Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçektende öyle bu ay o kadar stres yapmışımki sabah rüya gördüm ve rüyanın tabiri bebek sahibi olacağına işarettir diyordu o kadar işlemişki bilinç altına artık kendi kendimi kandırıyorum

Rüyanda bebek görsen tamam da tabiri bebek sahibi olacağına işaretse belki de gerçekten çok yakında olabilir :) hayırlısıyla inşallah

:skandal:Sevo kiz yalnis yere yazmisim :KK70: hem bak klomenciler sayfasindayken hatunun biri ovulasyon testi atmiş, ben de hcg testi sandim anam, anammm, ben yiktim ortaligi harika tebrikler falanlar:KK70: hatunu bile kendinden supe ettirmisim neyse, dedi bende hamile sandim bian kendimi ama ,o lhhh dedi :KK67::KK61:. Neyse o ay hatun hamile kaldı:sampiyon: aklima o geldi insallah hamile cikarsin:KK68:
Bende oyle hissettim balim noluyor die ben yanlis mi yazdim die. Belki de hamile kalacam kiz bu ay. Misafilikteydim ordaki bi yengede sordu hamile misin die icime doğmuş bugun hamilrdir die ayy insalllahhh dedim insallahh bu ay bende hamile kalirim

Kismet kuzum tam gelmeden umudumuzu yine kaybetmeyelim. Yarim insallah güzel haberler aloriz senden kanama durdu dersin
İnşallah canım ama üzmüyorum kendimi ben bi doktora gidiyim belki hormonlrda bi sapmalar olmuştur belki bi tedavi gerekicek. Bakalım artık çarşamba olsun da bi.

Hayirli sabahlar kizlar...
Hamis arkadaslari tebrik ediyorum.
Bende sonuclarimi gostericem tiroid icin normal cikmis ama belki der bir ay sonra yine bakalim.
O kuyrugu nasil cekicem bilmiyorum gerci ama.
Ozel hastanelerde oyle gerci dun iki saat bekledim.

X