Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de değişiklik seviyorum. Endoplazmikretikulum koyacaktım ne güzel benden önce davranmış başka çılgınlar
Ben de endoplazmikgaripbirkulum diye gördüm ama burada mıydı ekşide mi tam çıkaramadım

Ahaha önceki mesajlarda dedikodularını yaptım etiketleyip ifşa ettiniz beni ne yaptınız iste bu nicklerde endoplazmikretikulum yani bire-bir aynı olmasa da
Belki kitap okumaya gelirler

Ama benim dediğim çok güzel bence yapılabilir

Belki kitap okumaya gelirler

Ama benim dediğim çok güzel bence yapılabilir
Hadi itiraf edelim aslında bu konuyu açma sebebimiz sonunda onları buraya etiketleyip kitap kurdu olmalarını sağlamaktı degil mi
Dediginiz isim de çok hoş aslında ama benzerli olunca yapmayayım diye düşündüm

Hadi itiraf edelim aslında bu konuyu açma sebebimiz sonunda onları buraya etiketleyip kitap kurdu olmalarını sağlamaktı demi
Tercih meselesi tabiki

Benim mantolu mantosuz her versiyonum mevcut

Hadi itiraf edelim aslında bu konuyu açma sebebimiz sonunda onları buraya etiketleyip kitap kurdu olmalarını sağlamaktı demi
bilge kadınnickli bransi esrarengiz kadın hanimefendi sizin burcunuz neydi acep

Bu konuyu tartışırken açık oturum yapacaksanız ben eniştenin tarafındayım ☺
Yaa öyle oluyor mu gerçekten:)
Aa bizim ev Tek farkımız ikimizde sizinle aynı görüşteydik. Sonra işler değişti tabi :)
İstemeyen siz miydiniz:) Nasıl değişti işler
anladım şimdiyas kaç ? umarim uzlaşı sağlar kafayı rahata erdirirsiniz belki bu bir işarettir
Benim 34 eş 37 :)

Yaa öyle oluyor mu gerçekten:)

İstemeyen siz miydiniz:) Nasıl değişti işler

Benim 34 eş 37 :)
İstemeyen eşim ve ben
Yani istemeyen değil de alışmışız rahatlığa, kimse keyfinden ödün vermek istemiyordu pek. Çocuklu arkadaşlarımızla görüşünce falan ya böyle mi bu işler biz rahatız diyorduk kendimizce
Ben eşime göre bi tık daha hayırcıydım. Kendime göre yapacak işlerim vardı, olsun yine yapılır

Sürpriz geldi bebeğimiz
Hayatımız değişti daha doğmadan, böyle bi değişik bir his ne bileyim. O kadar yok diyen ben sanki ömrüm boyunca bu anı beklemişim gibi hissediyorum
Hele ki bir tekme atıyor, deli gibi mutlu oluyorum.
Şimdi böyleysem doğunca nasıl olurum kim bilir:)

O yüzden eşinizin dediğine hak vermiyor değilim, ama herkesin kendi tercihi tabiki:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…