Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuduğunuz yazar ve kitapları bizimle paylaşır mısınız ?

Ben daha önce okumadım elimde kısa Metin kitabı var ama uygulamadan iki cildi okuyacağım düşüncene katılıyorum canım kesinlikle
Iki cild 1724 syf uygulamadan okumak gozlerini cok yormaz mi acaba , ağır gelmesin sonra süpürgecim.Ya sana süpürge deyince de hicap duyuyorum

Bildirim sayfasına yazdın mı? Listeden düşeyim

İyi akşamlar
Sefiller nasıl gidiyor arkadaşlarım ?
Ben daha başlardayım canım güzel gidiyor ama
Iki cild 1724 syf uygulamadan okumak gozlerini cok yormaz mi acaba , ağır gelmesin sonra süpürgecim.Ya sana süpürge deyince de hicap duyuyorum
Geçen ay okuduklarımın çoğu uygulamadan idi canım gözlük kullanıyorum zaten gözler bozuk
Zehra ismim canım istersen öyle de hitap edebilirsin
Süpürge nickini Kazen layık görmüştü değiştirmedim önceki nickime ad soyad Allah ne verdiyse yazmıştım çünkü

Zehra ismini çok severim

Nasıl gidiyor kızlar kitap? Ben arkadaşlarıma önerdim, biri okudu, diğeri yarın başlayacak. Üzerinde baya konuştuk. Çok keyifliydi, inşallah burda da keyifli bir sohbetimiz olur kitap hakkında.
Spoi vermeyimgüzel gidiyor ama sakin ortamda okumam lazım . Rahatsız edilmeyi hiç sevmiyorum.
Benim de son 100 filan ama kayınvalidem burada okuyamıyorum bugünlerde
Kusura bakmayin sizi bilmiyordum.
Zehra Mart 31 gün çekiyor günde yüz sayfadan 3100 sayfa çıkar gibi senden

İsmin çok güzel

Köy okulu grubunda adının Zehra olduğunu görmüştüm ama burası daha umumi bir platform diye ismen yazmamıştım, ismin çok güzel bu arada. Kazen nerden düşünmüş bu nicki ya , paylaşımlarını da görüyorum beğenmekle birlikte çok da hayretengiz bir adam diye düşünüyorum .
Bu arada ben de nickimi değiştirecektim bazı sebeblerden burda unutulayim diye neyse bende hatırası var diye bi nick düşündüm .Kesin bu isimle kimse yoktur bi kontrol edeyim dedim üç kişi de varmış, benim gibi çılgınlar da varmış şok oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…