🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Regl ağrıları için magnezyum kullanmak lazımmış iki üç gün öncesinden. O da iyi geliyo ağrılara. Valla benim çocuktan evvel şubat reglim siyah geldiği için gidicem. Başta korkmadım değil ama bi önceki aydan kalan eski kanama olabilirmiş nette öyle yazıyo da içim rahat etsin yine de dedim. Sağol allah razı olsun oğluma bi kardeş diliyorum allahtan eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı. Allahım kucağınızı boş bırakmasın gönlünüzden geçeni kabul eylesin inşallah

Bizim eski topiklerden birinde bi hanım içmiş kist yapmış, karaciğer değerlerini de bozuyor cok da zorlamamak lazım diye düşünüyorum. incir havuc kürü yaptım iki ay 3-5 gün erken yumurtladım. Çatladıda ama gebelik olmadı ondan eczane ilaçlarına geri döndüm

Kullandım mg falan ama iyi gelmemişti keçi boynuzu özüyle folik asit hafifletti bide B12 içtim d vitaminide alıyorum bilemiyorm artık hangisi hafiflettiyse inş iyi sonuçlar alırsın bende 1.7 aylık evliyim hiç çocuk yok şuan .

İncirde prolaktin yükseltebilirmiş canım ya kuru incir özellikle ben mevsiminde bol yaş incir yemiştim o zman hamile kaldıydım aslında ama kuru incire cesaret edemiyorum sade havuç suyu yeter bence çatlamaya

Günaydın 3-4 gündür akıntım baya çoğalmaya başladı ve sağ kasığımda sızlama,batma gibi ara ara hissettiren ağrı var regle 6 gün kaldı bakalım

İnşallah canım benim hepimiz bir umut bekliyoruz işte inşallah hepimiz en kısa zamanda pozitif görürüz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…