Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

abooovvvvvvv ayyy çok şeker yaaa harikasın allah kucağına sağlıklı almayı nasip etsin canım.:ecrin_bebek:

hürremimmm daha yeni görüyorum ben bu töpiiii:asigim:
Allahım bu nasıl bişidir yaaa maaşallah canımm benimmm:asigim:
yerim ben onu yerimmmmm:asigim:
Allahım hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin bitanem:asigim:
öperim o tatlı yanaklarındannnŞeniz

oyyy bitanem gördünya şimdi ... çok sevindim uğradığına inanki....:teytey:
AMİN bitanem hayırlısıyla inşallah...:Saruboceq:
sağlıkla bi doğsun ablası... dualarınızla...burada birlikte büyüteceğiz inşallah....:Saruboceq:

Canım yaaaa çok tatlısın Allah nazarlardan esirgesin.Rabbim hayırlı bir doğum ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah

Canım yaaaa çok tatlısın Allah nazarlardan esirgesin.Rabbim hayırlı bir doğum ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah

oyy aktinyam..çok teşekkürler canım benim.:1hug:...
AMİN inşallah ...RABBİM bu yolda kim varsa yardımcısı olsun....isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasib etsin....:Saruboceq:

MAŞALLAH YA ıSıM BENZEYıNCE GÖZÜME TAKILDI BAKTIM ÇOK TATLI Bı HAMıŞ OLMUŞSUNUZ BENDE ZAYIFTIM AMA ŞıMDı BAYA Bı TOMBıŞıM BıZDE 25.HAFTAMIZDAYIZ ALLAH HAYIRLI DOĞUMLAR NASıP ETSıN :CüvCüv:

ewet ya nick benzerliği.....ama çok hoş....
TEŞEKKÜRLER TATLIM... senin hamiş halini görmedim ama mutlaka çok hoştur.. varmı fotoların bende bakmak isterim...link verirsen ..
maşallah seninde yarısı bitmiş...RABBİM bu yolda olan herkesin yardımcısı olsun....
hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar ve evlatlar nasib etsin inşallah....:Saruboceq:

Allahım hayırlısıyla sapasağlam annesi gibi güzel ve tatlı dilli
hayırlı bir evlat doğurmayı nasip eder işallah :Saruboceq:
Maşallah canım sana...

Allahım hayırlısıyla sapasağlam annesi gibi güzel ve tatlı dilli
hayırlı bir evlat doğurmayı nasip eder işallah :Saruboceq:
Maşallah canım sana...

inşallah dermanım benim...
uğradığına çok sevindim...:teytey:
negüzel sözler onlar öle canım benim....:1hug:
AMİN ... darısı tüm isteyenlerin başına inşallah...:Saruboceq:

Evet mavili benim BAHAR olacak inşallah bi aksilik çıkmazsa kızımın adı teyzesi :)

Evet mavili benim BAHAR olacak inşallah bi aksilik çıkmazsa kızımın adı teyzesi :)

oyyy adıyla yaşasın inşallah.. ne kadar güzel ve ferah bir isim.. benim bebeğim in adıda RABBİM kısmet ederse DENİZ NİSAN olacak inşallah. adlarıyla yaşasınlar...bahtları açık olsun ...:Saruboceq:

Alevcim bana bak yarın yeni bir foto ekle çok özledim yiğenimi, kafamı bozma benim. 33 hafta oldu be yaaa sırnaşık şey

Son düzenleme:
Alevcim bana bak yarın yeni bir foto ekle çok özledim yiğenimi, kafamı bozma benim. 33 hafta oldu be yaaa sırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3
canım tamam hemen eklerim.. bi çekilsin foto..göbiş oldu kocaman teyzesi....:CüvCüv:

özlediysen gel teyze olcan ya.. bekliyoruz ...bi türlü zaman bulup gelemedin...klava:

canim ya supersin.hic kilo almamissin.fiziginde super.ins hayirlisi ile bebisini kucagina alirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…