminde bol yaş incir yemiştim o zman hamile kaldıydım aslında ama kuru incire cesaret edemiyorum sade havuç suyu yeter bence çatlamaya 😄

Günaydınn güzel topiğin güzellll kadınları🌸 nasılsınız neler yapıyorsunuz😍 yumurtlama günlerinde özel yapacağınız birşey var mı acaba ? Benim regl bitmek üzere malum ramazandayız nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz
Günaydın🌸 3-4 gündür akıntım baya çoğalmaya başladı ve sağ kasığımda sızlama,batma gibi ara ara hissettiren ağrı var regle 6 gün kaldı bakalım 🤷🏼‍♀️

Güzel dileklerin için sağol canım🙏🏼
Vücudundan ne zaman iğnenin etkisini geçtiğini biliyorsan tabi erken test yapabilirsin canım ama bazen hemen test pozitif göstermeyebiliyor aşılama olan arkadaşların yazılarını da okuduğum kadarıyla bazen 16.günde bile pozitife dönen oluyor sen pozitifliğini hiç kaybetme her şey çok güzel olacak inşallah💖🙏🏼
İnşallah canım benim hepimiz bir umut bekliyoruz işte inşallah hepimiz en kısa zamanda pozitif görürüz 😍😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X