Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
36.5 yaşındayım

Ben de değişiklik seviyorum. Endoplazmikretikulum koyacaktım ne güzel benden önce davranmış başka çılgınlar
Ay evet o var biliyorum onu, benim nickimin sonunda 2 tane r vardı. Bu üye girmiyor diye sağolsun kazen bana verdi nicki

Sokrates ve platonun öğretmenleri olarak gördüğü, özellikle felsefe ile ilgilenen dönemin bilge kadını
O değilde amma ufuksuz ,vizyonsuz insanmısim bilge kadın nicki nerde istenmeyen sonra sevilen çocuk nerde bilincaltima iniyoruz hemen annem önce istememiş sonra beni sevmiş desem 37 sene oldu annem hala sevmez
İlaç adını anımsatıyor bana senin nick
calpol den mi esinlendin
36.5 yaşındayım
yasitiz sayilir nisanda 37 oluyorum.Burc terazi mi?

Ben de değişiklik seviyorum. Endoplazmikretikulum koyacaktım ne güzel benden önce davranmış başka çılgınlar
Türkçe dedim tutmadı sonra matematik dedim sonra aspasya yi ogrenince felsefe mi acaba dedimsimdi de biyoloji ye karar kıldım son kararım
Ben de C cemil ‘i ver didim virmedi zalım adam
niye cemil inatçı filan misin ya da meraklı içip içip sizsan kitabi hangi ara okuycan

Bu mesajina nasil bir emoji koyacağımı şaşırdım .Estağfurullah bi nick ile vizyon belirlenmez.Ama açıkçası arkadaşının istenmeyen kardeşi ile nasıl bir bağlantı kurup nick yaptığını anlayamamıştım itiraf edeyim
Türkçe dedim tutmadı sonra matematik dedim sonra aspasya yi ogrenince felsefe mi acaba dedimsimdi de biyoloji ye karar kıldım son kararım
Çok fonksiyonel bi insanım sudem ortaya karışık

bende anlamadim o ilişkiyi 12 sene önce bizim saf ile çok konuşurdukbana terapistim derdizira 3 bekar görümcesi ve kocası ölmüş kaynanasini n hikayelerini dinleyip akil verirdim ben ondan saf kendi saflığım yetmiyor bide baska safdiriklere akil veriyorum belki hesap açtığım gün onla konuştum oda özledim filan mi dedi doguda idi o dönem kardeşi Ankara'da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…