Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba arkadaşlar. bi sorum olucaktı. 1 bucuk aylık evliyim. evlendiğimden beri eşimde bende hiç korunmadık ama ben 2 gün önce adet oldum. bu konularda tecrübesizim. sizce adet olmam normalmi yoksa bi sorunmu var :KK43:

Kuzum kirmizilar gelmedigi muddetce umudumuz var. Belki de yaptigin test hassas degil. Ya da gec dollenme olmustur kuzum bi iki gun daha bekle hasta olmazsan kan vermeye gidersin artk

Bugün bekleyeceğim bakalım bugün gelmezse eğer yarın sabah adet gecikmesinden 6 gün önce sonuç veren test aldım onu yapacağım. Ama bugün bi geçsin bakalım. Sancım var az önce hastalandım sandım yine bişi yok. Hayırlısı artık :) senin kaç günün kaldı? Var mı belirti?

Bugün bekleyeceğim bakalım bugün gelmezse eğer yarın sabah adet gecikmesinden 6 gün önce sonuç veren test aldım onu yapacağım. Ama bugün bi geçsin bakalım. Sancım var az önce hastalandım sandım yine bişi yok. Hayırlısı artık :) senin kaç günün kaldı? Var mı belirti?
Bana daha cok var canim bat 20 eylul. Göğüslerim şiş kasik agrim var bide akintim yani hep bilinen belirtiler bide midem yaniyor bugün .
Hemen hemen her ay yasadigim belirtiler bunlar

Bana daha cok var canim bat 20 eylul. Göğüslerim şiş kasik agrim var bide akintim yani hep bilinen belirtiler bide midem yaniyor bugün .

O kadar çok dinliyoruz ki kendimizi :)) ilişki sonrası belirti bulduğum bile oluyor benim:))) hakkımızda hayırlısı olsun . Bu bekleyişler bile heyecanlı ama yaaaa :)

O kadar çok dinliyoruz ki kendimizi :)) ilişki sonrası belirti bulduğum bile oluyor benim:))) hakkımızda hayırlısı olsun . Bu bekleyişler bile heyecanlı ama yaaaa :)
Ayy sorma sorma canim valla bende yumdan hemen sonra belirti buldugum olmustur . O yüzden bu saydiklerimj artk belirti olarak görmüyorum her ay yasaidigim seyler oluyor

Canım benim batda 20 eylül ama hiç bir belirti yok hiç birşey hissetmiyorum daha erken mi acaba bizim bebek istediğimiz ilk ay ama özellikle bebek için hiç uğraşmadk olmadı galiba

X