Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaa öyle oluyor mu gerçekten:)

İstemeyen siz miydiniz:) Nasıl değişti işler

Benim 34 eş 37 :)
kafan rahat olsun ha diyince hemen olmuyor zaten bende basta istemiyordum hemen de olmadı yani tamam dedim ilk ay hamile kaldım nasıl ağliyorum ikizler burcu olacak ben gecinemem diyorum sonra ertesi gün doktora gittik doktor kese yok dedi bu seferde olmadı diye ağladım.Hormonlar hepten şaşıyor yani

Canli sonuçta sevilmez mi sevilir tabi annemin beni sevmemesi istisna

10 senedir de kardeş konusunu erteliyorum karar vermek zor ama herşey değil

Sizin adınıza çok sevindim Sağlıkla
gelsin
Benim için de en hayırlısı ne ise
o olsun:)

Sevme kısmı mutlaka olur zaten de büyük özveri evlat çok çokk büyük:)
Anneler benim için mucize:)

Sizin adınıza çok sevindim Sağlıkla
gelsin
Benim için de en hayırlısı ne ise
o olsun:)
Teşekkür ederim
Aminn, zaten bence biz boşuna plan yapıyoruz bu hayatta. Olacağı varsa oluyor, en iyisi akışına bırakmak

Ah canim cok geçmiş olsun. Demek kırgınlığım var dediğinde bu imiş sebeb. Başladın mi takviye almaya

Aaa geçmiş olsun canım
Aşıya rağmen mi kötüsün

geçmiş olsunseni gördüğüme sevinecektim ki sevinemedimmaske de esnetildi hasta olmamak çok zor artık.
ilk defa mi covid oldun?

Ah canim cok geçmiş olsun. Demek kırgınlığım var dediğinde bu imiş sebeb. Başladın mi takviye almaya
Teşekkür ederim
İlaç aldım bugün kullandım, bir kaç takviye de alıyorum D ve C gibi.
Aaa geçmiş olsun canım
Aşıya rağmen mi kötüsün
Sağ ol canım
2 biontech var, 3. Çıktı bir aydır falan ama bir türlü fırsat olmadı gitmeye keşke gitseymişim

geçmiş olsunseni gördüğüme sevinecektim ki sevinemedimmaske de esnetildi hasta olmamak çok zor artık.
ilk defa mi covid oldun?
Teşekkür ederim
Bu ikinci maalesef ilkini 2020 Kasım ayinda geçirdim, o zamanda zor geçmişti şimdi iki gündür canımı okudu sağ olsun

Yok canım ikizler. Oğlum terazi

Teşekkür ederim
Bu ikinci maalesef ilkini 2020 Kasım ayinda geçirdim, o zamanda zor geçmişti şimdi iki gündür canımı okudu sağ olsun
omikron hızlı toparlıyor korkma ilk seferki gibi olmaz.
bende çok tırt bir bünyeye sahibim zor geçmedi o kadar psikolojik boyutu daha çok yıpratıyor

Çok geçmiş olsun balım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…