Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Köy okulu grubunda adının Zehra olduğunu görmüştüm ama burası daha umumi bir platform diye ismen yazmamıştım, ismin çok güzel bu arada. Kazen nerden düşünmüş bu nicki ya , paylaşımlarını da görüyorum beğenmekle birlikte çok da hayretengiz bir adam diye düşünüyorum .
Bu arada ben de nicki mi değiştirecektim bazı sebeblerden burda unutulayim diye neyse bende hatırası var diye bi nick düşündüm .Kesin bu isimle kimse yoktur bi kontrol edeyim dedim üç kişi de varmış, benim gibi çılgınlar da varmış şok oldum
Köy okulu yardımı oldu mu? Ben sordum ama kimse bana dönmemişti yaa😅🤭🙈

0 ben aldım sana kalmadı 😂 inşallah bitmiştir işlerin. Bebişler var o yüzden de zor olmuştur canım
Kaynanam geldi de öyle toparlanabildim biraz
Allah razı olsun geldiğinden beri elimi işe sürdürmüyor sadece bebeklerle ilgileniyorum
Başka da hiçbir şey yapmıyorum görüldüğü üzere 🤣🤣

Spoi vermeyim🤭güzel gidiyor ama sakin ortamda okumam lazım . Rahatsız edilmeyi hiç sevmiyorum.

Kusura bakmayin sizi bilmiyordum.

Zehra Mart 31 gün çekiyor 😻günde yüz sayfadan 3100 sayfa çıkar gibi senden 😍
Yapma okurum etmaaa geçen ay da günlük yüz dedin 2.800 küsür çıktı 🤣
İsmin çok güzel 💞
Teşekkür ederim canım
Köy okulu grubunda adının Zehra olduğunu görmüştüm ama burası daha umumi bir platform diye ismen yazmamıştım, ismin çok güzel bu arada. Kazen nerden düşünmüş bu nicki ya , paylaşımlarını da görüyorum beğenmekle birlikte çok da hayretengiz bir adam diye düşünüyorum .
Bu arada ben de nicki mi değiştirecektim bazı sebeblerden burda unutulayim diye neyse bende hatırası var diye bi nick düşündüm .Kesin bu isimle kimse yoktur bi kontrol edeyim dedim üç kişi de varmış, benim gibi çılgınlar da varmış şok oldum
Benim nickimle derdim yoktu çok dalga geçtiler benle fake hesap gibiymiş diye 😅 baktım herkes anonim nick bulmuş hatta profilde kendi fotoğrafım vardı o zaman nicki kendimiz değiştiremiyorduk yöneticilerden rica ederek onlar değiştiriyordu yazmış bana ne yapalım diye de ben aktif değilmişim o sıra o da bunu koymuş ben de ellemedim hiç

Teşekkür ederim canım

Benim nickimle derdim yoktu çok dalga geçtiler benle fake hesap gibiymiş diye 😅 baktım herkes anonim nick bulmuş hatta profilde kendi fotoğrafım vardı o zaman nicki kendimiz değiştiremiyorduk yöneticilerden rica ederek onlar değiştiriyordu yazmış bana ne yapalım diye de ben aktif değilmişim o sıra o da bunu koymuş ben de ellemedim hiç
Ay bu çok iyi ya 😅😅😂😂

Teşekkür ederim canım

Nickin güzel ,bizi de al yanina :KK55:

Köy okulu yardımı oldu mu? Ben sordum ama kimse bana dönmemişti yaa😅🤭🙈
Evet benim eski okulumdan ücretli öğretmenlik yapan arkadaşım bi köy okuluna atandı kütüphane kuracağına yardım beklediğine dair durum paylaşımını gördüm zaten öyle bir niyetimiz vardı tevafuk oldu çorbada tuzumuz oldu dilersen okulun linkini atabilirim hala tüm raflar dolmuş değil 😕

Teşekkür ederim canım

Ben sende o ışığı görüyorum :deli::deli::deli::deli::deli:

İstikrarlı kadınsın günde yüz iyi işte devamke süpürge bacı :KK55:

Aa çok iyi olur canım
Evet benim eski okulumdan ücretli öğretmenlik yapan arkadaşım bi köy okuluna atandı kütüphane kuracağına yardım beklediğine dair durum paylaşımını gördüm zaten öyle bir niyetimiz vardı tevafuk oldu çorbada tuzumuz oldu dilersen okulun linkini atabilirim hala tüm raflar dolmuş değil 😕

En güzel benimki dimi 😁
hadi herkes nicikinin anlamını yazsın 🤩
Düşündüm de çok da bir anlamı yokmuş :KK8:İstanbulda yım diye tabiki 34 bunu bilmeyen yoktur ya da tahmin etmeyen :deli:
Sudem de arkadaşımın çok kardeşinin adı Sudenaz idi annesine çok kızdı bu yaştan sonra çocuk mu doğurulur :KK62:diye biz o zaman üniversite idik.

Sonra anası gibi çocuğa aşırı düşkün bir abla oldu bizim saf :KK67:

Kaptan kaç yaşındasın? Konudan bağımsiz ama merak eyledim 😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X